Zažili ste už nejakú osudovú lásku?

13. aug 2022

Zažili ste už nejakú osudovú lásku?Aká to vlastne je?Taká na ktorú sa nikdy nezabuda?..Myslite,že je možné aby človek niekoho miloval,aj keď okolnosti,osud ľudí rozdelil?Je možné aby muž miloval ženu,tak silno žeby sa nikdy na inú ani nepozrel?Ja vždy snívam,že niečo také zažijem,

lily14
13. aug 2022

Myslíš,že to je láska keď sa niekto nepozrie na druhého?. Láska je aj rozhodnutie byt s daným človekom si myslím

zmrzlinka2021
13. aug 2022

Toto su blaboly.

Osudova laska je umely konstrukt telenoviel a romantickej literatury.

Laska je rozhodnutie, to co opisujes ty, su emocie, niečo po čom prahne vela zien, ale takto to nefunguje.

au1994
13. aug 2022

Áno, toto sa mi snažil nahovoriť aj môj bývalý, že si všetko do detailov pamätá, pomaly každú minútu nášho vzťahu a že od nášho rozchodu (dva roky) nemohol mať so žiadnou inou sex. Že som preňho osudová žena. A ja som počúvala, dokonca s vážnou tvárou tieto 💩 a popritom som sa v hlave celý čas smiala, pretože som od spoločného známeho vedela, že preťahoval jednu naivnú vysokoškoláčku za druhou. 😄 Len si myslel, že sa naposledy intímne zblížime, kým sa odsťahuje do iného štátu, lebo vraj tak to cíti, že sa už musí v živote posunúť ďalej, ale on sa na SK určite vráti, keď si našetrí na dom a potom sa ožení a chce mať rodinu. Sťahoval sa tam za druhou bývalou. Konečná. 😂 Chlapovi, ktorý sa vehementne oháňa osudovou láskou a že sa nemôže ani pozrieť na inú, by som neverila ani nos medzi očami.

sona96
13. aug 2022

Pre mňa je láska racionálne rozhodnutie...a nech sa môj muž pozerá na koho chce, aj ja sa pozriem, nemilujem sa o to menej.

sszuzu8
13. aug 2022

Existuje čistá láska. Veru........... Zažila som.
Bol to otec kamarát priateľ brat čokoľvek v jednom
On ženatý ja vydatá.. Platonicka láska? Co ja viem. Vášeň tam bola obrovské iskry najlepšie kamarátstvo.. Držali sme vždy spolu aj napriek tomu ze sme nemohli spolu byt. Prišli nejaké problemy a nejako sme sa vzájomne potopili.
Je to už 5 rokov co som ho nevidela. Nehnevám sa na neho za nič nemám mu nič za zlé.. Viem ze nebude nikdy môj a ja jeho ale teším sa keď vidím z diaľky ze sa mu v živote darí. Odprostila som sa od všetkých negatívnych pocitov ohľadne neho. A ostal čistý cit. Jeho absencia ma nebolí a netrápim sa. Spomínam na neho s laskou

roja01
13. aug 2022

Existuje vynimocna laska k jedinemu partnerovi. To vsak neznamena, ze nemoze byt iny partnersky vztah. Zial, je vsak bez lasky i ked sa akceptujete. Prava laska znamena, ze tomu, koho tak lubite doprajete zivot, ktory si praje on. Stastie je, ak si praje zit s vami.

miadi
14. aug 2022

Cize by si rada znicila jednemu muzovi zivot ? Ze by ste neboli spolu a on by nemal zit plnohodnotny zivot a len na teba mysliet a za tebou smutit? To nie je laska . To je odtrhnutie sa od reality a zivenie vzdusnych zamkou. Iluzie. Samota.,