Aké sú vaše skúsenosti s dojčenskými mliekami?

michaela11michaela
22. máj 2019

Ahojte, potrebovala by som vašu radu ohľadom dojčenských mliek, ktoré sa vám overili, ktoré nie a prečo, ako na ne reagovalo vaše dieťa, prípadne iné skúsenosti, ktoré mi môžete poskytnúť, budem vám za ne veľmi vďačná.

nikpa
22. máj 2019

@michaela11michaela jednoznačne kendamil, ostatné u nás dostupné sú len vodové zbrndy oproti tomuto mlieku.

henka123123
22. máj 2019

@michaela11michaela pouzivala som nutrilon 1.potom 2...( ziadne rakcie bolenie brucha a pod.) A od 10 m som presla na babylove 3 a tiez spokojnost( ale maly uz pije len rano a vecer) ma 16 m🙂...ak budem mat druhe a nebudem kojit zacnem zas s nutrilonom 🙂

lucv
22. máj 2019

@michaela11michaela v nemocnici nam davali bebu ha 1, takze ked som prisla z nemocnice a nemal z nej problem pokracovali sme snou kym som nemala rozbehnute mlieko, len doktor povedal ze niesme alergici tak staci obycajne tak som davala bebu optipro comfort 1, ale to bolo max pol plechovky nakolko som mala dost mlieka....

teraz v 8 mesiacoch som musela zo zdravotnych dovodov prestat davat materske, a automaticky sme presli na bebu optipro comfort 2 teraz uz zmenila nazov na HM-O a nerobi mu ziadny problem...

kaka 1-2x denne uz teda nie riedke ale hustejsie nakolko papa cez den aj inu stravu ako mlieko a mlieko ma len 2-3 flasky denne, ale neboli ho ani brusko, spinka 12 hodin v noci, 2-3x denne takze za mna spokojnost ale kazde babo je ine a treba mu najst to spravne, nas je taky vsezrut jemu je jedno co sa mu nalozi zje vsetko a nic mu zatial problem nesposobilo...

nika3136
22. máj 2019

Za nás Sunar 👍👍👍

iveta143
22. máj 2019

@michaela11michaela ja davam HIPP

malinajahoda
22. máj 2019

@michaela11michaela Nutrilon u nás jedna veľká hrôza. Des. Nikdy viac. Veľmi nám pomohla Beba.

beahavala
17. nov 2021
Používateľ beahavala je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od beahavala.

ja som sla na odporucanie rovno na sunar premium a malej chutilo