Zmiešané pocity zo stretávania

24. okt 2022

Stretávam sa s jednym chalanom. Je fajn a paci sa mi. Bavili sme sa o nás, ako to vnímame. Povedal mi nieco z coho som zmätená. Tvrdil, ze vzťah si teraz nevie predstavit, zároveň ale hocikedy vravel a pýtal sa take veci ako keby ten vzťah plánoval. Napríklad sa ma pýtal na deti.. moj názor na deti je nie moc dobrý, kvôli traume z detstva sa bojim byt matkou a deti neplánujem. Na to sa ma spytal že ak by sme boli spolu a on by chcel dieta, či by som nezmenila názor. Prečo sa pyta take veci keď nechce vzťah? Tiež hocikedy povie veci, kde vytvorí situáciu že je moj priatel. Casto sa chce aj napríklad túliť, objímať, hladkať ma, vola mi atd. Naposledy ma zacal aj vyzliekať a skončilo to skoro sexom. Dalsia vec, ktorú nechapem, sex by mu nevadil, bozkával ma skoro vsade ale na pery nechcel. Keď som sa ho spýtala že prečo mu nevedia tie ostatne veci povedal, že to je ešte skoro. Dáva vám to logiku? :D ja mam 20, on 24

liljana
24. okt 2022

Iba mu chyba predstavivost. Musi na nej este trosku popracovat. Povedz mu, ze kym si nebude vediet predstavit vztah, ty si nevies predstavit mat s nim sex. 🙂

autor
24. okt 2022

Inak ale ja som tam nespomenula aj to hlavne. Tým, že vidim že si drží takyto odstup, mozno mi to aj vyhovuje, pretože momentalne sa ani ja asi necitim na vzťah, bojim sa. Aj som mu navrhla, že napríklad môže ist len o sex. Ale myslim si, že mi nevraví pravdu ako to cíti on. Mam pocit že by sa mohol zamilovať, pretože keď som mu povedala o tom sexe, hneď sa spytal, že čo potom keď sa zamilujeme. A ešte sa spytal že ako viem že či on už nie je

domca1408
24. okt 2022

to sú chlapi čo ti poviem....napríklad ja, pred 10 rokmi (mala som 22) tiež, chalan, každý jeden deň spolu, došla som domov z roboty a do 20 minút stál pred domom a čakal na mňa. každý deň dva mesiace takto. výlety, za svojimi kamarátmi ma bral, do práce ma bral (tanečník), na tréningy, selfička fotiek sme mali asi milion, bozky, objatia, držanie a za ruky na verejnosti, nemal problém dať mi pusu pred kýmkolvek, samozrejme aj sex. ALE! nikdy sme si oficiálne nepovedali, že chodíme spolu.....prešli dva mesiace ja som ochorela (chrípka) a neboli sme na nový rok spolu. a on strávil nový rok s babou ktorú ja fakt neznášam od základky. tak som mu len povedala, že toto si mohol fakt odpustiť, že ako vie, že ju nemám rada rozprávali sme sa o tom, že mi bolo ľúto, že s ním nie som lebo som chorá a on fakt strávi nový rok s nou a ešte si aj vycapí fotku na fb s nou zrovna na nový rok. a jeho odpoved ktorá ma dojíma aj po 10 rokoch : "ale ved mi spolu nechodíme my sme len kamaráti ja si môžem robiť čo chcem"....

trema
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petamich
24. okt 2022

caka na nieco ine/lepsie/... vyhovuje mu s tebou travit cas, tie omacky okolo by som si nevsimala, len ta namotava, aby mal kamosku aj s benefitmi a ked stretne to lepsie, tak ti este hodi do tvare, ze ved ste spolu nechodili, tak co chces

brembo
24. okt 2022

@petamich presne tak,na začiatku ti povedal,že nechce vzťah. Chce si len užiť sex s tebou,keci o dieťaťi a podobne sú len na oblbovanie.

autor
24. okt 2022

@brembo ale ten sex som navrhla praveze ja. On mi ešte povedal že to nikdy nemal takto bez citov. A že to potom neni asi len kamarátstvo

brembo
24. okt 2022

Tak potom nevie,čo chce. Musí si upratať v hlave,usporiadať myšlienky a potom môže riešiť nejaké vzťahy nevzťahy so ženami. Musí ešte dozrieť.

petamich
24. okt 2022

chlap ti povie, ze este nemal takto sex bez citov a ty riesis co to je? 😳 no lubi ta jak kona, sice bez citov

nahovaraj si co chces, analyzuj, ries ale nie podla mojho nazoru z tohto vztah nikdy nebude

sandria
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nurielka
24. okt 2022

Keď už si predložila pred chlapa, že chceš len sex, tak úplne seriózne, už ani on nevie čo vlastne chceš. Samozrejme, že po tebe išiel, ale bez bozkov, lebo tie pre neho znamenajú city a väčšiu naviazanost(a sama si sa mu ponúkla). Urči si priority. A keď je zamilovaný on a ty ho tahas do sexu bez citov tak je panko z teba akurát zmätený. Veď sa stretávajte, spoznávate ak sa pritahujete, ale nedavaj sa mu hneď na tanieri. To ho muselo aj odradiť, že je ti to vlastne aj jedno.
Možno aj chcel vzťah, ale do vetra vypustil, že teraz si nevie predstaviť vzťah. Čo to je teraz, možno o mesiac keby je zamilovaný by ho aj chcel. Nie každý to má tak, že bum a ide sa do vzťahu.. veď ide aj o to spoznávať sa.

autor
24. okt 2022

@nurielka no lenze ako to teraz vziať spat? Čo som mu povedala

nurielka
24. okt 2022

Tak závisí od toho čo od toho spoznávania s ním vlastne chces. Úplne v pohode mu povedz, že to berieš späť, že ho chceš spoznávať ako kamarata. To ho možno nakopne. Ak sa na vzťah necíti, povedz že ok, že aj tak si radšej keď máte super vibracie, ale že si za spoznavanie.. flirtuj, zabávaj sa, robte spoločne aktivity (ako kamoši😉) a keď to príde tak to príde. Daj tomu voľný priebeh, no nezen sa do sexu, kým sa na to sama nebudeš citit. Buď pre muža v tomto menej dostupná, aby mohol dobíjať.

adka176
24. okt 2022

Bože ženy prečo sa tak ľahko núkate chlapom len na sex....a potom zostanete sklamané a uplakané keď si len užije.... veď budujte vzťahy.... hľadajte toho pravého ktorému tú svoju "pipinu" potom dáte....a potom že je toľko nešťastných manželstiev a partnerstiev keď žene nevadí že len na sex.... katastrofálna doba a zmýšľanie.... hanbím sa za všetky ženy...

brembo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
24. okt 2022

@brembo v com

brembo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
24. okt 2022

@brembo Ano. Ale kvôli čomu?

nurielka
24. okt 2022

Dievčatá (aj chlapci) su ovplyvnene sociálnymi sieťami, kamarátkami pre ktoré je bežné sa takto ponúkať, mnohé sú ovplyvnené detstvom, nedostatkom lasky. Majú asi dojem, že keď spoznávanie s druhým pohlavím uviazne na mŕtvom bode, a chlap otáľa, radšej vytiahnu tromf(pričom o to len chlapovi ide), ale zabúdajú na jedno. Ak to takto poskytnú veľa krát, stratia na vlastnej hodnote, sebaucte. A nie kvôli okoliu, iným ľuďom to môže byť jedno. Ale začnú sami seba súdiť. A potom to robia ďalej, lebo veď to je okej, keď to robia tak všetci, ako ovečky. Ale samé vedia, že sa len zabárajú hlbšie do bahna svojej viny.
@autorka ak ťa muž chce počká kým budeš pripravená, ak ťa nechce nestojí za to sa pre to trápiť.

brembo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
adka176
28. okt 2022

@nurielka veľmi pekne napísané 👍