Zmätená vo vzťahu

14. jún 2022

Pekný deň. Tento rok som začala randiť s jedným chlapom. Obaja máme ešte pred 30, žiadne deti a záväzky. Najprv to bolo len o tom, že sa nechceme viazať len si rozumieme. Cez víkend však trocha podgurážený predomnou povedal svôjmu kamarátovi, že “Ja som ti hovoril, že ona bude moja manželka”.. chápem, alkohol možno srandičky len mňa to trocha prekvapilo. Porozprávali by ste sa o tom sním?

h2
14. jún 2022

Nie

0silvia0
14. jún 2022

co si? čo chceš preberať? v žiadnom prípade...

liljana
14. jún 2022

Co chces preberat? Ze si nezelas, aby takto o tebe pred okolim hovoril?

autor
14. jún 2022

Áno. My ani spolu niesme , tak nie celkom rozumiem prečo sa takto vyjadril

h2
14. jún 2022

Nechaj to tak. Nerieš to. Ako keby sa to nestalo.

spadnutaslivka
14. jún 2022

Randíte spolu, ale ani spolu nie ste? Sme spolu= chodíme spolu = chodíme spolu na rande. Pri jednom alebo dvoch sa to tak ešte neberie ako chodenie, ale už randíte nejaký čas, takže spolu chodíte. Takže nejako moc nechápem, čo spolu nie ste. Ale rozoberať alkoholický výlev nemá zmysel.

patrissaa
14. jún 2022

@spadnutaslivka aj mne to Príde blbé sa sním otom rozprávať keďže podľa mňa nevie ani sam nevie čo povedal 😀 opitý ľudia toho veľa nahovoria

athom
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
14. jún 2022

@athom Aký vtipný 👌🏼

nikoletta1712
14. jún 2022

@athom Trápne.

bashee
14. jún 2022

Mne by to polichotilo, aj kebyze to s nim nemyslim vazne. Je namotany. To je tak cele.

ikonica
14. jún 2022

Cize si nie si ista ako berie vas vztah? Myslela si si, ze to beriete obaja tak 'volne' a on zrazu zapoti nieco o manzelstve? Ja by som sa nad tym pousmiala a nic by som neriesila... A mozno on to neberie az tak volne ako ty... Ale kedze bol opity, tak to bol mozno len taky vtipek .. a led ti tp fakt neda spavat, narovinu sa opytaj, ako to myslel... My ho nepozname, mozme ai domyslat hocico...

vilma7
15. jún 2022

Opitý toho natreli, nakecaju, nechala by som to tak. Si to možno ani pamätať nebude.

ollynka
11. júl 2022

@nikoletta1712 skôr trefné.