Ako ohriať mlieko alebo iný nápoj v hrnčeku?

skjatqo
28. okt 2021

Dobry den, jeden moj pribuzny (muz) by si chce zohrievat mlieko alebo iny napoj v obycajnom keramickom hrnceku. Na zapnutie sporaku je moc lenivy a nechce sa mu ani umyvat extra nadobu. Nasiel ohrievac na detske flase a mysli si ze je to cesta ako za 3 minuty ohriat mlieko na vlazne, nepotrebuje 37.
Ja som taky ohrievac nikdy nemala, vie niekto poradit?

evica17
28. okt 2021

@skjatqo a co tak skusit mikrovlnku ?

syslik81
28. okt 2021

a bude pit z detskej flase?? ten ohrievac je totit na ne tvarovany .. ak nie bude mat extra nadobu na umytiee a to uz moze pouzit aj sporak ... jedina monost je mikrovlnka alebo pit z hrnca

nafka0483
28. okt 2021

@skjatqo Podla toho aky mate sporak - su aj take varne hrnceky, ktore mozes dat rovno na sporak (plynovu alebo klasicky elektricky, na indukcii nefunguju).

dzejsik
28. okt 2021

@skjatqo co tak plechacik?

skjatqo
autor
28. okt 2021

Mikrovlnku nema. Sporak zapinat nechce (chlap). No...takze tie ohrievace su moc uzke na hrncek, myslela som si. Este su take na dve flase. Mozno tam? Len...ten hrncek.sa vlastne da do vody a ohrieva sa vo vodnom kupeli. Cize cely mokry.
Dakujem za objasnenie. On si vzdy nieco vysniva a kupi a potom ho to sklame ze to nie je zazracne. Na to maju chlapi manzelku aby robila tie zazraky ze teply obed na stole a tak 😉

nwnw
28. okt 2021

@skjatqo mikrovlnku nema a sporak sa mu nechce zapinat. Jedlo ako ohrieva? Chce sa mu ho vobec varit, nabrat.. teda odkrojit chlieb?

Nech zavola maminke, ta mu donesie bud granko do postielky alebo mu rovno treskne po hlave rajnicou!

dzejsik
28. okt 2021

@skjatqo na to netreba manzelku, len menej pohodlnosti :D ved aj ohrievac by musel zapnut