9-mesačné dieťa nechce piť džús a ani čaj

9. dec 2022

Ahojte, moja 9 mesačna nechce vôbec nič piť žiadne džúsy ani čaj. Len mlieko. Robia to aj vaše detičky? Dakujem

larazivago
9. dec 2022

Načo džús panebože. Voda, mlieko. Bodka.

larazivago
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
selest
9. dec 2022

Skus vodu ponukat, ani jedno moje dieta nepije dzus ani caj. Mozno ako sladkovinku ale od smadu chcu len vodu

autor
9. dec 2022

@selest dzus som zriadila s vodou už som nevedela čo skúsiť nezabralo. Vodu tiež vôbec

zuzanaete
9. dec 2022

Mas doma mliekoholika.

tanyan
9. dec 2022

Skús vodu na lyžičke alebo z pohárika so sosáčikom.
Ak ide voda (čaj, džús) z rovnakej fľaše ako mlieko, tak napriek známej forme a tvaru neprichádza očakávaná chuť, čo môže byť dôvodom "odmietania."

selest
9. dec 2022

Ponukat ponukat cely den. Skus zmenit flasu atd. Este je malicka zvyknuta na mlieko. Casom sa rozpije a bude pekne aj vodu pit

kristinaanna
9. dec 2022

moja bola taká, okrem mlieka nič, z fľašu vôbec nechcela, vodu sa naučila z pohára , ostalo jej to doteraz, keď je smädná tak sa napije vody. Džús, čaj a iné sú len ako sladkosť, nie je to na pitie.

katuskamala1
9. dec 2022

Dzus ani caj ma ani nenapadlo nukat. Kojila som. Tiez vodu odmietal. Naucil sa tak, ze sme si štrngali s poharikmi (flaskou) že čin! A napili sme sa. Tak sa mu to zapacilo, ze zacal pekne piť.

zuzanka.zuzu
9. dec 2022

skusat rozne pohariky a nekarhat za rozliatie - nase prve pokusy s drobcom boli vo vani z poharika 🙂 flasku mal len na mliecko, z toho nic ine nechce

stanulienkat
9. dec 2022

To dieta ma rozum.

zorana999
9. dec 2022

Ze dzus. Pane bože 🙏🙏🙏🙏🙏

nevenka
9. dec 2022

Nase 3 boli vsetky dojcene v tomto veku a uspesne mi bojkotovali akekolvek "pitka", az okolo 12 mesiacov sa postupne naucili pit slamkou a aj to len cistu vodu.
Pili fakt po kusockoch, lyzickach, pitny rezim bolo materske mliekk. No v horucavach som si uzila s nimi 🙃

janka_266
9. dec 2022

Vodu do poldecaka a nechať skúšať. Pripadne keď môj štrajkoval, tak šiel so mnou na rukách ja som sa napila a hneď chcel z môjho pohára.

saxana000
9. dec 2022

Do 3 rokov som do malej nic okrem vody a mlieka nedostala.dodnes pije najradsej cistu vodu ked je smadna.dzus berie skor ako maskrtu..

petamich
9. dec 2022

moj maly ma 1.5 roka a nic ine ako cistu vodu a UM pred spanim nepije a to nie som ziadna eko matka

ak ti nechce pit vodu treba vyskusat viac flias, nam napr. pil vtedy z malej plastovej Lucky so sosakom, islo mu to najlepsie alebo po lyzickach alebo poharik

danica2711
9. dec 2022

ja len dúfam, že tým džúsom myslíš čerstvo vytlačenú ovocnú šťavu (keď už) a nie nejaký krabicák

ivangeline
9. dec 2022

Ani moje nechcelo. Ma mlieko. Je zima. Nepoti sa. Nie je chore.. nebude ti pit inee. Mozes zakamuflovat vodu viac do prikrmov,ked mas pocit,ze malo cika..

stannkal
9. dec 2022

Určite to není nič neobvyklé, rozhodne by som neponúkala džús a čaje ale len vodu. Mliekom si kryje aj pitný režim tak načo by pila vodu. Moja bola taka istá, až ca po roku začala pomaličky vodu.

123nikolaa123
9. dec 2022

moja nikdy nepila čaj ani ako bábätko, má 3 roky a pije iba vodu

aliaray1
9. dec 2022

U nas bol problem nie vo vode ale sposobe podania. Naucili sme ju 4mesacnu pit vodu cez sklenenu pipetu, teraz v 7 mes.pije zo silikonoveho poharika s cucatkom (nie slamkou) a topka, vypije aj 2-3 dl denne.

gertrudaosem
10. dec 2022

Zbytočne riešiš je to takto fajn.