Záleží mužom na výzore?

prosimopomoc
15. apr 2024

Ahojte,

zaujima ma, ci vsetkym muzom zalezi na vyzore.
Teraz nenarazam konkretne, len co vedie muza k tomu, ze podvedie krasnu priatelku, modelku.
Pritom sa radi otocia za peknou suknou. Ked ju maju doma, nestaci im.
Tato diskusia je hypoteticka, netyka sa mna, nie som modelka. 😀

h2
15. apr 2024

@prosimopomoc Samozrejme, že im záleží na výzore. To, že podvedú, nie je vecou výzoru. Tú jednu už majú doma, tú majú istú. Všetky ostatné nie.

viestta
15. apr 2024

Oci maju na to aby nimi pozerali, kludne aj za cudzimi zenami. A co ich vedie k podvadzaniu, treba sa pytat kazdeho jedneho osobitne, dovody mozu byt rozne

domkakvet
15. apr 2024

@prosimopomoc ked chlap podvadza je to taka povaha moze mat doma aj dve modelky nic ho neudrzi a ostatne verne tipy, tiez im zalezi na vyzore.

syslik81
15. apr 2024

samozrejme ze ano rovnako ako zenam ..

lakebabe
15. apr 2024

@prosimopomoc pozerať sa bude každý aj keby mal doma topmodelku a keď je niekto kurevnik to je o povahe to takisto je úplne jedno koho ma doma. Aj ten najkrajší kus sa časom zunuje

tibor79
15. apr 2024

@prosimopomoc 😂no, poznám pripad, keď doma krásavica a podvádzal a nakoniec natrvalo skončil so "šedou myškou",málo peknou. Natrvalo a šťastne. Preboha, výzor je minimum

egonsk
15. apr 2024

@prosimopomoc muzom na vyzore nezalezi asi tak velmi, ako zenam na schopnosti muza zabezpecit rodinu 😁

tibor79
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tibor79
15. apr 2024

@egonsk 😂😂možno na čas, ak bude treba sa o muža starať, vymieňať plienky postačí aj menej pekná. Dnes človek nevie dňa ani hodiny.

egonsk
15. apr 2024

@tibor79 no ved preto som napisal ako som napisal 😉

fido69
15. apr 2024

Pretože tomu nerozumiete, tak vám to vysvetlím.

Je to najnižšia úroveň nervovej činnosti, ktorú nosíme v hlave tisícky rokov. Nepodmienený reflex. Muž vidí atraktívnu ženu, vták sa mu postaví a už túži po telesnom spojení. A nič ho nezastaví.

Že nepočujete slová ako láska, vzťah, rodina...?Pretože tam nie sú.

Že tomu nechápete? Tak prečo sa pýtate? 🤔

dominikamacakova
15. apr 2024

Podľa mňa nie. Poznám vážne škaredé ženy a majú sympatických chlapov, takže im záleží na povahe, alebo také niečo 😀

mikadooo
15. apr 2024

@prosimopomoc čisto hypoteticky ak predomňa postavíš dvoch úplne charakterovo rovnakých jedincov, pričom jeden bude krajší a druhý bude škaredší, tak áno, aj ja vyberiem toho krajšieho. Ty by si brala toho škaredšieho? 🤔 Či o čom je táto tvoja hypotetická otázka?

tibor79
15. apr 2024

Jednoduché. Vonkajšia krása je povrchná a pominuteľná, tak ako ten, čo ju preferuje. Nuž, človek pochopí mnohé až vekom 😂. To sú zákonitosti asi. Česť tým viac uvedomelým

tibor79
15. apr 2024

@mikadooo našťastie je to len hypotéza, ktorá sa vymyká realite 😂😂

mikadooo
15. apr 2024

@tibor79 ale že totálne... Lebo muži podvádzajú nielen pekné ženy ale aj škaredé😱. A DOKONCA(!!!) aj ženy podvádzajú nielen pekných mužov, ale aj škaredých. A ešte sa stáva aj také, že škaredá seba podvádza pekného muža, no šľak aby to trafil celé! Idem spať radšej bo už som sa samonasrala práve.

tibor79
15. apr 2024

@prosimopomoc otoč si to opačne. Ja by som nebola s krásnym sexi chlapom keby bol dutý ako bambus a liezlo by mi na nervy každé jeho slovo, počin, myšlienka, názor.....

tibor79
15. apr 2024

@mikadooo lebo kvalitný vzťah nemá s výzorom nič spoločné. Tam fungujú úplne iné mechanizmy. Ak sa teda bavíme o dlhodobých vzťahoch.

zuzanka.zuzu
15. apr 2024

@dominikamacakova ja sa tiež radím medzi škaredé ženy, dokonca ani variť neviem, ale zato dobre fajčím a kefujem, čiže aj toto zohráva úlohu 😉 plus samozrejme tá dobrá povaha či o čom si to písala 😀

tibor79
15. apr 2024

@zuzanka.zuzu no, ak tvojmu stačí len toto ku šťastiu..... 😂Veľa vecí závisí od veku, inteligencie a životných preferencií. Aj vzhľadom k budúcnosti vzťahu.

zuzanka.zuzu
15. apr 2024

@tibor79 a čo by si ešte rád (rada?) viac ku šťastiu? čím som staršia, tým menej mi toho treba 😂 (a vôbec nechápem prečo v diskusii o výzore splietas inteligenciu a životné hodnoty 🙄)

marianarem
15. apr 2024

@prosimopomoc Tak myslim, ze na vyzore zalezi kazdemu, ale to neznamena, ze musi ist o vyzor modelky. Musi ist o vyzor sympaticky danemu muzovi. Mojmu sa napriklad paci zena prirodna, nenamalovana, nefarbene vlasy. Mojmu byvalemu sa paci zena ci uz namalovana alebo nie, ale pri sebe. Vsetky priatelky, co mal, boli zeny dost pri tele, ja som v tom case tiez bola. Jeho sucasna zena je este viac pri sebe ako ja vtedy.
A preco chlapi podvadzaju modelky, to je rozne. Niekedy nemaju s tou modelkou ktovieaky vztah, niektorych jednoducho nebavi jedna zena do konca zivota a niekto si napriklad tym zvysuje sebavedomie.

anketkarka
16. apr 2024

@fido69 a to si písal o nevere, alebo o celkovom nastavení muža (alebo teda Tvojom nastavení)? Nič ho nezastaví? Nie je tam slovo láska, vzťah, rodina? To akože chlap keď vidí výstavný kus, tak je ako zviera a nič ho nezastaví? Nezáleží mu na tom, že má vzťah, rodinu a nehľadá ani toto u nej, len chce zastrčiť?
A je tu možno aj iný pohľad. Chlapa, ktorý má papier na ten výstavný kus. Podľa tohoto nastavenia sa mu asi ťažko spí, keď vie o tomto nastavení chlapov a musí sa báť, že mu každú chvílu hrozí, že bude paroháč. Ostáva mu len dúfať, že ten výstavný kus má dostatočnú morálku za všetkých. A prečo by mala mať žena morálne zásady, keď podľa Teba ich muž mať nemusí, len preto že má vtáka a vzbúrené hormóny. 🤷

cukorfalat
16. apr 2024

@tibor79 dobre fajci, dobre kefuje - je zle. Ak nechce fajcit, nekefuje dobre - tiez zle. Tak ako teraz?

fido69
16. apr 2024

@anketkarka Máš s mužmi inú skúsenosť?

fido69
16. apr 2024

@cukorfalat napísala "dobre fajci, dobre kefuje - je zle"
To si kde čítala abo z čoho vydedukovala? 😲

greywolf
16. apr 2024

@prosimopomoc rovnako ako zeny ktore maju doma sympatickeho uspesneho muza a podvedu ho. Vzdy je to o osobe a tiez o tom ci jej nieco vo vztahu chyba

tinqua
16. apr 2024

Ako povedal Charlie Harper...ked vidis prekrasnu zenu...mozes si byt istý, že tam niekde žije chlap, ktoreho uz nebaví ju prasit...proste vsetko sa okuka a potom uz je to o hodnotach, moralke, atd...

jesenzima
16. apr 2024

@prosimopomoc každému záleží na výzore, viac či menej,a kto tvrdí, že nie, klame 🤷

cukorfalat
16. apr 2024

@fido69 to ja netvrdim. Jedna to tu pisala, ze ona je skareda, ale dobre kefuje, dobre fajci. A niekto jej na to odpovedal, ze no ked jej muzovi tolko staci....
To bola potom len moja poznamka.
Ale u niekoho aj to zavazi. Bola jedna krasna baba, a jej chlap ju podvadzal s jednou, ktora nebola ani z desatiny tak pekna, ale v posteli dokazala 100x tolko. No co uz