Znižuje vibrátor chuť na sex?

22. nov 2022

Ahojte zaujimalo tie co mate doma vibrator ci vam to neoslabuje chut na milostny zivot s partnerom, rsp ci nie je potom vacsi problem dosiahnut vrchol, ked si zvyknete na eroticke pomocky?

kiki68
22. nov 2022

Vsak a to nevies pouzivat s partnerom , urcite nic neoslabuje.

janikk54
22. nov 2022

no podla mna to tak vobec nie je, vsak skuste ho pouzivat spolu, to je skor take okorenenie vztahu by som povedala. to tiez nie je obcas na skodu 😉

liljana
22. nov 2022

Jedine, ze by aj partnerovi dosli baterky uprostred tutu mutu ... 🙂

marseillefan
22. nov 2022

No niektoré vibrátory keď vyskúšaš, tak môžeš zistiť, že sú lepšie ako tvoj partner 🙂

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
aurorastone2
22. nov 2022

Tak pri tých klasických vibračných (nie tie tlakové) môže pri dlhom a častom používaní dôjsť k predrazdeniu a dá sa na čas stratiť citlivosť

lucia851
22. nov 2022

Ja mám doma vibrátor ale radšej mám normálny sex s partnerom takže vibratorom používam sem tam iba

kiki68
22. nov 2022

@marseillefan nemyslim ze je nejaka hracka lepsia ako clovek, ak mas naozaj dobry sex s partnerom. Stale je to len nejaka silikonova vecicka, ani ked to keep napr vixen skin, cize real skin to stale nie je uplne ze o, co ludske telo. Pre mna je to iba spestrenie a taka vypomoc este k vacsej zabave.

matus7030
22. nov 2022

Jednoznačne odporúčam používať aj v spoločnosti partnera, nie len pri masturbácii - sex naberie nový rozmer, uvidíš. A myslím, že človeka ktorého ľúbiš, nedokáže nahradiť žiadny kus silikónu. Choď určite do toho, kúp, testuj, objavuj, užívaj!

mirco50
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
estrella5
22. nov 2022

A ja si myslím, že do určitej miery sa to stať môže 🙂 Mnoho sex.pomôcok vyvinie taký tlak, vibráciu bla bla, ktorú má človek/partner problém vyvinúť.. A verím tomu, že pri nadmernom používaní to môže spôsobiť horšiu schopnosť vyvrcholiť pri bežných sex.aktivitách 🙃 V každom prípade ale ja mám sex.pomôcky rada a to nie len o samote, ale aj spoločne... Za mňa jednoznačne kúpiť, skúšat, experimentovať.. Sama, spolu,.. 🤷‍♀️🙂😁

foterlotor
23. nov 2022

Vibrátor je len pomôcka, penis je penis... ešte som nepočul od žiadnej ženy, že vibrátor je lepší.

mareri
27. nov 2022

vibrator je pomocka, umely penis. Prečo by mal znižovat chut na sex?