Aké jogurty dávate 10 mesačným deťom?

ivanak49
11. mar 2021

Ahojte mamičky, chcela by som sa vás opýtať aké jorusty dávate 10 mesačným bábätkam?

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
1angelika
11. mar 2021

biely..Zvolensky, Hollandia, gazdovsky..aby tam nebol v zložení modifikovaný škrob

ruzasipova
11. mar 2021

@ivanak49 Biely zvolensky a hollandia

akcul13
11. mar 2021

Od zaciatku biely banovecky, zachvilu bude mat tri roky a iny nezje 😂

zuzana_ilkova
11. mar 2021

@ivanak49 moj maly nechcel čistý jogurt miešali som mu doňho domácu vyzivu , sabi jogurty, Zvolenský, sabinacik, pribinacik vanilkové .... no na začiatku smotanové tvarohovým som sa vyhýbala

1angelika
11. mar 2021

@akcul13 ten je fajný 🙂

evaachesa
11. mar 2021

Hollandia, ovčí alebo kozí od kozieho vŕšku, ale častejšie robím domáci jogurt v jogurtovači z Hollandia jogurtu a čerstvého farmárskeho mlieka. Ten chutí najviac 🙂

mattyna38
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ivula0807
11. mar 2021

od začiatku dávame Bánovecký biely alebo Zvolenský biely, ide mať 3 roky a stále sú obľúbené. Ale samozrejme Pribináčikom nepohrdne 😀

zuvelyn
11. mar 2021

Hollandia

ivanak49
autor
11. mar 2021

No lebo doktorka nám zakázala dávať smotanové a tvarohové ideme práve do 10 mesiaca lenže nízko tučný jogurt co som asi jedine zloženie nasla bol jaro no skúsila som jej dat kostici č iako sa vola ten jogurt tak ten zjedla hneď no všetky jogurty sú smotanové takže v tom mam dosť dilemu

evaachesa
11. mar 2021

@ivanak49 pozri sa na to strašné zloženie kostikov...to radšej tvaroh a smotanu dokopy ako toto 😒 daj hollandiu, tá má dobré zloženie.

vollino5
26. apr 2021

Sestra si napríklad kúpila aj vlastný jogurtovať a sama robila jogurty malej aj sebe, je to lacnejšie a oveľa zdravšie aj podľa mna a môžeš si tam namiešať čo chceš 🙂 Ona má osobne ten Klarstein Gaia ale tu sa dá o tom prečítať viac https://necenzurovane.sk/jogurtovace/ a je to super vec podľa mna 🙂