Aké sú obľúbené jedlá vašich malých deti?

hruska91
28. jún 2022

Dajte nejaké tipy inšpirácie alebo nech sa zasmejeme že natom niesme tak zle :D 🙂
Naše majú 3 roky a 1,5 roka a už neviem čo variť aby to zjedli. (Odkedy je teplo nechcu jesť nič len jogurty 🙈)

evica17
28. jún 2022

@hruska91 lievance z kyslého mlieka alebo banánové lievance. To je topka u nás. Ale môj zje všetko,takže asi tak. Skús cez horúčavy robiť ľahké jedlá, ovocný šalát s jogurtom,

nikpa
28. jún 2022

@hruska91 suchá ryža, suché cestoviny, suchá žemla 🙄😃😅

amelie2017
28. jún 2022

Boloňske cestoviny a vyvar. A jogurt a banana.

mizu89
28. jún 2022

@hruska91 nám 7 a 2 ročného.
Starší keď bol menší zjedol pečivo s maslom a šunkou, zemiakové placky, špagety,pudingy,jogurty,paradajkovú polievku... no teraz ani za svet😠
Mladší ten zje všetko okrem sladkého pečiva
Ale tak u nás fičia polievky,palacinky,pizza,lievance,rizoto,hranolky,opekané zemiaky,prívarky,rezance alebo šúľance s makom alebo tvarohom, párky,donuty,tousty...

viestta
28. jún 2022

@hruska91 v tých horúčavách ani mne nechutí nič, len ovocie a jogurty. "normálne" jedlo až večer. Kľudne preorganizuj stravovanie cez deň a dávaj im varenú večeru, zvyšok to co im chuti.

vilma7
28. jún 2022

Polievky zjedia všetky, potom palacinky, rybie prsty, potom šúľance so strúhankou, langoše, knedle ..kukurica je topka.

ivangeline
28. jún 2022

Joguety miluju. Aj polievky ale to zas nejem rada ja.. Ak vsetko mliecne a sladke. Aj ovocie zjedia aloro vsetko,hlavne malinke veci a velaaa. Chrumky vsakovake. Rizota. Cestociny. Menej masa,zeleninu a exotiku...ale ak spravne zapracujem alebo necham hladovat 4/5h,zjedia aj to. ;)

julie19
28. jún 2022

Naša 1,5 ročná miluje cestoviny na všetky spôsoby, len musia byt take že si ich vie chytiť do ruky, pri špagetách sa rozčuľuje 😅, potom rizito, banánové lievance, žemľovku, jogurty, parky, šunku, pečivo, ovocie (najnovšie fiči na ribezliach priamo z krička 😋) zje aj rôzne polievky ale robí drahoty a tým že chce jesť sama s lyžicou tak väčšinou to skončí nervami a plačom 🤷‍♀️

mimi3008
28. jún 2022

@nikpa nejak tak😆

nurielka
28. jún 2022

4 rocna- Palacinky, lievance, paradajková polievka, domáce burgre, domácu pizzu, parene buchty. A miluje šaláty, činska kapusta+paradajka+uhorka+kukurica pokvapkana olivovým olejom(a rôzne kombinácie). Najobľúbenejšie jedlo sú zemiakové placky🙄 to nerobím často. Ona sa toho nevie dojest. Keď nemám nápad a spýtam sa jej tak odpoveď -nalesniky. (Tie placky)🤦

janickacrazy
28. jún 2022

@hruska91 moji v tom veku žili len na mäsku s ryžou a slizikovej polievke, teraz je to už lepšie, obľúbené u nás sú aj palacinky, špagety, guláš a snicle 🤪

boldo87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
magdalenkad
28. jún 2022

@nikpa ako keby som čítala jedálniček môjho dieťaťa 🤣🤣🤣
Ešte zje aj palacinky a v škôlke krupicovu kašu, ale len bez masla a granka, len tak samotnú...

nikpa
28. jún 2022

@magdalenkad no, aspoň sa moc nenavarime 🤷 čo ma teda v tomto prípade neteší ale tak časom sa to snáď zmení

marzuz89
28. jún 2022

@hruska91 v decembri celodenne vysnivane menu medovnik, a teraz zase krupicova kasa na ranajky, obed aj veceru. Ale ma tu smolu, ze nedovolim 😅

Co zje vzdy - kuracie stehno s ryzou, kompotom, bryndzove halusky, cuketove placky, parene buchty, ovocne gule, kysnute kolace, cestoviny s vajickom, chleba vo vajicku, biely jogurt s ovocim ci piskotami.. Ale varim roznorodo, aj jedla, ktore nema zrovna megaoblubene. Ale take, ktore viem ze 100% jest nebude, ale s manzelom mame na ne zrovna chut, kombinujem s polievkou, ktoru urcite zje. Ma rad karfiolovu.

beata_k
28. jún 2022

@hruska91 Halusky 😃 Ale ako je teraz teplo, tak chce len prilohu a zeleninu. Maso uplne odmieta.

magdalenkad
28. jún 2022

@nikpa to veru nie, nenavarime..z polievok len vyvar a paradajkovú...že mu to nejde hore hrdlom ešte, sa čudujem 😁
No časom...ale kedy? Vraj v škôlke sa to zmeni, mi tvrdili...moje dieťa je výnimkou 🤣
Si sadne na stoličku a pozera na ostatné deti ako jedia 😄

arianna25
29. jún 2022

Ovocie a obed špenát

saxana000
29. jún 2022

Spagety slizikova polievka ryza a langose 😂

fiafia
29. jún 2022

@hruska91 rizoto