15 mesačné dieťa odmieta jesť

dmkr25
9. sep 2016

Ahojte...prosim vas maminy viete mi poradit maly mi prestal jest. Jedaval uplne ukazkovo a teraz 3 dni robi problemy nieco zje ale uplne minimum. Myslela som ze zuby mu idu ale ziadne nevidim zeby sa isli prerazat. Isli sme na 2 tyzdne k babke na prazdniny moze to byt zmenou prostredia ? Som z neho zufala.

edn
9. sep 2016

@dmkr25 neries, za par dni to prejde.. moje baby maju take obdobia stale..

danula456
10. sep 2016

ahoj mozno mu idu zubky. Moj mal tiez take obdobie, ale bolo to zubami prerezavali sa mu. Vtedy som mu davala taku kasovitu stravu, krupicu na ranajky, aby ho zasytila, potom ovocie, polievku, nejak sa rozjedol. Skus porozmyslat ci sa mu nezmenil rezim v jedle, ci u babky jedol inac, skus mu castejsie nukat jedlo

evittam
10. sep 2016

@dmkr25 Nerieš a neboj sa ak by bol hladný tak sa naje - od hladu určite "neumrie". Proste nechce, možno mu idú zuby, nemá chuť....Ty tiež neješ ukážkovo každý deň.... 😉 Hlavne ho nenúť - a dávaj iba vtedy ako aj inokedy - napríklad ako u nás - raňajky, desiata,obed, olovrant, večera - hotovo - a nechce tak nechce - aké "srandičky" a ponúkania - žiadne. 😉 Ale chápem ťa- ja som z toho tiež bola chvíľu "na nervy" keď zrazu aj - 2-3 dni nechcela ako obvykle - zvykla som si . Mám kamošku čo bude vyvárať aj 5 jedál a aj tak jej to dieťa nezje - zbytočné - ak je hladné zje to čo má zjesť ak nie tak nie - svet sa nezrúti.

dmkr25
autor
10. sep 2016

Dakujem za rady a ukludnenie. Neni to stale ziadna slava jedine co do nho dam su tie ovocne kapsicky nic nechce s priborom ale chapem ho asi to budu zuby lebo som videla jednu stolicku ktora vykuka. Snad to prejde a zacne papat. Dakujem este raz🙂