6-týždňové bábätko nechce spať.

mikusko1511
25. dec 2019

Mam 6tyzdnove bábätko ,nechce mi späť ťažko zaspava dokáže byť Hore aj pol dňa čím dlhšie je hore tým viac nervóznejší je sám newie čo chce či papať či späť , kŕmim ho Nutrilonom 1 ,je taký nespokojný stále je hladný vypije mi aj 120 a nevydrží ani dve hodiny a začne plakať hľadať ako keby vôbec nepapal váhu môže mať 6kg a dĺžka 56 newen čo robiť či zmeniť mlieko poraďte mi

juranka
25. dec 2019

@mikusko1511 a ked by si s nim sla von do kocika, tak ti nezaspi? Ja mam mesacne babo a ked mi nechce zaspat doma, tak ju obleciem s idem von, tak o chvilku zaspi a ked pridem domov, tak ju necham pri otvorenom okne v izbe v kociku a spi aj 3 hodiny.

gabuliacik
25. dec 2019

@mikusko1511 Tvoje babatko je nepokojne mozno preto,lebo ta potrebuje citit. Skus nejaky nosic,satku.

nickpick
25. dec 2019

@mikusko1511 skutocne vazi 6kg? na 6-tyzdnove babo mi to pride dost vela...kazdopadne niektore babatka nedokazu zaspat same, treba im pomoct, musis si podla jeho prejavov vsimat kedy je unaveny - napr. si sucha ocka, dotyka sa usi, ziva a vtedy treba zacat s uspavanim...ako uspavate? vnutri ci vonku? na rukach, v kociku, nosici? co ho upokoji? plac moze byt sposobeny refluxom, bolenim bruska, unavou, ci hladom....napisala si prilis malo informacii, aby ti zeny vedeli poradit....

simona92101
26. dec 2019

@mikusko1511 ak je nepokojny aj po papani,problem moze byt brusko.Nutrilon je velmi kolikove mlieko,vela detom nesedi lebo doslova zabetonuje brusko.lekarky ste sa nepytali?treba skusit nakrmit,nechat odgrgnut,ponosit chvilu na pleci aby sa mlieko nevracalo spat.pred jedlom davat kvapky sab simplex na brusko,mozno ho vetry trapia.caste masaze bruska a cvicenie by urcite ulavili.nosenie v nosici a vozenie v kociku by ho mali urcite uspat.treba skusat

majusska202
26. dec 2019

@mikusko1511 ja mam 2 ročného a 9 mesačnú. So starším sa trápim dva roky so spánkom a od narodenia to bolo hrozne nič nepomáhalo. Mala správala lepšie no posledné dva mesiace čistý deň. Chodím ako múmia. Staršiemu idú zuby do toho mala masaker. Ja by som ti aj poradila lenže na každé dieťa platí niečo iné. A nato musíš prísť. Starší od pôrodnice do 10 mesiacov spaval max 20 minút a bol hore aj pol dna

katty2012
26. dec 2019

@mikusko1511 Nutrilon nie, nesadol ani u nas, vyhovuje Beba

mikusko1511
autor
26. dec 2019

@juranka vonka zaspí a po chvíli je hore a plače

mikusko1511
autor
26. dec 2019

@simona92101 po papani je nespokojný vypije 120 a stále sa vrtí a nevydrží ani dve hodky a začne plakať a hľadať ako by vôbec nepapal ti dve hodky čo by aspoň mal spinkať sa snim mordujem doftefy kým nevypije ďalšiu dávku doktorka mi odporučila Nutrilon ,dawali sme baby love nesadol pótom Sunar nesadol a teraz Nutrilon ale teš vidím bábo nekludne nespokojné , ale zas priberá pekné na váhe aj rastie

mikusko1511
autor
26. dec 2019

@gabuliacik nič nezaberá , už áni newem čo vymislat aby bolo dobré

mikusko1511
autor
26. dec 2019

@nickpick áno tak váži , mňe sa teš vidí že veľa pribera na vahe skúšam hocičo v kočíku na rukách v posteli vonka hudba ho dokáže upokojiť vtedy prestane plakať on mi negrcka len nepokojný je a spánok ťažký ma

simona92101
26. dec 2019

@mikusko1511 to vsetky doktorky len Nutrilon alebo Sunar odporucaju,deti sice priberaju ale oba su tazke na brusko.nam ani jeden nerobil dobre,malá sa po nich nemohla vykakat a tiez sa len vrtela a bola nepokojna.my sme presli na Francuzske mlieko comfort + probiotika Infant dophilus,vyvysene spanie aj v kociku,pred papanim kvapky Sab simplex,vyprdkala sa a aj pospala lepsie.mne sa zda ze je to vela kazde 2 h tolko papat.skor mi pride ze nepyta od hladu ale ze sa chce upokojit tak.

arcticcode
28. dec 2019

@simona92101 tak nas chlap v tom veku cucal aj 40 krat za den, fakt

simona92101
28. dec 2019

@arcticcode je rozdiel ked dudka prsnik ako ked tolko x vypije 6 tyzdnove babo 120 ml flasu Nutrilonu,zvlast ked sa vrti po jedeni