8 mesačný syn odmieta jesť

ines70
4. jan 2013

Maminy poradte moj syn nechce jest dasy 2-3 lyzicky a nechce od narodenie je na umelom mlieku a to vypije len ked ho zaspim.pred 2tyzdnami mi spapal vsetko ale mal chripku a bere antibiotyka moze to byt stoho?Aj vnoci mi prespal a teraz sa budi aj dva krat

sante81
4. jan 2013

skus mu pozriet do pusy či sa mu nerezu zubky, nechut môze byt aj po chorobe, moja kočka ma 6 mes, uz 3 den teploty nad 39, sople, uz ide 2 zubok von, nespala som nič, len sa nosíme, plačeme, dnes som bola aj u doktorky, poslala ma na krčné, všetko v poriadku, a s krmením tiez nič moc. takze len zatat zuby a vydrzat.

ines70
autor
4. jan 2013

mame uz 2 a uz som pozerala a nic

karin1234
4. jan 2013

Môže to mať aj od zúbkov, ale aj po chorobe, skús sa mu pozrieť aj do ústočiek či nemá nahodou nejakú infekciu- to strašne bolí a deti nemôžu ani papať. ale moj maly ked mu išli zubky tak tiež nechcel jesť pár dni a potom zase pekne papal.

ines70
autor
4. jan 2013

uz som pozerala nema nic ani zubky nevidim ze sa mu tlacia

kamila.k.
4. jan 2013

Moze to byt aj nejaka ina choroba - podla mna treba s nim zajst k lekarke, nech mu vezme krv - ci nieje v tele zapal.
Znamej dcera takto par dni nic nechcela jesť a lekarka jej zistila zapal pluc a to nemala ziadne vonkajsie prejavy - bol to taky skrytý priebeh.

vonicka
4. jan 2013

Tak moj synator ma 11 mesiacov a tiez mi zje 3 lyzicky. 😀 Ono mi to ale nikdy nie je smiesne pocas "krmenia" - ak sa to tak da vobec nazvat. Zaujimave, ze z dospelackeho osoleneho vyvaru s cestovinami zje ovela viac. Ale to je zatial jedine jedlo, ktore mu vyslovene chuti. Niekedy mam uz z toho dost nervy, ale neviem co mam robit. Proste otoci hlavu, zameta pred tvarou rukami, zamkne usta a tak dokola.

lea641981
4. jan 2013

@ines70 ano aj chorobou a ATB to moze byt to prejde bud trpezliva 🙂

ines70
autor
4. jan 2013

@vonicka - to iste aj moj zatvori usta akonec

dodkap
4. jan 2013

daj mu cas, ked by to dlho nepreslo, urcite to lekar poriesi dako. Len skotroluj, ci nema nic ine, napr. zapal v ustach alebo zabku atd..

tatrankamoja
4. jan 2013

@ines70 celé nechutenstvo je v dôsledku choroby a antibiotík....ATB sú ťažko stráviteľné, zaťažujú tráviaci trakt bábenka. akonáhle prestane brať lieky a bude mu lepšie, určite sa pomaličky - postupne pustí papkať.... 😉 😉 😉

ines70
autor
5. jan 2013

dakujem vam pekne za odpovede

simkarobkova
5. jan 2013

Ahojte baby.. môžem sa opýtať? 3.1 som mala dostať menzes.. pár dní predtým ma boleli prsia ako bežne pred m-kom... no tretieho ešte stále nič nebolo...tak sme snažilkovali aj v tento deň.. "po" som asi polhodinu krvácala..ale to bolo všetko... Normálne m-ko mi stále nedošlo... čo myslíte?Mohlo sa stať, že sa nám to konečne podarilo??

monda17
5. jan 2013

@simkarobkova urob si test 😉

1ivanka1
29. jan 2013

@ines70
@vonicka aj my odmietame papat, ako to riesite.lebo ja som tiez z toho na nervy... ☹

ines70
autor
30. jan 2013

ahoj niako som neriesile len caj pil aspon to

1ivanka1
1. feb 2013

@ines70 apotom sa ti rozpapal?

ines70
autor
2. feb 2013

ano az moc stale len papal a papal teraz ma 9mesiacov a vazi 12kg 🙂

verronicka
2. feb 2013

@ines70 @1ivanka1 ahojte, my mame teraz 9,5mes. ale tiez mal asi pred mesiacom taky problem, nechcel ani papkat nic, vela mliecka som vylievala...trvalo to tak 2 tyzne..ale uz je to OK bolo to asi zo zubkov si myslim, lebo uz mu vysli (dva dolne naraz) a teraz uz zase papka aj mliecko pije 🙂 Takze to mavaju deticky len take svoje obdobie, a potom sa deticky vacsinou znova rozpapkaju 😉 tak dufam ze aj tie Vase 🙂 drzim palceky.