Zabudol mi povedať, že je zasnúbený

20. aug 2023

Caute :D stala sa mi jedna neprijemnost. Asi mesiac som si dopisovala s jednym Cechom. Mali sme velmi vela spolocneho, tak som pristupila na to, ze pojdeme spolu na kavu. Byva cca 60 km od SK hranic. Stretko dopadlo super. Velmi sme si rozumeli a na konci stretka povedal, zeby ma rad vzal buduci vikend na jeden vylet. Za ten mesiac som si s nim pisala len na tindri a po stretku sme si vymenili tel.cisla. Uplne som sa tesila, ze konecne v pohode chalan na urovni :D Lenze:D ako sme si vymenili cisla, tak mi zrazu zacal vyskakovat na fb, ludia, ktorych mozno poznam. Tak som si kukla jeho profil. Nic extra tam nemal, ale kukla som si len tak, kto mu dal lajk na profilovku. zaujala ma jedna velmi pekna zena, tak som si na nu klikla. A zrazu z jej titulnej fotky kuka na mna tento dotycny, ako su tam spolu on, ona a male dievcatko :D najskor som si povedala, ze to bude asi jeho sestra, lebo vyzorovo sa dost podobali, ale ako som zacala brazdit jej fb, tak som ostala ako omamena :D je to jeho frajerka a dva tyzdne dozadu sa zasnubili :D ja som s atak nasrala, ze som hned zrusila sympatiu s tymto idiotom a dalej som to neriesila. Ale ked som si pozerala tuto jeho subenicu, tak mi jej prislo extremne luto. Lebo uz bola raz vydata a z toho manzelstva vzislo toto male dievcatko. Ocividne tento chuj vychovava jej malu spolu s nou. Ona je do neho extremne zamilovana, aspon co som postrehla podla foto. Tento chuj mi stale za ten mesiac hovoril, ze ako stale hlada tu pravu a taketo kecy. A este sa ma pytal, ze ci sa mi niekedy stalo, ze dotycny clovek sa mi vizualne pacil, ale proste ziadna iskra aj napriek tomu nepreskocila :D no a mna napadlo v tej nasratej chvili, ze napisem tej jeho snubenici. Skoda, ze som si nespravila screeny konverzacii, kde ju zatajoval, ale v tej chvili ma to tak vytocilo, ze som dala zrusit sympatiu a tym padom sa cela komunikacia vymazala. A napisala som jej, co je vo veci a ze jej snubenec ju zatajuje a chodi na kavicky s druhymi. My sme spolu nic nemali, aj to som jej napisala, ze bol praveze slusny, o nic sa nepokusal, ale ze bude lepsie, ak to bude vediet. A tato dotycna mi napisala teraz po tyzdni :D a skoro ma vykotilo zo stolicky. Napisala mi, ze je rada, ze som ju kontaktovala, ze je docela v soku z toho, co jej pisem a ze sa ho bude musiet na to opytat. Potom mi dva dni nepisala a odpisala mi, ze sa o tom bavili a ze on ju uz davnejsie upozornil na nejaku osobu, ktora je v jeho zivote, nejaka posadnuta zenska, ktora mu neda pokoja :D a ze keby ju chcela kontaktovat, ze si ma dat bacha :D takze ona vlastne zo mna spravila tu posadnutu :D pytala sa ma, ze co mal na sebe oblecene, ako platil v ten vecer a taketo neprijemne otazky. Potom sa zas neozvala a napisala mi opat po par dnoch, ze mi je strasne vdacna, ze som ju takkto oslovila, ze keby vsetky zeny boli taketo skvele :D ze si to vyrozpravali a ze im to pomohlo vo vztahu a ze sa mi chce odvdacit, ze jej mam dat adresu :D a ze ked nechcem domov, ze adresu do prace :D bolo mi jasne, ze v tom nebude nic dobre, tak som ju blokla. Och, preco su niektore zeny take hlupe a naivne? Je jasne, ze ten jej snubenec jej nabulikal somariny do hlavy. Uz ma jedno dieta, preco nie je viac opatrna? Asi sa neoplati do takychto veci miesat, lebo este ja by som skoncila zle. Este som jej napisala, ze co by som ja z toho mala, kebyze ho sledujem, kedze byvame tak 60 km od seba :D ze ja som ju chcela len upozornit na to, ze nehra voci nej fer hru a ona este zo mna spravila nejaku postihnutu fanynku:D a typek to ma dobre premyslene, kedze ju uz dopredu davnejsie upozornil na nejaku crazy osobu, co mu chce zle :D takto si veselo bude podvadzat a ona mu bude ako hlupucka verit

palicka
20. aug 2023

Ja si myslim, ze si nebola jediná...

autor
20. aug 2023

@palicka no to mi je uplne jasne :D

nikpa
20. aug 2023

Ona uverí tomu, čo jej bude vyhovovať. Ak nebude chcieť vidieť pravdu, neuvidí ju. Podľa mňa máš ešte šťastie, že sú z iného mesta, viac ich neuvidis a nemôžu o tebe roztrubovat hlúposti.

autor
20. aug 2023

@nikpa to som si aj ja povedala. Kebyze jej dam adresu, ona by podla mna prisla narobit poriadok ku mne :D to by bol extremny trapas :D a ja este v tom uplne nevinne :D

bbshop
20. aug 2023

Skús ho pohľadať ešte na tindri alebo poprípade kamarátky zo svojich účtov nech hľadajú a pošlite jej screenshot jeho profilu 😅

autor
20. aug 2023

@bbshop no tato by mu podla mna zhltla to, ze si ten profil niekto vymyslel :D ja ich uz kaslem🙂 ked chce byt naivna, nech si priviaze na krk dalsieho blba 🙂

bbshop
20. aug 2023

Nemal náhodou overený profil?

mandzula
20. aug 2023

@autor zena veri tomu, comu a komu verit chce, je to cesta, ktoru si zvolila a podla toho aj dopadne. Presne z tohto dovodu som nazoru, ze ja by som klamanej zene na nos neveru jej chlapa nevesala, ono sa to vacsinou casom poriesi samo.

liusa82
20. aug 2023

bud rada že si to odhalila takto skoro.Normálne pri tebe stáli asi všetci svätí že si sa do toho nezamotala viac a viac🙂 to tieto zoznamky,tindre,pokeci.Jedna banda.Ako nehovorím že je aj v reali ak sa niekto spozná nemusi oklamať ale tam to je osobitná kapitola

domkakvet
20. aug 2023

Aj tak si dobre urobila, raz si na to spomenie.

bbshop
20. aug 2023

Toto sú presne situácie, keď všetci sa aj v diskusiách zastávajú tej podvádzanej a realita je veľakrát presne taká ako tu..že samotná žena s tým očividne problém nemá😂 a mnohokrát v diskusiách sa nadáva na chlapa, na jeho milenky, na každého..pritom velakrat najnenormalnejsia je oficiálna partnerka

avonladyba
20. aug 2023

No veď ona sa zbadá o pár rokov 🙂

mikadooo
20. aug 2023

Vieš čo, dobre si spravila. Ak ti neverí, to už je na nej, že je sprostá. Postupovala by som úplne rovnako. K tomu čo mal oblečené, atď., by som jej len napísala, že ja mám svedomie čisté, že som ju upozornila, akého chuja má vedľa seba. Ostatné detaily naozaj nie sú v tomto prípade dôležité. Ak mi neverí, je to len a len jej problém. A na dôkaz toho, že ja určite nikoho neprenasledujem ani neobťažujem, jej prajem všetko dobré v živote, už ju kontaktovať nebudem. Nech si ona s tou informáciou spraví, čo uzná za vhodné, je to jej život, ja sa im dvom doňho už viac pliesť určite nemienim. A viac by som sa nad tým ani len nezamyslela.

palicka
20. aug 2023

Odpoved 21,32 - mudre rozhodnutie

autor
20. aug 2023

@mikadooo ja by som sa na to uplne vykaslala,.len mi prislo luto jej a rej malej. Lebo uz raz bola oklamana. Aspon tak som si to domyslela z jej statusov na fb, ktore pridavala par rokov dozadu. Tak ma napadlo, ze coak ju caka tem isty osud a ze by bol faj aspon ju upozornit
Ale očividne chce verit jemu, tak to nema ziaden zmysel. A este drankat odo mna moju sukromnu adresu 🫣

mikadooo
20. aug 2023

Ja to chápem, veď tiež by som jej napísala ako sa veci stali. Ale keby už začala do mňa rýpať, že niekoho očierňujem a stlakujem, veľmi rýchlo by som sa stiahla a nech si verí čomu chce.

janickacrazy
20. aug 2023

Veď nevadí, možno raz nato príde aj sama, skôr či neskôr. Lebo zase on si pokoj nedá a možno si zasiala také prvé zrnko pochybnosti.

karolinakr
20. aug 2023

Vies čo vlastne, dava to zmysel..na teba povie, že ho prenasleduješ, ked sa vezmu, na ženu bude hovoriť, že mu nerozumie a nemali sex už 5 rokov..Dobre to ma vymyslené.A bude mat aj ženu, aj milenku aj snubenku

katkami123
20. aug 2023

Urobila si dobrú vec, na druhej strane, ja som v minulosti urobila niečo podobne, keď sa jeden zadaný chlap vešal po cudzej babe, ešte ja som bola za hlúpu, keď som to tejto známej povedala a od vtedy som si povedala nikdy viac. Samozrejme, že po rokoch sa aj tak rozišli, lebo ju už prestalo baviť divadlo, že je velice nad vecou, keď jej priateľ v jej prítomnosti balí iné baby, ona mu robila dozor. Celé trápne. Od vtedy naozaj, mnohé ženy aj tušia a vedia čo majú doma, ale asi im tí chlapi za to stoja, keď sa ich tak držia. Dotyčná tento svoj trápny prejav tiež ešte oľutuje.

karolinakr
20. aug 2023

Najhoršie, čo môže byt, hovorit podvádzanej žene, že jej chlap išiel po tebe..To sa na teba vyrúti ako rozzúrená jelenica, vôbec jej nepride, že aj chlap môže byt na vine. Napr. Lele Ceterovej, keby si povedala, že Vemola šiel po tebe, spravila by z teba zlatokopku

katkami123
20. aug 2023

@karolinakr
Lela bola od jakživa podvadzana, ešte v Anglicku, keď žili spolu na začiatku ich vzťahu, si Karlos už k inej odbehaval, tiež Slovenke. Ona to tiež dobre vie, čo má doma, len na verejnosti to hrá. Tá žena mu celé roky neveru akceptuje.

karolinakr
20. aug 2023

Ked je doňho extremne zamilovana, nebude chciet veriť nikomu, len jemu ..Načo si rucat idylicky sen, že chlap ta " podvedie" alebo vyhĺadava baby 2 tyždne po zasnubeni

bbshop
20. aug 2023

@karolinakr to podľa mňa nie je extrémna zamilovanosť, ale extrémne zufalstvo

karolinakr
20. aug 2023

Mne raz nukal jeden sex predtym, nez sa mal ženit na druhy deň..Možno len kecal, ale bolo to take zvlaštne, nesmial sa pri tom

bbshop
20. aug 2023

@karolinakr viem si predstaviť, že to myslel typek vazne

simona20201309
20. aug 2023

Wau, toto je inak veľmi zaujímavý príbeh.
Ja som mala susedu (trochu jednoduchšia naivná barbie) a tej napísal nejaký chlap na fb, že ju jej frajer podvadza s jeho ženou. Poslal jej FOTKY z auta, kde ich prichytil a odfotil si ich vyzlecene veci. NEVERILA. A tiež hlupucka už mala jedno dieta z neúspešného vztahu. Písal jej asi 3x, časom to vzdal. Ona sa nechala podvádzať ešte celý rok, až potom ju nechal s tým, že ,,zaslúži si lepšieho a nie je pre ňu dosť dobry". Ona tomu všetkému uverila a ešte si vyčítala, kde robila chybu. Až po nejakom čase zistila, že ju podvádzal od začiatku a hneď po rozchode začal s dotycnou bývať.
To sú proste nenapravitelne a nepoucitelne nany. Také majú potom aj s 3 chlapmi 4 deti a plaču aký majú hrozný život.
Ja som za to, že o nevere je dôležité povedať pokiaľ v tom ešte nie sú deti. Aby si dotyčná stihla včas zbaliť kufre a zachrániť zadok.
Ak sú tam deti, vtedy už je rozhodnutie ťažšie- ci je lepšie mlčať alebo povedať.
Držím prsty nech ti to už najnižšie vyjde!

autor
21. aug 2023

@simona20201309 tiez nepochopim. Ono, ja si myslim, ze tie zle a nefunkcne manzelstva plne klamztiev a nevier zu zle uz dlho, dlho predtym a neverim, ked tu niektore pisu, ze bolo vsetko fajn a zrazu im zdrhol manzel. Alebo nedavno tu jedna zena pisala o tom, ako nasla cudzi vlas vo vani a dodatocne napisala, ze sa jej nakoniec priznal, ako ju podvádza dlhe roky. Ja jednoducho neverim, ze taketo nieco zena nezisti. Pokial to nie je nejaky sociopat, ktory vedie viacere zivoty. Podla mna zeny nechcu vidiet tu realitu. Pritom si urobia dieta s nespravnym, nasledne ziju z pozliepanych rodin a ukracuju sa o harmoniu

puplatko
21. aug 2023

Žena to zistí. Neviem, aspoň u mňa to tak bolo, že sa začali diať niektoré veci inak a bolo. Našťastie sme sa nemuseli dlho vadiť a priznal sa v podstate ihneď

karolinakr
21. aug 2023

A ako to bolo s tym vlasom? Jedna mala v posteli čierny vlas, čiže dlhe roky ju podvadzal ci to bolo zas ine? Nevieš, kt.to bola diskusia?

kiwi3
21. aug 2023

@karolinakr nasla v sprche cudzi vlas a on sa nakoniec priznal, ze ju podvadza a vraj uz velmi dlho. mali male dieta. som nad tym este potom nad tym rozmyslala, ze to bol riadny fa*, ze sa urcite priznal az teraz, lebo mu zacal chybat slobodny zivot a nepotreboval dieta na krku. inak by dalej zatlkal.