7-mesačné dieťa začalo menej papať, čím to môže byť ?

lucy13993
6. feb 2020

Ahojte. Moja mala bola riadny jedak a zrazu odmieta papat. To co zje mi pride riadne malo oproti tomu co dokazala zjest predtym. Spapala vklude 210ml mlieka a teraz zje ledva 120ml. Co sa tyka prikrmov tiež zje iba par lyziciek. Vedeli by ste mi poradit, povedat cim by to mohlo byt? Ci by to mohlo byt aj tym ze sa jej prerezavaju zubky?

berry266
6. feb 2020

@lucy13993 je to viac ako možné, že to bude zubami. treba len vydrzat. ďasienka bolia keď sa im prerezavaju zuby, skúste gély, hryzatka, alebo homeopatikum Camilia.

lucy13993
autor
6. feb 2020

@berry266 som si aj myslela. Dobre tie homeopatika vyskusam.

kucikuc
6. feb 2020

@lucy13993 určite zúbky u nás to bolo to isté. Teraz hlavne trpezlivosť 😁

tulipanicek
9. feb 2020

Viem že ti baby píšu že určite zúbky ale ja ťa Nepotesim. Malá má 7 mesiacov a takto krízy sme mali už dve. Jedna trvala tri týždne a ďalšia asi 5 🤦‍♀️ Zubami to zrejme nebolo keďže nemá ešte ani 1. Dôvod netušíme 🤷‍♀️ Ale je to náročné. A teraz začala zas jesť menej ale aktuálne to nie je také tragické

lucy13993
autor
10. feb 2020

@tulipanicek moja tiez ziaden zub.. No teraz uz papa relatívne dobre ale uvidime. Dokedy.. Mozno sa iba stopla ze nebudem veľa jest alebo co 😀.. No ale u doktorky ste neboli ze cim. To moze byt alebo co?