Aké maslo, nátierky, orechy a chleba môžem papať 10 mesačné dieťa?

mama4444
7. feb 2022

Maminky ake maslo davate detickam 10 m?
Natierky ? Lucina pre deti je ok?
Orechy?
A chceka a rozky ak nie biele ???

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ailiba
7. feb 2022

@mama4444 len by som dodala, že ja som robila domáci spaldovy kvaskovy chlebík, ale bez semienok, len s mletou rascou. Natierkobe maslo som pridala v 1.5 roku.

zojanka
7. feb 2022

@mama4444 davam klasika maslo, detsku lucinu, minule som kupila detske natierky od hamanek (tuniakovu) a orechy davam od 7mesiaca vo forme orechoveho masla, trosku do kase (vlasske, arasidy, kesu) a chleba davam klasicky z Lidla "bez eckovy"

motylik21
7. feb 2022

ja som dávala domáci kváskový chlebík... maslo obyčajné, nátierky som robila sama doma z masla alebo som vyrábala smotanový syr (z 10% smotany - do sitka som dala gázu, do nej smotanu, nechala 24 hod. v chladničke "odkvapkať")...orechy som zaradila až po roku

enoula
7. feb 2022

Chlieb domaci pecieme, takze ten, pripadne rozky biele klasicke. Celozrnné vyrobky az neskor, kvoli vlaknine. A do roka asi len maslo jedaval, obycajne kravske, neskor domace natierky s maslom alebo lucinou alebo pol na pol
Horecka ma na stranke pekne zhrnute ze co aj prečo ano a preco nie
https://horecka.sk/pre-rodicov-malych-deti/

mama4444
autor
7. feb 2022

@zojanka to je aky ? Ako vyzera prosim ?

zojanka
7. feb 2022

@mama4444 Chlieb myslis ? Normalny velky chlieb nekrajany, nebaleny, taky uplne obycajny a maju pri nom napis "chlieb bez-eckovy".