Zaľúbila som sa do mužovho kamaráta

21. jan 2023

Zeny ja neviem co mam robit. Moj manzel ma dlhorocneho kamarata. Casto k nam chodi a mame spolu super vztah. Vzdy som ho brala ako kamosa a nikdy som na neho nepozerala ako na nejaky objekt. No v poslednej dobe neviem co sa so mnou porobilo a v jeho prifomnosti sa citim zvlastne. Citim take napatie. Taktiez som na neho zacala mysliet..ved viete. Ach je mi tazko. Preco sa toto deje?

lavinis
21. jan 2023

no nič, zapaľujú sa ti lýtka, o pár týždňov sa na tom budeš smiať
Len to nikam neposúvaj, hádam si nezničíš manželstvo kvôli tomu, že sa ti na chvíľu zapáčil manželov kamarát

autor
21. jan 2023

@lavinis Urcite to nechcem nikam posuvat. Len nechapem ako sa.to mohlo stat. Roky rokuce sa pozname a vzdy som na neho pozerala ako na kamarata. Nikdy ma nepritahoval. A teraz? Je mi z toho aj blbo uprimne, ze mam take myslienky

katkazocele
21. jan 2023

čo bolo spuštačom tohto vzplanutia? Nejaká oslava, nejaké komplimenty z jeho strany?

autor
21. jan 2023

@katkazocele ziadna oslava nic. Ja sama nechapem ako je to mozne. Uplne som z toho vyvedena z miery chapes? Len tak nicoho ? A navyse nikdy mi nedal ani dovod ziadne navrhy nic. Je to muzov velmi dobry kamarat, naozaj. Maju velmi dobry vztah l. Navzajom si pomahaju . mne je zle z toho.

katkazocele
21. jan 2023

kedy po prvý krát si sa pristihla, že takto naňho myslíš??? spomeň si, čo pred tým nasledovalo?

lavinis
21. jan 2023

Tak tomu sa nedá nijako zabrániť
Iba nevyhladavat jeho spoločnosť

mirco50
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mqkm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz