Zamilovala sa do staršieho muža

bubuxin
7. jún 2024

Prosím vás o názor...mal som vzťah 17 rokov, minulý rok sa zena zamilovala do staršieho pána, stratila hlavu spomenki a lásku ku mne, odišla v decembri minulého roku a v januári sa vrátila domov, stým zeto skúsime cito pôjde alebo nie všetko bolo v poriadku odpustil som jej veľa sme sa milovali a ľúbili, ale moja nedokázala si u mňa tu dôveru vybudovať a zato je nevine mobil stále ho mala zo sebou ci na WC v kúpeľni pod poštárom na posteli🙂 a na heslo a dat mi ho nechcela🙂 tvrdila mi zeho že sním nieje v kontakte ,no keď sa jej pýtal na cíti ku nemu priznala že ich má, mala ja dve fb profili jeden bol starý kde mala naše fotky spoienki atď...a jeden nový kde zdieľala smutné zamilovane príspevky a mňa doň nepustila, sľubovala mi ze je moja práva a ze ja som jej, tak som na ňu vymyslel skúšku aby mito dokázala, s kontaktoval som jej bývalého najprv kamarátsky potom som pritvrdil on mi tvrdil zeju neľúbi nechce ma inú ,no ako som mu napísal ze pre mňa nieje dôležitá hneď jej to poslal, a rozišla sa somnou:( dostal som sa na dno a čakal som zema sneho vytiahne, ale darmo už sú spolu🙂 dajte mi prosím vás názor ešte na toto,,, veľa mi rozprávala o ňom ci to bolo o sexe sním alebo ako sa lubili ,vedel som zeho stále ľúbi a zesa trápi ved sa vrátila v januári aj kvôli synovi,, stále ho spominala v dobrom nikdi v zlom, a zároveň sľubovala mi vernosť a lásku na celý život no len ten mobil tam nikdi nebol sprístupnení ale chápal som ju , takže chcel som to urobiť tak aby si vybral ved vzťah bez lásky nieje život..

tundra
7. jún 2024

@bubuxin ked si to zazil, je to mozne...

miadi
7. jún 2024

@tundra 😂dokonala odpoved 😀chvilku mi zamrzol 🧠 ked som toto docitala az som zabudla aka bola otazka. Autor prepac kasli na nu. Este je sanca ze sa zas vrati na jesen ked sa pohada s frajerom . Ja by som nedokazala byt s muzom 17r a potom by siel za inou a vratil sa ku Mne a trepal mi o tom aky super sex snou mal 🤮 maj trosku hrdost a kasli na nu.

tundra
7. jún 2024

Pôvodny nazov temy:"Je to možne?"

egonsk
7. jún 2024

@bubuxin u neho nasla vzrusenie, ale u teba vie, ze ma stabilitu. A kedze vie, ze si zamilovany oslik, tak si uzila a potom sa vratila, lebo si ju prijal a odpustil. Telenovely su plne podobnych pripadov, takze k pokracovaniu toho tvojho si chrumky otvarat uz nebudem. Bud chlap.

simkima
7. jún 2024

akoze ja tiez nikde otazku nevidim, ale tak dovtipila som sa, nejdem tu teraz osocovat ani nikoho strapnovat 😀 ja osobne si myslim to, co tu uz vlastne aj bolo spomenute, mal by si mat nejaku tu hrdost, lebo clovek, co toto spravil raz, tak to urobi znovu. ja by som to nedokazala odpustit a zit s takou osobou aj nadalej. vzdala sa vasho spolocneho zivota, to sa neodpusta.

miadi
7. jún 2024

@simkima nemam pocit ze som niekoho osocovala alebo strapnovala. Viem ze naražaš na mna. Ale ked si urazliva Tak si to pochopila po svojom. Je to napisane ako jedna nekonecna veta. A nie je co dodat z partnerky je ex . Koniec .

pochod
7. jún 2024

@bubuxin nezabudni ju zobrať naspäť aj druhý krát a tretí krát. Iste ta strašne miluje len si to stále potrebuje uvedomiť pod nejakým iným chlapom 🥰😁

janickacrazy
7. jún 2024

@pochod hej, napríklad pod poštárom 😁

alexis617
7. jún 2024

@bubuxin mysli na syna venuj sa mu si jeho otec no a na jeho mamu nikdy nič zlé pred nim nepovedz ublížil by si svojmu synovi a to nechceš niektoré ženy naozaj uprednosňia chvíľkové pobluznenie pred trvalým vsťahom

veronika66
8. jún 2024

@bubuxin fuha no strašne dlhá veta

mareknakez
8. jún 2024

@miadi
@bubuxin no frajer. To som ja. Ten starší muž do ktorého sa zamilovala. Všetkým povedz ako to bolo a prečo to urobila a ako ju psychycky týra. Nech ti teraz píšu kométy. Vždy napíš pravdu. A vlastne načo. Ved ty pravdu nezneses. Pan chrumkavý. Nech vedia kto si. No tak sa im tu predstav. Nech vedia o kom je tu reč. Psychotyran. A ty ešte ideš vyplakavat? A za čo?

bubuxin
autor
20. jún 2024

Áno musím sa priznať mal si pravdu marek..Chcel som ju vlastniť a manipulovať snou..
Ospravedlňujem sati mal si vo všetkom pravdu dostal som druhu šancu aby som sa zmenil a pokaslal som to nepočúval som ju.. a zo začiatku ani teba, tak mi treba.

bubuxin
autor
20. jún 2024

Človek bysi mal vážiť svoju rodinu a hlavne svoju ženu aku som ma ja jeto dobra zena lásky plná ktorá sa obetovala pre syna, žila somnou s chodiacou mrtvolou s narusenim správaním, ospravedlňujem sa je a prajem jej aj tebe marek všetko dobre.

bubuxin
autor
20. jún 2024

Teraz vás poprosím o komentáre na moju adresu ospravedlňujem sa vám za napísané klamstvo.

bubuxin
autor
21. jún 2024

Vážení ľudia ktorý ste sa ktomuto príspevku vyjadrili vás srdečne prosím o zmenu názora na príspevok bolo to klamstvo sebectvo a závisť, a dedinské pravda je rozumnejsia.

bubuxin
autor
21. jún 2024

Ten starší chlap! Vychoval dve deti v tej najhoršej životnej situácii, v súčasnosti sú znich vyštudovaný šťastný a lásky plný ľudia. Ospravedlňujem sati za klamstvo by som si zaslúžil basu. Malo ktorí človek dokáže v tich najťažších situáciách nájsť silu zato REŠPEKT!

alexis617
21. jún 2024

@bubuxin no čo ti napísať uvedomil si si čo si spravil ,akú chybu máš šancu si nevyužil ktorú ti tvoja žena dala dúfam,že si sa s toho poučil ženu môžeš milovať ,ale ona sama ti dovolí do akej mieri ju môžeš manipulovať a čo je už cez čiaru aj môj muž sa snaží ma manipulovať ale sem tam mu klepnem po prstoch aby si uvedomil že poznám svoju cenu svoje plusy a mínusy ,ale nikdy by ma nenapadlo rany si hojiť v náručí druhého muža nato som dosť silná aby som vedela čo v živote chcem silnú a tabilnu rodinu pre moje deti

bubuxin
autor
21. jún 2024

@alexis617 ďakujem vám za názor, ale skutočnosť je taká že tie neočakávané cesty môžu byť najkrajšie.

alexis617
21. jún 2024

@bubuxin ale sme dospeli ľudia a uvedomujeme si následky svojich rozhodnutí

bubuxin
autor
21. jún 2024

@alexis617 mate pravdu.
Je tam ten problém ze za tých 17 rokov som ja jej nezastal. , ten starší muž sa jej zastal a tým jej otvoril oči, aj mne ich otvoril do teraz sme ružové okuliare verili sme v niečo čo nemalo význam, coje pre mňa to najdôležitejšie že som si všetko uvedomil.

alexis617
21. jún 2024

@bubuxin uvedomiť nestačí ale napraviť chyby čo si spravil treba isto to nebolo len v tom že si sa svojej ženy nezastal čo v tom ešte bolo

bubuxin
autor
21. jún 2024

@alexis617 bola v tom nedôvera a žiarlivosť stým som si na seba zobral karmu. Nemám rodinu o ktorú by som sa oprel mam syna ale obávam sa toho zeho nedokážem nasmerovať na správni cieľ... som na nej citovo závislí teraz mi stačí iba málo a dokáže mato posunúť vpred.. ale musím rešpektovať jej rozhodnutie a toje ju nechať byť šťastnou.

bubuxin
autor
21. jún 2024

@bubuxin viete kedy človek si všetko uvedomí keď sa dostane do bahna do ktorého vedel ze ide... niet mi pomoci musím sa stoho dostať sám a pochopiť ci môj život ma ešte zmysel.

yvankamala
21. jún 2024

Mňa zaujal ten mobil pod ,,poštárom"🤔 takú skrýšu by som nevymyslela 🤭

bubuxin
autor
21. jún 2024

@yvankamala samozrejme mozte komentovať, ale prosím vas neodsudzujte ľudí ďakujem.

yvankamala
21. jún 2024

@bubuxin ja som nikoho neodsudila,len ma pobavil takýto milý preklep 😄 ale neboj,mne sa aj horšie preklepy prihodili 😅

bubuxin
autor
21. jún 2024

@yvankamala napríklad?

yvankamala
21. jún 2024

@bubuxin môjmu mužovi som chcela napísať, keď išiel do obchodu,aby mi priniesol cibuľu... napísala som mu: prines mi cibuľu,zlato...🫣

yvankamala
21. jún 2024

@yvankamala oprava... cikulu...

bubuxin
autor
21. jún 2024

@yvankamala no tak prepáčte na tom nevidím nič trápne určite to prijal s humorom🙂