Aké máte skúsenosti s Hipp?

ester80
2. jan 2014

Ahojte, ake skusenosti mate s Hipp?:

luba28
2. jan 2014

zbytocne kupovat,je moc drahy a su aj lacnejsie a lepsie,....platis znacku,ale efekt ako u inych,....a ked na podporu kojenia,tak si dat obycajnu vineu,.... 🙂

saska.t
2. jan 2014

ja vybornu,lepsiu som nenasla...

lilinka77
11. jan 2014

Veľmi dobrú, malú vôbec mliečko nezapekalo, chutili nám aj príkrmy od hipp..

mia501
11. jan 2014

my tiez pridavame ku spokojnosti, teraz pijeme mliecko hipp a malej strasne chuti, aj vyzivky su super....

ajka79
11. jan 2014

My sme spokojni aj s vyzivkami aj s príkrmom...

mama55
11. jan 2014

Super,my sme mlieko nedavali lebo som dlho kojila ale prikrmy , tycinky, napoje a kasa chutila. Kozmetiku pouzivame stale 🙂

selema
11. jan 2014

jediné mliečko, ktoré nám nerobilo problémy s bruškom ... takže jednoznačne odporúčam 🙂

oktobermimi
11. jan 2014

malú mi zapekalo tak sme prešni na https://secure.ilekaren.sk/svk/vyrobca/2374/1/r...

veroninika
11. jan 2014

Hipp mliecko sme pili az od 6. měs. Ale teraz pri 2.babatku, ak sa mi nebude dat kojit, nasadim Hipp HA hned. Pri 1.babatku som dávala Nutrilon HA...a ten uz nechcem ani citit

aniko82
11. jan 2014

Synovi som na zaciatku kupovala prikrmy, chutili mu ale Hami mal radsej...a ja tiez, aj cena vyhodnejsia....a preferovala domacu stravu...dcerke som uz ani nekupovala ziadne....mlieka sme neskusali.....caje ale o to viac, synovi som do 18 mes kupovala ovocne hipp, dcerke davam pit len vodu🙂 - caje totiz na 94% obsahuju cukry a zda sa mi to bt zbytocne davat na pitie sladenu vodu.... Kupila som jej, ked mala hnacky, na doplnenie tekutn a glukozy, na odporucanie lekarky...takuto mam ja skusenost s Hipp🙂