Zažili ste letnú lásku?

27. mar 2022

Trošku vzruša na večer 🙂 Zažili ste nejakú krátku letnú lásku či už na dovolenke,niekde na prázdninách festivaloch a podobne?Čo to vo vás zanechalo?Som mladá a vždy som snívala to zažiť ten pocit čara letnej lásky.Ake to bolo?

emm_i
27. mar 2022

Zažila. Chcel ma zbaliť Bulhar. A zažila aj so Slovákom. On mal 197 cm, ja mám 153 cm. Bolo to komické. Odišiel do NL. Ostal mi len krásny pocit a pocit, že som si ani neužila :D

h2
27. mar 2022

Zažila! Mala som 17, bola som na dovolenke v Španielsku len s mamou. On bol Švéd, nádherný vysoký chalan, mal 18 a bol tam s rodinou. Ležali sme na pláži vedľa seba a pokukovali po sebe. Potom ma oslovil. 😍 Rozprávali sme sa po anglicky, tak si to asi viete predstaviť, ale tým, že to bol pre nás oboch cudzí jazyk, tak sme si celkom rozumeli. Strávili sme spolu asi 6-7 nádherných romantických dní, bol prvý, s ktorým som sa tak ozajstne bozkávala (ďalej, ako k bozkom to, samozrejme, nezašlo). Lúčenie bolo srdcervúce a keďže to bolo v časoch, keď nebolo bežné mať email, ani mobil (vlastne teraz v lete už to bude 30 rokov! 😃), tak chcel, aby som mu dala adresu, že si budeme písať. Ja som vedela, že to nemá budúcnosť, tak som povedala, nech dá adresu on mne, že mu napíšem. A aj som mu napísala, ale svoju adresu som mu nedala. Doteraz tú adresu mám, aj spoločné fotky. 😍

marca12
27. mar 2022

Zazila. Bol ukrajinec,mali sme asi 14 rokov,vymenili si adresy a bola som z neho cela paf. Viac sa neozval 🤣🤭

mikadooo
27. mar 2022

Zažila. Bola som už dospelá, mala som 22. Po lete sme sa rozišli, teda ja som si myslela, že každý pôjdeme svojim smerom (študovali sme každý v inom meste).ale on stále vyvolával a chcel sa so mnou stretávať, tak samozrejme potom mi to docvaklo, že mu nešlo len o spríjemnenie leta no a už sme vyše 15r. manželia 🤷.

ladybug138
27. mar 2022

Anooo, zazila ❤️ mala som asi 16 rokov a bolo to v Chorvatsku, zalubili sme sa do seba so synom majitela domu, kde sme boli ubytovane...najprv sa mi vobec nepacil, ale potom ma nejako zaujal, bolo to neskutocne, boli sme na lodi, bozkavali sme sa, ked som isla domov, tak som strasne plakala 😂 parkrat sme si napisala na FB, ale uz roky nie 🙂 kazdopadne, akurat vcera som si na to spomenula, isla som vecer autom do obchodu a vonku bol taky "letny vzduch" 😂 uplne mi to pripomenulo casy, kedy som chodila na rande po nociach za slobodna 😂❤️ ako som sa vznasala, krasne spomienky, aj ked som rada za to, co mam teraz ❤️

amelie2017
27. mar 2022

Ano zazila, a co vo mne zanechala? 2 deti a zatial 5 rocne manzelstvo 😀

mariejenka
27. mar 2022

Bože 😅😅toto povedlala moja švagriná,ked sa dozvedela ze jej brat chodí so mnou😃😃 to leto ma ku*va 15 krát dlhšie trvanie 🤣🤣🤣

nwnw
27. mar 2022

@mariejenka 🤣🤣🤣🤣🤣

marcellka32
27. mar 2022

@h2 to je milé

timetotime
28. mar 2022

no jasné :D uff a to bola riadna paráda keď si na to spomeniem 🙂

monika2012
28. mar 2022

Áno, zažila. Bol to Tunisan a bolo to krásne. Kopec romantiky, ako z filmu od Pilcherovej. Roky 2004 a 2005. Keď začal rozprávať o svadbe, zľakla som sa a prerušila som kontakt.
Zostali krásne spomienky.

bennn
30. mar 2022

Samozrejme... každá bola taká krátka a bez budúcnosti.

cucoriedkacucoriedka
14. aug 2022

Zažila...v 17....Talian umberto...viac ako k pusinkam.sme sa nedostali.strazila má staršia sesternica...ale bolo to také krásne.intenzivne...no týždňova letná láska;)