Ako pijú vaše deti v týchto horúčavách?

xlucia
29. júl 2013

moj starsi ma 130 cm a 25 kg a v novembri bude mat 7, cize je na svoj vek povedzeme vacsi. to len pre orientaciu. v tychto dnoch som rada ze pije sam od seba, ale zda sa mi, ze az moc

za hodinu cez den kludne stiahne vyse litra cistej vody. neskutocne sa poti, v kuse chodi na wc. som rada ze ho netreba nutit ako obvykle, ale teda nejak nemam odhad ci uz toto nie je to trochu cez ciaru. napadla ma cukrovka... tak dufam ze je to len z teba a ja som paranoidna
znervoznuje aj ma aj to ze aj v noci pije a chodi na wc, aj ked teda vyrazne menej nez cez den

vase deti teda piju ako?

jaaty
29. júl 2013

podľa mňa je to tým teplom a teraz by som to nijako neriešila. Každopádne pre dieťa aj dospelého je zdravšie nepiť nárazovo, ale priebežne - čiže ak si dá aj každú pol hodinu 3 dcl vody, je to OK.
Určite by som nerobila predčasné uzávery. Počkaj do septembra 😉
... a keď pije -je úplne logické, že s apotí a chodí na WC

xlucia
autor
29. júl 2013

@jaaty hej. mas pravdu. sama som si to takto zdovodnovala, len za normalnych okolnosti musis za nim behat a robit poriadky, a teraz v litroch sam od seba, no.... ostala som nervozna

sisinka76
29. júl 2013

@xlucia ahojky. Lucia nestresuj sa teraz,cukrovka isto nie, aj nas Samko vela pije a tiez len cistu vodu, zoberie si pol litrovu flasu a len pocujem,ako chodi do kuchyne vzdy "dotankovat" 😀 som rada,ze pije,do Riska musim vodu liat,ten by zase nepil vobec,az ked sa mu uz jazyk lepi na podnebie ☹
inak,ako zvladas tieto horucavy ty?

xlucia
autor
29. júl 2013

@sisinka76 snazim sa nestresovat, ale uz mi cvaka na rozum. to su litre co vypije. ja nechapem z toho.

zvladam tak , uz aby to bolo konecne za mnou. aj ked v tomto horku je to s bruchom alebo bez brucha ale s novorodencom asi prast jak uhod.
za posledny tyzden som si vypocula ohladom porodov same zle veci, tolko nestastia v okoli, ze sa tusim zacnem bat, aby sa malej nieco nestalo. sa mi o otm aj sniva

vy sa mate ako? mate tam chladnejsie ako tu v BA, takze asi lepsie ze?

mikymiky
29. júl 2013

@xlucia moja dcera ma sice iba 21 mesiacov, ale tiez pije vyrazne viac, ako inokedy. A tym vyrazne myslim aj troj - stvornasobne viac, ako inokedy. V noci detto, v zivote nic ineho okrem mojho mlieka v noci nechcela a teraz same "mama oda, mama oda". Je to urcite tymi horucavami, cukrovka by bola prilis velka nahoda, ved uvidis, ked pominu, ci to bude pokracovat. Teraz kukam, ty mas pred porodom, panenka skakava, hadam to besne horko zvladas...drz sa najma ty, syncek je urcite v poho.

sisinka76
29. júl 2013

@xlucia mas IP 😉

xlucia
autor
30. júl 2013

@mikymiky tiez si hovorim ze by to bola sakra nahoda, ale nahoda je blbec, no napadlo ma to....
dakujem za prianie, uz chcem mat stastlivo potom
aj vy sa drzte