Žiadna vášeň a ani neha vo vzťahu

28. okt 2021

Ahojte žienky mám taký mindrak.. Mám 30r a priateľ 45 a sme spolu čochvíľa 3 roky..A popravde necítim v našom sexe ani vášeň ani nehu atď... Proste tá istá poloha (ja na ňom) a on nevládny, najradšej by chcel len aby som stále makala len ja na ňom.. Máme spolu aj 7 mesačného syna a popravde už má aj omrzelo s ním spať...A keď sa tak zamyslím tak nepamätám si že by sme aj v našich začiatkoch ,,milovali" Myslím si že to milovanie inicioval iba z jednou ženou a to s jeho ex s ktorou bol vyše 20 r. A po nej mal tiež vzťah ktorý bol krátkodobý a tam bol čisto len pudovy sex a čo sa týka mňa to vidím aj u mňa 🙂 Asi to na dlho nevidím.. Už som mu aj navrhla že ak spolu môžme byť tak aj z povinnosti pretože ja som tak už žila zo svojím ex s ktorým mám tiež 14 r. syna
PS: Potrebovala som to len dostať zo seba 🙂

elizabet173
28. okt 2021

sorry, ale je úžasné, že to riešiš po troch rokoch, keď už máte spolu dieťa ☹ No tak si to zo seba dostala, je fajn, že sa ti uľavilo

fleur1111
28. okt 2021

Máš 30 r a tvoj syn 14r?

autor
28. okt 2021

@fleur1111
31 r. Omyl 🙂 14 bude bude mať čoskoro

autor
28. okt 2021

@elizabet173 Môj život je jedná veľká sračka... Zakaždým spravím chybu aj vo výbere partnera čo ti mám na to povedať...😏 Dosť často sa za to nenávidím

elizabet173
28. okt 2021

to sa stáva, že stúpiš vedľa a to opakovane, ale na čo máš s každým dieťa? Potom za tvoj zlý výber trpíš nie len ty ale aj tie deti

fleur1111
28. okt 2021

Ak to od začiatku nebolo nič moc, tak prečo si si s ním spravila dieťa? Čo si čakala od takého vzťahu? Teraz je už neskoro riešiť vás sexuálny život, kt podľa tvojich slov nikdy nebol ok, prvorade sú deti. Píšeš, ze s ním chceš byt len z povinnosti, ale zároveň “to nevidíš nadlho”. Celkom nerozumiem tvojim myšlienkam.

desore
28. okt 2021

Fuuha... Neskoro ti spadli ruzove okuliare z oci. Evidentne si partner zvykol na "polohu lenivca". Pre muzov vzrusujuca, lebo sa mozu pozerat na zenu. Tazko sudit, aky aktivny bol v predchadzajucich vztahoch, ale skor myslim, ze bol pohodlny.
Treba ho zobudit, vyprovokovat k cinu, ale ty musis mat filipa. Sama vies, co ho dokaze uplne doviest do tranzu.

amelie2017
29. okt 2021

No lepsie to uz podla mna nebude. Sama vidis, ze si nevybrala najlepsieho partnera k tebe. Ak sama uzivis 14 rocneho aj babo, tak ho pobal a adios, ak nie, asi budes musiet este chvilu na nom makat ty..🤦‍♀️
Inak odkial vies, aky sex mal s byvalymi?? Ani by ma nenapadlo sa na nieco take muza pytat.

michaela567y
29. okt 2021

Ach boze, chudence deti☹️

mareri
29. okt 2021

porozoravaj sa s nim. SU ludia, ktory to nepotrebuju a potom su ludia, ktory bez toho nemožu byt. Musite najst nejaky kompromis. Vaš vztah si to zasluži