10 mesačný syn nechce papať ovocie

kvetinka0099
21. máj 2015

Ahojte baby moj syncek nechce papat ovocia uz skoro tyzden, aj ked je hladny tak to nezje. Mate stim skusenosti?

kika2565
21. máj 2015

ahoj môj ma 5 a vôbec nechce ovocie

mimi8814
21. máj 2015

moj ma 9 a nechce zeleninu, zastrelim sa?

zabina27
21. máj 2015

nas posledne dni nechce poriadne jest, ale nas asi uz vymysla alebo mu idu zuby, pokial ti ine papa, skus mu ovocie zamiesat napriklad do obedu - nieco ako my ked jeme kompot, ja som mu davala napriklad k zemiakom a masku jablko, banan zamiesat do mlieka ako kokteil, ak je jogurt, tak do jogurtu nieco a uvidis, ak sa inak naje, tak len skusaj ponukat, mozno tiez uz vymysla a za tyzden si zase normalne da... jedine - nemal nejaku alergicku reakciu, bolenie bruska? zeby sa bal zjest znova?

kvetinka0099
autor
22. máj 2015

Ked mu dam banan cely aby si hrizal tak ho spapa ale ak mu nastruham s jablkom tak to nechce,mozno mu nechuti to na kasicku. Neviem, ked mi nechce to zjest tak co mu mam davat na desiatu stale jogurt? A keby som mu to vystavila tak to je to iste ze?

andulam
22. máj 2015

Moja mala ked nechce na desiatu ovocie,tak jej ho vecer zamiesam do kase.alebo ak ma tvoj maly rad jogurt,tak mu do jogurtu davaj ovocie.moja napriklad nastruhane jalbko nechce,ale teraz som jej tam dala trochu vody a sunarkove keksiky a tak to vsetko zjedla.

charlie1980
22. máj 2015

Ahoj. Moj maly ma 18.mesiacov a ovocie nikdy nechcel. Radsej mal masovo-zeleninove prikrmy. Ovocie odmietal uz velmi skoro, mozno tak stary ako tvoje dieta...neje ho ani dodnes, odstavujem mu kazde rano asi 3dc, Co vychadza napr. 1mrkva a 2 jablka, inokedy zase hrusky, pomarance (tvoje dieta by citrusy Este nemalo), slivky ... Co naozaj zje, je banan. Inak som rada, ze aspon tu stavu pije. Kym si ju nedopije, nic ine mu neponuknem...

snopkulka
22. máj 2015

nenútiť, nedávať, radšej ho nauč na zeleninu 🙂

smigllik
22. máj 2015

Súhlasím, netreba dieťa nútiť lebo sa mu to sprotiví a už nikdy to nedá do úst. Deti treba oklamať, primiešaj mu to do niečoho čo papá.