8-mesačný synček prestal papať

16. aug 2023

Mamky synček zo dňa na deň prestal papať. Papa len veľmi malo, ma 8 mesiacov práve dnes. Mlieko len 80ml a prikrmy spolu 180ml + voda 40ml. Teraz spinka. No som zvedavá na poobedie… aj vaše deticky takto majú? Neviem či to je tým teplom alebo zúbky?

amelia89
16. aug 2023

Moje deti mali faz : jem nejem asi 1000 a pokracuju v nich… raz jedia viac a raz menej,raz skoro nic,raz vela. To je normalne: teplo,zuby,choroba,rastovy spurt, proste nemaju náladu,hviezdy nie su v sulade a podobne 😀

petamich
16. aug 2023

tiez to tak mame - nas ma uz 2 roky a tych faz bolo uz niekolko, jedol extra vela, potom nic, potom len ryzu a cestoviny, potom maso, teraz nie maso 🙄

daja07
16. aug 2023

Nikdy som detom nemerala a nevazila tekutiny a jedlo. Kolko zjedli, tolko zjedli. Skor som sledovala druhy potravin, aby ich nezapieklo ci nehnackovali.
Ked sa tlacia zuby tak nechcu jest alebo si vyberaju nieco tvrdsie (piskota, jablko, mrkva …) aby si tym masirovali dasno. Hlavne daj pozor na pitny rezim nech sa v tom teple nedehydruje. Ak je inak spokojny a nema ubytky na vahe, tak neries

majka176
16. aug 2023

Áno, aj moje deti mali rôzne fázy jedenia/nejedenia, momentálne moja 8 r. dcéra je ako kyselina, zato môj 3 rocny zje strašne málo. Možno to bude aj tými horúčavami. Hlavne nech pije dostatok tekutín. Keď sa ochladí, možno sa znovu rozpapá 🙂

pralinka25
16. aug 2023

okrem spomenuteho moze na neho ist choroba. moje decka spravidla prestali jest tri dni predtym ako to prepuklo.

vkatush
16. aug 2023

O týždeň má 8m a toto isté, mlieko 90, sem tam 120. Myslím si, že je to kombo teplo a zuby, mali sme to aj na polroka a do týždňa mu vyšli prvé dva.
Nevadí, že papá menej, hlavne nech papá, to je dôležité. Ty ponúkaj, keď bude chcieť, bude papať.

taktotedanie
17. aug 2023

Ani ty nezjes kazdy den rovnako