Zoznamky - neozvanie sa

23. aug 2022

Baby, už sa vám stalo, že stretnutie zo zoznamky, všetko fajn, bolo vám spolu ok, ešte hovoril chalanko plány na budúce, a viac sa neozval? Chápem, že som ho nezaujala až tak, je to ok, ale je to taký trochu ghosting.

ninka297
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janetinka27
23. aug 2022

ano, na zoznamkach nic neobvykle, ja som tiez mala take rande, ze velke reci a potom uz nic :D pise si tam doteraz (8 rokov)

emm_i
23. aug 2022

Mam radšej, ak je muž úprimný a radšej nesľubuje tieto plány, že uvidíme sa na budúce a pôjdeme tam a tam a podobne. Doteraz som nepochopila, prečo to muži takto robia. Ak mi je dobre a záujem nemám, citlivo poviem, že prepáč, ale u mňa to nepreskocilo a asi sa už neuvidíme.

autor
23. aug 2022

Tiež sa mi to nepáči, že klamú. Najskôr vypisuje každú chvíľu, potom sa stretne a ticho. Ale na stretnutí je všetko fajn.
Prípadne ešte sa mi aj stalo, že napísal, či sa znovu stretneme a potom už nemal záujem zrazu.
Ale tak jasne, viac ľudí si nesadne ako sadne pri takomto stretávaní.

pukina
23. aug 2022

Ano, stalo. Uplne v pohode sme si rozumeli, pokecali a z nicoho nic si ma zablokovali, stalo sa mi to davnejsie asi 2x
V tej chvili je to cloveku luto, zamrzi to lebo nevies dovod, ci si nieco spravila zle a pod. Je to dost chrapunske, ale nerobia to len muzi. Poznam par chalanov, ktorym toto iste spravila aj zena, tak fakt netreba hned kydat na chlapov aki su zli 🤪

autor
23. aug 2022

Áno aj mne sa stalo, že som nechcela riešiť nepríjemné správy naživo, tak som povedala že sa stretneme ešte a nemyslela som to tak. Ale už poviem na rovinu, že nie. Len fakt, keď má človek menej skuseností, alebo niekedy nie je taká odvaha povedať že nie. 😀

zooeynka
23. aug 2022

Normalka, len nemal gule ti do oci povedat ze nie si jeho typ, radsej naslubuje dalsie stretko a potom sa odmlci lebo je to pohodlnejsie. Ja som tiez nedokazala muzovi povedat do oci ze sorry ale nie, neuvidime sa viac....

liusa82
23. aug 2022

ja som tiež takého mala raz zo zoznamky až na to že my sme sa aj dali dokopy ibaže to vydržalo pár mesiacov.A to bolo ešte v roku 2015 a tiež tam pánko zhladáva doteraz😀 ja tie zoznamky nemám moc v oblube.Všelijakí klamári alebo aj zadanáši.To ako hladať ihlu v kope sena

athom
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
panelacikova
23. aug 2022

@zooeynka alebo ďalší scenár môže byť, že prišiel na stretko v očakávaní, či nebude sex, sex nebol a doma má ženu a rodinu, tak sa jej už neozýva 😀

zooeynka
23. aug 2022

@panelacikova taky naivny hadam nebol;) Skor ho nedostatocne zaujala alebo proste fyzicka pritazlivost nic....a nedokazal jej to povedat do oci. Ale aj to co tu pisal chlapik nadomnou, ze ma super fotku v profile a realita nie je az taka prijemna...moze byt za tym hocico.

autor
23. aug 2022

@zooeynka áno ale ja som sa ho na nič nepýtala len normálne ukončila stretnutie, rozlúčila sa a on mi ešte navyše rozprával plány 😀

autor
23. aug 2022

@athom nie, nie je to môj prípad.

athom
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
queen_mary
23. aug 2022

Mne teda nie lebo tinderovu eru som celu uz zadana. Ale robia to aj zeny, aj muzi. Nijako si mu neublizila, len nema zaujem a nechce sa mu to napriamo riesit. Pozri si divoku jazdu/ps jau to bolelo o teme ghostingu

autor
23. aug 2022

@athom prečo by som mala posielať jeho?

moonlight1210
23. aug 2022

Niektore zname maju skusenost, ze ked slusne odmietli dalsie stretko hned na mieste, tak sa na nich dotycny vyvrsil nemilou kritikou.
Takze tiez potom radsej prislubili stretko, a potom uz len odmietli cez spravy, alebo niekoho ghostli. Pretoze si to nechceli opakovat.
Jasne, svedci to o povahe toho, co to urobil. Ale aj tak je to neprijemne a clovek ma tendenciu tomu uz uniknut. Vsetci nasledujuci maju proste smolu.

anita6666
23. aug 2022

A čo je na tom? Proste si mu nesadla,tak nerieši ďalej a načo aj? Však ste úplne cudzí ľudia a nebyť zoznamky,tak by v reálne o teba možno nikdy vôbec nezakopol. Celé zoznamky sú iba hop alebo trop a tak to musíš brat a nie čakať nereálne bludy. Nie je ti nič povinný vysvetľovať a ani ty jemu.

queen_mary
23. aug 2022

@anita6666 jaaj 🙂 akoze chapem, ale elementarna slusnost by mala byt na mieste, predsa len sa uz stretli. Ale tak ak si ty zvyknuta tak, tak sa necudujem 🙂

athom
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
catch22a
23. aug 2022

@athom a co mas take spolocne?

athom
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
catch22a
23. aug 2022

@athom preco by som to nemal precitat?

bodka70
23. aug 2022

ja som len jediný krát mala "rande" zo zoznamky, fajn sme si pokecali, zaplatil mi kávičku, minerálku, odprevadil ma domov... a na druhý deň mi napísal, že nech sa nehnevám, že proste hľadá niečo iné (športovejší typ ženy, ja som síce štíhla, ale len preto, že rada pracujem na záhrade a prechádzky k tomu, šport ma nebaví, čo sa ma aj pýtal na stretnutí a ja som mu pravdivo odpovedala). čiže som mu odpísala, že v pohode, nič sa nedeje, fajn sme pokecali a ahoj. V podstate sa mi uľavilo, lebo tiež som už nechcela pokračovať, mne sa zdal na môj vkus príliš vážny a nudný.
ale ako tak počúvam tie skúsenosti zo zoznamiek, on bol skôr výnimka,slušný typ - že sa ozval a vysvetlil.

autor
23. aug 2022

@bodka70 Pre mňa je úplne ok, že to nevidel na zhodu, ale čo mi vadí je, že bol úplne nazhaveny, stále mi písal, stále mi myslel ako ma chce, akoby nepripúšťal možnosť, že to naživo nemusí klapnut a ešte aj na stretnutí mi do poslednej minutky ako ma odprevadzal domov, hovoril ake nabuduce a že mi prinesie knižku. Ešte predtým, ma celý deň prosil, aby sme sa stretli v práci cez obed na chvíľku, celý deň ma s tým otravoval, aj keď som povedala jasné nie, že stretneme sa až po práci. On bol taký horlivý typ, že aj cez obed na hodinku a ešte aj večer a každý deň 😀 A po stretnutí večer sme si už nenapísali, ani on mne, ani ja jemu. 😀

lintu
24. aug 2022

Môže v tom byť aj stres a tie emócie okolo toho. Do poslednej chvíle sám seba presviedča, že toto je ono. Akonáhle je ale po rande, na rad prichádzajú úplne iné (racionálnejšie) myšlienky, kedy môže prísť k záveru, že takto to vlastne ani nechce.

janula585
24. aug 2022

podľa mňa je nejaké vysvetľovanie asi zbytočné... a aj ho čakať. Ja tiež nemám chuť niekomu vysvetľovať do detailov, prečo ho už prípadne nechcem vidieť, zbytočne aj nechtiac ho môžem raniť. Buď sa jeden alebo druhý ozve znovu a odpoveď bude áno alebo nie. Raz keď sa človek s niekým stretáva naslepo, ťažko môže od toho veľa očakávať 🙂

autor
24. aug 2022

@janula585 a veď ja som s tým úplne v pohode, len ma trošku hnevá tá vlastnosť takých hrrrrr ľudí, že najskôr vypisujú každú minutku, ako keby ani nebola možnosť, že to nevyjde a potom sa stretneme, na stretnutí všetko ok, a viac nenapíše. 😂 Len toto ma "štve".

anita6666
24. aug 2022

Ale to,že stretnutie bolo podľa teba ok,neznamená,že bolo ok aj podľa neho.... evidentne nie...tak to zbytočne riešiš

banderaska29
24. aug 2022

no. ja ti to skúsim z opačnej strany.

priznávam že som na Tinder app, po rozchode ma k tomu dokopala kamoška 😀 vedela som, že budu moje deti u babičiek na prázdninach tak budem mat na taketo darebačiny časovy priestor 😀

ako prvú vec musím povedať, že som sa nestretla s komunikáciou, ktorá by nebola na úrovni, čo ma prekvapuje už keď to píšem. zatial sú to slušné debaty.

mala som 5 stretnutí - vyslovene že iba káva / obed/ večera. so štyrmi som si viac nepísala. nemala som o čom. zistila som na stretku že ten človek mi osobnostne alebo povahovo nesedí..nemala som ani potrebu mu niečo k tomu hovorit lebo je to zbytočné zranenie, niekomu bude sedieť a bude pre niekoho ok. takže som podakovala za stretko, zrušila zhodu a tam to skončilo.

no a s piatym z piatich som v kontakte doteraz. bol sme na výletoch, stále si píšeme, voláme. sedíme si. nechcem to zakríknuť. 🙂 zatiaľ to je nádejné. tak snáď to nie je Tinder Swindler 😀 peniaze mu dávať neplánujem