Zdieľate si polohu s mužom?

13. mar 2023

Ahojte ako to máte vo vzťahu?
Zdieľate si polohu,alebo chcel od vas partner aby to tak bolo ?
Spočiatku mi to prišlo ok, teraz ale rozmýšľam či to nie je len kontrola (aj ked nerobím nič zle).

jesenzima
13. mar 2023

Nezdieľame 🤦

lienka.7
13. mar 2023

Nie, neznášam spiclovanie (obojstranne)

buberova
13. mar 2023

Nezdieľame lebo nemáme iPhone 😂😂 ale nevadilo by mi to keby sme ju zdieľali

kvetinka75
13. mar 2023

nie, na čo? Ak by sa niečo stalo, napr. zostane mi zle, odpadnem, prepadne ma niekto - čo by spravil? Nič. Veď by o tom ani nevedel. Toto je dobré tak na sledovanie druhej osoby

joesvk
13. mar 2023

Ani by ma to nenapadlo.

btus
13. mar 2023

nie a nikdy ma to ani nenapadlo. To čo je za blbosť?

irusa
13. mar 2023
zenulkaaa
13. mar 2023

Nie vobec ani by ma to nenapadlo. Jasne ze to je kontrola, asi ta potrebuje sledovat. Za mna chore

maminkadeticiek
13. mar 2023

Nie preboha!

nikha2809
13. mar 2023

Áno, raz keď sme išli na túru a stratili sme sa, teda ja som sa stratila 😂😂😂😂 ale to bola náhoda, že som vôbec vedela ako na to lebo pár týždňov som o tom tu čítala že sa to dá cez messenger.I ak nie, vždy vie kam idem, tak isto aj ja.A veríme si to je základ.

irusa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
diewcatqoo
13. mar 2023

Zdielame si ju sposobom "idem tam a tam, pridem vtedy".
Zdielanie polohy cez apku mi pride ako dost velky zasah do sukromia, aj ked pred nim nemam co tajit, ale z principu by som na to nepristupila a ani by som to od partnera nepozadovala.

monkabohdalova
13. mar 2023

zdieľa mi polohu, keď ide na bike, trasy napr. cez les a pod. keby sa niečo stalo

autor
13. mar 2023

Zamýšľam sa nad tým až neskôr,že to asi nie je zdravé. Ako vravím, nerobím nič zlé ani nedávam žiaden dôvod na neistotu. Tak mi to šlo hlavou čo iné páry.

loyda
13. mar 2023

Nie, pretože:
1.) Veríme si
2.) Aj keby mi teraz ukázalo, že sa nachádza na tej a tej ulici (čo pracovne môže), mám tam nabehnúť?;) Alebo mu hneď volať, čo tam robí?

Nikdy by mi to nenapadlo a verím, že ani jemu.

babovka2321
13. mar 2023

Mne muz zdiela polohu pocas jazdy, ked ide na dlhsiu (1+ h) cestu, kedze je tolko nehod na cestach, aby som bola kludnejsia.

breznica
13. mar 2023

@babovka2321 to by som ja pri mojom chlapovi,čo je na cestách celodenne musela zblázniť

simca06022011
13. mar 2023

no este to tak :DDDD preco by som to robila?

kleopatra114
13. mar 2023

Ja obcas pozriem , kde je muž . Ale nie , žeby som ho kontrolovala . Ale napríklad , keď nedvíha viac krát za sebou , keď nieco surne potrebujem , tak kuknem a útesom sa , že je v robote a nie vyburany niekde na diaľnici .

sella38
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gejb
13. mar 2023

Nie, pride mi to divne. Ja som myslela, ze zdieľanie polohy je tam preto aby si vedela kde máš deti..nie partnera...

inana11
13. mar 2023

Zdieľame a pride mi to normálne,mame to pustene obaja,takze muž vidí kde som čo som a takisto aj ja vidim… pri tých nehodách na cestach sa rano pozriem či už sú na mieste,keď sa mi nezda že im dlho trvá cesta. Keď ja niekam idem,toez si pozrie či som už s deckami u lekárov keď som sa neozvala že sme dorazili🤷‍♀️nič zle na tom nevidim,nemám čo tajiť,nechodim niekam o com by nevedel,som spokojnejšia keď sa viem pozriet kde sa nachádzajú … mame to pustene odkedy mame iPhony,dokonca keď rodinný príslušníci ako brat a podobne šli niekam na dlhšiu trasu tak aby sme vedeli “skontrolovat” tak si to pustili. A my sme boli spokojni že im cesta ubieha a idu plynule

colsami
13. mar 2023

Nezdielame a ani neviem ako sa to robi.
Neviem si predstavit ani modelovu situaciu, ako hovorim muzovi:
- Prosim Ta, mozes mi zdielat svoju polohu, nech vidim kde si?
Viem si zivot predstavit ako sa tvari, ci mi uplne nepreskocilo nahodou.. 😄

pralinka25
13. mar 2023

nie. mna by to otravovalo. nemam cas sledovat kde kto je. dokonca ani deti. dohodneme sa kam kto ide kedy asi pride. to je vsetko. ved aj tak ak by slo o sledovanie nie je nic lahsie ako nechat mobil na stole a ist kade tade nie?
a to ci o kolkej kto kam dorazil fakt by mi nenapadlo to pozerat v mobile. muz je svojpravny. kazdy sme rozlietani ja si vobec neviem predstavit ze by som 4 dalsich ludi sledovala kde a kedy su ci niekam dorazili a o kolkej. by som cely den nic ine nerobila.

wade
13. mar 2023

Zdielame, cela rodina. Riesi to mnozstvo logistickych problemov a nemusim absolvovat telefonaty, kde prave som, atd. Na decka mam aj nastavene notifikacie, kedy pridu do skoly a kedy pridu domov, aby som mal prehlad.

bilancia
13. mar 2023

nie

viestta
13. mar 2023

Zatial este nenastala situacia, v ktorej by toto bolo potrebne. A na druhej strane ak sa zabudne u susedy pod nami, tak ci tak by mi svietilo, ze je doma 😀

oliolijanka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kvetinka75
13. mar 2023

@viestta presne tak, nie je problém nechať mobil doma a vyraziť niekde na hodinku. Ak to chce niekto z dôvodu, že má obavy, či ho ten druhý nepodvádza, spôsob sa vždy nájde , a nechá mobil na ,,bezpečnom,, mieste

ndrag
13. mar 2023

Akoze preventivne stale sledovat polohu? To urcite nie. Este aby som musela vysvetlovat, ze preco sa niekde necakane ocitnem? Nastastie moj nema taketo maniere :D