3,5-mesačné bábo odmieta piť

matiska15
3. jún 2023

Prosim Vas. Moja 3,5 mesacna mala zasa strajkuje.
Pekne papa a pridu dni kedy sa sekne a vydrzi cely den nejest. Je na UM. Bojujeme. Ledva dk nej cosi dostanem.
Prejde tyzden a potom zas papa normalne a dokonca viac ako pred strajkom.
No za par dni znova strajk.
Mliecko ine tiez nechce, flasky som menola, cumle rychlosti prietoky som menila, ponukam pred spankom po spanku v spanku. NIC.
Darilo sa mi, cez den ked skm ju prispala a tak ale ani to uz nepomaha a len jej nicim spanky
Brusko ju netrapi. Je spokojna. Smeje sa.
Ja uz neviem. Som z toho na prasky .
Teraz od 2 do 3,5 mesiaca pribrala len 620g. Co je podla mna velmi malo.
S prvou dcerou som nic take nezazila.
Vodu nechce, caj nechce striekackou to uz tiez dokaze vyplut
Ja viem, ze uz jej to aj sprotivim. Ale co ju mozem nechat bez mlieka ???

divokykonik
3. jún 2023

Mne malý odmietal mlieko každý deň, som to doňho musela často nasilu dávať, aby aspoň niečo zjedol, bohužiaľ inak by skončil kdesi na infúziách. Neznáša mlieko dodnes, priberať začal až keď začal jesť príkrmy. Vždy bol v tabuľkách uvádzaný ako podvyživené dieťa. Teraz je čistý priemer. Len to mlieko nie a nie.

matiska15
autor
3. jún 2023

@divokykonik boze to som vazne nepocula, ze sa taketo nieco moze stat.

kikaaa03
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
heln
3. jún 2023

@matiska15 ked citam prvy prispevok, tak vydrz do 4 mesiaca a zacni davat prikrmy alebo instantnu ryzovu kasu. mozno ked sa rozpapa tak to bude lepsie

mariamisko
3. jún 2023

@matiska15 moja dcera tiez to iste robila vypila 30 az 50 ml a dost...vodu nechcela ... ani prikrmy neskor velmi nechcela...a dr mi povedala tak a vam chuti stale rovnako jest? Vaha jej neklesa tak nenutit ak to trva par dni je to ok...horsie ak by uplne dlhsiu dobu nejedla a stracala na vahe...moja dcera bola chuducka teraz ma 3 a spapa vsetko aj vahu rovesnicok dobehla

matiska15
autor
6. jún 2023

@kikaaa03 a co na to dr ??? Nasa tesa neporadi nic. Ale ja som hotova. Proste ona je schopna nejest aj 10h.
Ja jej musim teraz davat ked spi.
Ked ide spat tam v polospanku co hz ani to nezabera.
A ked sa prebudza musim vystihnut nez sa preberie uplne. A aj to sa vela x nepodari.

kikaaa03
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zita11
16. jún 2023

@matiska15 naša má teraz tiež 3 a pol mesiaca a to isté máme. Sú dni kedy papá pekne a teraz zase odmieta aj keď spí. Pučí sa akoby ju bolelo bruško a začne plakať. Už som chcela zmeniť aj mlieko, ale je to zvláštne, že pár dní papá pekne to ju nebolí nič a potom ju zase bolí, preto som ešte mlieko nezmenila aby som jej ešte viac neuškodila. Ja si ju vážim každý týždeň, raz priberie pekne a inokedy takmer nič. Dávam aj probiotika biogaia, ale asi skúsim nejaké iné, lebo niekde som sa dočítala, že tieto sú efektívnejšie pri papaní materského mlieka. Neviete poradiť aké sú dobré pri UM?

matiska15
autor
17. jún 2023

@zita11 ani mi nevravte :( presne aj ja ci zmenit ci nezmenit mlieko. Ale od narodenia je na jednom. Bruskl ju neboli. Len proste sa jej striedaju tyzdne kedy papa a kedy vobec. Napriklad naposledy tyzden zle papala, len v spanku ledva sa minpodarilo. A potom tyzden zss papala uplne pekne a vela. Preto sa mi nechce mlieko menit. Sa bojim ze esye jej zle urobi.
My mame probiotika probiofix modry. Tie su dobre
🙂