Aké hrnce sú najvhodnejšie?

lukihomamina
6. máj 2014

Ahojte baby...chcela by som sa opýtať na Váš názor.....aké hrnce sú podľa Vás najlepšie....čo sa týka kvality ale samozrejme s prihliadnutím na rozumnú cenu. Sadu hrncov, ktorú som používala doteraz mi treba rozšíriť a tak rozmýšľam nad novými....Doteraz som používala nerez ale nepáči sa mi, že tieto hrnce časom ostanú dosť škaredé - také fľakaté. Ja viem, že sa to dá vyčistiť, ale nie vždy mám toľko času, aby som ich leštila. Myslíte, že smaltové hrnce sú pre zdravie nevhodné? Dakujem 🙂

lilysk
6. máj 2014

@lukihomamina ahoj ja mam zepter sadu a tiez mi bolo malo tak som si dokupila Silit hrnce a som max spokojna -maju aj nerez aj smaltovane -odporucam 🙂

bibistec
6. máj 2014

tak ja neviem mame nejake lacnejsie z metra, a v pohodke su . mne zalezi akurat na tom aby nemali kovove uchytky lebo na to treba chnapku alebo utierku a to narychlo neviem vzdy najst a hlavne aby neboli tazke napr. mne sa zepter zdaju straasne tazke. takze len podla toho co ti padne do ruky a samozrejme stitok o kvalite aby si nekupovala cinakovinu.

henrietta77
6. máj 2014

Odporúčam hrnce od TESCOMY.

monciky
6. máj 2014

@lukihomamina
tescoma home profi ma super hrnce a uchytky nejsu nikdy horuce...

boruska11
6. máj 2014

skus Delimano, nic sa v nich nepripali 😵

jamelia
6. máj 2014

my mame berndorf - kupene v akcii .) zatial som spokojna.

martinkova870
6. máj 2014

Ja mám Sandrik a tlakový Zepter. Oboje sú kvalitné a som s nimi nadmieru spokojná. Myslím, že ťažšie hrnce s hrubým dnom sú lepšie pretože dlhšie držia teplo. Čo sa týka Sandriku, je to Slovenská výroba a veľmi kvalitný, používam ho už 6 rokov a hrnce nie sú vôbec fľakaté. Ale každému sedí do ruky niečo iné :D

sono2
6. máj 2014

Minulé som bola prekvapená že v tescu maju značku WMF cena bola fajn. Teda oni dokážu byť drahé ale aj okolo stovky sú už fajn ja mám za 140 štyri a som veľmi spokojná. A to varí o dosť. Aj krátke opečenie znesú napr pri sviečkovej. Určite to. Myslím že tam bola cena do sto a to bola obrovská zľava. Takže normálne mohli stať v pohode dvesto a určite so sklom hore. A sú stale ako nové. Silit lacno nekúpiš, myslím že ani veľa značiek čo tu baby píšu. A sú stale ako nové 🙂

talexa
6. máj 2014

@lukihomamina mám keramické hrnce z planea, vnútro čierne a vonkajšok zelené, fialové sú výborné, ale teraz varím už len v 2 tlakových hrncoch Tefal, od polievok, cez ryžu, zemiaky, mäso, ryzoto, prívarky, proste všetko, okrem cesovín. Tie z planea sú super, nepripaluje sa, ale z časového hladiska u mňa vyhrávajú tlakové 😀

simca06022011
6. máj 2014

neviem teraz znacku... ale davali ich za nalepky v Bille... :P Najlepsie hrnce na svete :P