12-mesačná nechce jesť

zuzikxx
4. máj 2023

dcéra bola čiastočne dojcena tak sme zacali prikrmy v 5-6 mesiaci. Spociatku jej rpzmixovana strava celkom chutila, od 9 mesiaca štrajk. Čo zje je časť bieleho jogurtu, menej ovocie, výživu, kukuričné a iné chrumky, UM. Najskôr som myslela, že zúbky, lekárka vravela, ze je to obdobie a to dobehne. Uz je to 3 mesiace a mam pocit zufalstva. Chyba jej vitamíny. Olupuje sa jej koža pri prstekoch na nohach. Vitamín D, C, b komplex dávam pravidelne od marca kedy bola chorá a mala afty v pusinke. Prosím čo by ste dávali prednostne bohate na vitaminy, mineraly..???? Dnes mi lekarka spomenula, ze mam ukoncit dojcenie, ze sa asi rozpapa. Je dojcena hlavne vnoci aj to je len take mojkanie, nikdy ju MM nezasytilo a musela som dokrmovat.

mala_zabka
4. máj 2023

Ak mu mixuješ domácu stravu, skús normálne kúpiť na obed pohárik z DM - v bio kvalite a za pár šupiek.

andreatytler
5. máj 2023

@zuzikxx Skus krmit tak ze ti sedi v lone a objimas ju. Tak sa krmi ked ju dojcis. Mozno potrebuje podobu blyzkost pri jedeni prikrmov. Zaroven jedz ty aby to bola spolocna chvilka.

zuzikxx
autor
6. máj 2023

@mala_zabka uz sa snazim rozpucit, kuse v pohode, nedrhne sa len ani neokostuje a uz zo zasady trucuje s jedlom

zuzikxx
autor
6. máj 2023

@andreatytler skusim, vdaka, je mojkacik

mala_zabka
6. máj 2023

@zuzikxx platí úplne to isté - sú aj poháriky s kúskami, ktoré musí hrýzť