6-ročný syn nechce jesť

19. jún 2024

Ženy ja som na nervy už . Syn má 6 rokov a od malička malo papal ale teraz je to ešte horšie on vôbec nechce jedávam riadne veci ako je obed to je katastrofa niečo uvariť aby to zjedol , jemu nič nechuti skoro. :( už aj to co mal rád aj to už začína vymýšľať q ja neviem už ani co mu mam uvariť. :/ ... spravila som aj tak ze keď to nezje nedostane iné ale proste to nefunguje on normálne ostane hladný radšej alebo si ide dat suchý chleba , pripadne šunku salámu.. polievku jedinú ktorú zje je vývar absolútne žiadne iné polievky nezje . Zemiaky neexistuje to nedá ani do úst. Mäso ako tak ale ak to už vyberá veľmi. Ja neviem co už mám s ním robiť lebo je to náročné mam dve deti proste a nemôžem nedá dá stále variť osobitne niec9 iné a ajtak mi potom povie ze on to nechce . Zelenina 0 bodov , to zje jedine mrkvu a červenú papriku inak nič . Ovocie ma rad .ja som myslela ze sa to zmení časom ale nič sa nemení je to ešte horšie. Keď mal dáke 3 roky bral také ampulky od doktorky na chuť do jedla ale to pomohlo len na istú dobu . Zrejme budem musieť znovu zájsť za doktorkou a poradiť sa co sním. Nemáte s tym osobnú skúsenosť niektorá? Ďakujem

autor
19. jún 2024

V predskolskej obedy tiež nejedava . Maximálne 2x za týždeň ak niečo zje . Raňajky tam spapa

basulaak
19. jún 2024

Ja mam to iste, maly ma 3r. Totalne bojujem, on je schopny fungovat na ovoci cely den. Brani sa comukolvek novemu, stale mu opakujem nemusis zjest, len ochutnaj. Nie…nic. Nula bodov. 4 jedla dookola.

cookie29
19. jún 2024

Mam to iste akurat uz je starsie. Nezje ani ovocie ani zeleninu, nic pomiesane a nesmierne obmedzeny jedalnicek. V jedalni casto nezje nic...

vler
19. jún 2024

Sportuje? Ak nie, prihlas ho. Po treningu urcite vyhladne

autor
19. jún 2024

@vler nie nemá žiadnu takú aktivitu , chodil na futbal ale len vrámci predskolskej to boli malo 1hodina za celý týždeň . Ďakujem za radu, zrejme to skúsim

cookie29
19. jún 2024

@vler never. Moje sportuje 6krat tyzdenne. A zje len par veci. Paradoxne, dokopala som pediatra na krvny rozbor a vsetko ok.

petrofka
19. jún 2024

vitamin B podporuje chuť do jedla. Ale to by som sa poradila s lekárom.

koniarova
19. jún 2024

Nič hrozné sa u Vás nedeje. Je to síce menej pestré ale nič vazne. To ti radšej ani písať nebudem, čo zje môj 15 ročný.