Ženy po 40tke - nový vzťah

7. okt 2022

Ahojte žienky, možno len potrebujem povzbudiť, alebo si vypočuť vaše skúsenosti a príbehy, najmä tie s happy endom. Mám 43r. som bezdetná, slobodná a čerstvo po rozchode. Problém bol v tom, že som bola dlho sama a zľavila z nárokov až natoľko, že som v tom vzťahu nebola spokojná a šťastná, tak som ho po 2 rokoch ukončila. Chcem uviesť, že som samostatná žena, mám vlastné bývanie, fajn robotu a kopec záujmov, ktorým sa aktívne venujem, viem spokojne fungovať aj sama. Je ale ešte možné nájsť človeka s ktorým prežijem lásku, šťastný život? Vaše osobné skúsenosti, ďakujem.

janasim
7. okt 2022

ale je,kamoška si našla na turistike napr., aj inych poznam po 40tke co si nasli ,aj svadby boli a žijú pekne,možno v tomto veku si to už viac vážia

lucyso
7. okt 2022

Ahoj, viem ako sa cítiš - prežívam to isté, jediný rozdiel. Rozvedená a dieťa. na jednej strane.. aj som rada, že som preč zo vzťahu, ktorý viac ubližoval, ale chýba "druhá polovica" 🙂

liljana
7. okt 2022

Da sa vzdy, len treba nastavit ocakavania realne a optimalne do stredu a na svoju uroven. Necakat do 70tky katarskeho emira, ani sa nedat dokopy s notorikom, alebo bezdomovcom.

lily14
7. okt 2022

Kamoška si našla,a majú krásny vzťah on je rozvedený má 2 deti ona nebola vydatá a bezdetná a krásny vzťah majú,len deti už asi nebudú ale ona ani nechcela

lucyso
7. okt 2022

vraví sa.. že to príde, keď to najmenej čakáš 🙂, dovtedy ži, užívaj si život, koníčky 🙂

melanta
7. okt 2022

Ja som si po 40 našla nového partnera aj sa vydala. Choď smerom nejakých aktivít, tam najskôr spoznáš niekoho, kto má minimálne tú jednu aktivitu s tebou spoločnú. A nie, nezľavuj z nárokov. Nevidím na to dôvod a už vôbec ne ten, že máme po 40. Práve naopak, práve v tomto veku sa len tak s hocičím neuspokojím. Fandím ti, ži, užívaj si, buď veselá a ono to príde. 😉

autor
7. okt 2022

@liljana ja vždy hovorím, to čo ponúkam, to aj očakávam. Práve preto už po poslednej skúsenosti z nárokov zľavovať nebudem. Ja sa považujem za rozhľadenú a zrelú ženu s pevnými hodnotami v živote a takého muža aj očakávam.

autor
7. okt 2022

@melanta ďakujem ti za milé slová, aktivít mám veľmi veľa, chce to asi len čas, som ešte len čerstvo po rozchode, tak som sa zatiaľ veľmi neobzerala, či niekde niekto vhodný je, myslím pri tých mojich koníčkoch, ktorým sa venujem.

marsmykkok
7. okt 2022

Určite, práve podľa mňa skôr ako po 30tke. Lebo vtedy si muži zakladajú rodiny a všetko schopné je už zadané. Ale rokmi vzťahy sa rozpadajú a je voľných viac mužov.

lenadka
7. okt 2022

Určite máš! Takto na tom sú aj muži niektorí. Napríklad mám spolužiaka z VŠ, najprv si užíval, potom chcel už vážny vzťah, trval dva roky ona ho nechala keď začal vravieť o deťoch. Tak má 45 a je slobodný a bez detí a hľadá ženu ako si ty 😘

trema
7. okt 2022

Moja kolegyňa, rozvedena s 2 synmi, velmi velmi chcela vztah, chodila aj na rozne akcie, balit chlapov, skoro kazdy rozhovor sa tocil o tom, ako je ona nestastna a chce chlapa.. nastahoval sa vedla nich novy sused a uz to bolo 😀 taku stastnu som ju este nevidela, su spolu uz par rokov, teraz mala 50 👍 drzim palce

anig
7. okt 2022

Autorka,ja mám síce o pár rokov menej,len ja som rozvedená s dvomi deťmi...s ex som bola 18 rokov,po ňom už s nikým...zažila som si s ním peklo a to ma veľmi ovplyvňuje,majú rôzne typy mužov o mňa záujem,ale presne ako ty som si určila určite hodnoty,ktoré chcem,aby ten muž mal a nezlavujem ich,aj kvôli mojim deťom,stačí že ich otec má diametrálne životné i morálne hodnoty ako ja.Tiez mi chýba partner,ale keď som si spomenula,že aké bolo spolužitie s mužom a že či som teraz ochotná a schopná znova robiť toľko čo vtedy...tak nie🙂 konečne si užívam,že idemkam chcem,robím čo chcem,dokonca som si zvykla tak byť sebestačná,že okrem pár vecí zvládam všetko... Ty ako slobodná bezdetná máš oveľa väčšiu šancu stretnúť muža, ktorý bude vyhovovať tvojim predstavám 🙂 možno to nebude teraz hneď,ale až časom,ale ak ty budeš spokojná so svojím životom,budeš to vyžarovať aj navonok a to mužov priťahuje 🙂 držím palce

autor
7. okt 2022

@lenadka
@trema
@anig veľmi ste mi zdvihli náladu svojimi príspevkamiženy, ďakujem a tebe @anig držím palce nech tiež nájdeš skvelého chlapa😉

athom
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elizabet173
7. okt 2022

samozrejme, že je to možné, mala som len o pár rokov menej ako ty, dieťa k tomu a našla som lásku svojho života. Ale ja som nezľavila zo svojich nárokov na partnera, zbytočne si zabila dva roky života s niekým, kto ti nevyhovoval a možno sa pripravila o niekoho, s kým by ti bolo fajn. Tak, ako si ty sama, je aj veľa mužov bez partnerky, či už po rozchode, alebo rozvedených a hľadajú partnerky. A nie každý 45+ hľadá 25-30 ročnú, aby si dokázal, že je ešte borec. Môj partner mi povedal, že nechcel mladšiu preto, lebo tá by ešte chcela deti a on aj keď ich miluje, si chcel po štyridsiatke užívať život a nie byť obmedzovaný malým dieťaťom, v 50. s ním písať úlohy a v preddôchodkovom veku riešiť výber strednej a vysokej školy. On už mal deti odrastené, ja tiež. Verím, že aj teba čaká niekto, s kým budeš šťastná.
@athom prečo by mala opisovať, čo ponúka? Nepoňala to tu ako zoznamku, len je zvedavá, ako to je u iných žien.

athom
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
7. okt 2022

@athom ja som sem neprišla prezentovať svoje fyzické vlastnosti, ale osobnostné, nemám pocit, že tu som na zoznamke, lebo chápem, že muži u ženy vnímajú najmä fyzicky vzhľad a až potom riešia či má niečo v hlave. A len pre tvoju info som vysoká, vyšportovaná a dlhovlasá blondínka👍

athom
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
7. okt 2022

@athom veď samozrejme je to aj o šťastí, darmo budem pekná aj múdra, ak ten správny chlap jednoducho nepríde, nestretnem ho. Len som potrebovala povzbudenie, že aj ženy 40+ mali to šťastie a skvelého chlapa spoznali. Dodalo mi to aspoň nádej a teším sa zároveň s nimi, so všetkými, ktoré tu napísali svoju skúsenosť.

krisbar
7. okt 2022

Jasne! Len treba vediet co chxes a vesmir ti ho uz privedie. A este aj dieta mozes mat 😘

gertrudaosem
7. okt 2022

@athom nepochopil si čo autorka rieši...

athom
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vilma7
7. okt 2022

Tak ja som svojho spoznala v 38, vzali sme sa ako 39 a teraz máme 46 a dve krásne zdravé deti 🥰🥰🥰

mimka2019
7. okt 2022

@athom vy...mladý pán, sa asi veľmi nudíte, čo? 😁 veď nemažte tie vaše komenty, nestíham čítať 😂 všetko viete, všade ste bol, všetko ste zažil....virtuálne na MK 👏👏👏

athom
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
7. okt 2022

@athom mam tu samozrejme aj profil, ale nerada by som, aby ma tu niekto spoznal, tak preto som to uverejnila anonymne. Napriklad aj ja som z NR, ako aj ty. Svet je maly.

athom
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
athom
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elizabet173
8. okt 2022

@athom niekedy to nie je až také priamočiare, mala som pred rokmi kolegyňu, ktorá bola a ešte aj je krásna, štíhla, inteligentná, muža nepotrebuje na to, aby ju zabezpečil, to dokáže sama, je zábavná, ľudia ju majú radi, no napriek tomu zostala sama. Aj keď chápem, že ak nemala partnera doteraz, v 60. ho už fakt nepotrebuje, Mala vysoké nároky na partnera, no ona ich má aj sama na seba, ale možno odrádzala mužov práve tou svojou samostatnosťou, neviem. Možno je občas dobré ukázať, že toho muža potrebujem, že nie som až taká hrdinka, že si poradím v absolútne každej situácii sama

kornelies
8. okt 2022

@athom Myslim, ze autorka nema zaujem o teba po intelektualnej stranke. Mozno ked bude dlhsie sama, tak po fyzickej stranke by to mohlo klapnut. Co povies, blondina, dlhovlasa, stihla. To by chcelo veceru v slusnej restauracii, kyticu a odvoz v aute v cenovej hladine 20 tisic +. Pekne zeny patria k uspesnym muzom. 😉