Vzťah na diaľku

kxenia
4. júl 2023

Dobrý deň neviem či to je normálne alebo úprimne chcela by som sa poradiť či taký vzťah niekdo zažil a ako ste to vyriešili. Mám priateľa 2 roky stretávame sa na diaľku býva odomna 140 km ,čas cez týždeň nemá čas na mňa nakoľko to je ďaleko a pracuje od rana do večera tak nám zbyva iba víkendy aj to len u mňa doma príde piatok a nedeľu už ide domov pobede,stále sa zato hádame a niekedy to príde do takého extrému že sa pohadame moc a blokne má aj na mesiac 🤔 proste vždy sa mu ja prvá ozvem a vždy ten krok spravím ja samozrejme vždy dáva vinu na mňa že za všetko môžem ja . Veľa krát som mu vravela aby sme niečo vymysleli a pohli sa niekam ďalej ale vôbec žiadna zmena tam nieje stále je to otom istom . Keď aj mal dovolenku tak uprednostnil svoje koníčky. A ani ma nevola aby som prišla ku nemu ja na pár dní proste onicom sa nesnaží aby sme boli niejak viac spolu , a keď sa my nepáči tak ma blokne a ja sprostucka čakám a aj tak sa ozvem potom. Neviem či je to normálne tak hľadám niejaky spôsob poradiť . Vopred Ďakujem za každú radu

januska12323
4. júl 2023

Prestaň za ním doliezať a vyrieši sa to aj samé.

liljana
4. júl 2023

No zabi s nim takto este 3 roky a aj tak sa rozidete. Vztahy na dialku moc nefunguju a vy nemate vztah, skor (ne)priatelstvo s vyhodami.

cocolino234
4. júl 2023

@kxenia ja som úplne za vzťahy na diaľku, diaľka nie je nič, čo by zabránilo v rozvoji ale musíte si nalinajkovať budúcnosť, vy žiadnu nemáte. Aj my sme tak začínali, videli sme sa len cez víkendy, v piatok prišiel a v nedeľu išiel domov a v žiadnom prípade ma nenapadlo sa za to hnevať a hádať, nemal inú možnosť. Lenže náš vzťah mal perspektívu a hneď ako sa dalo, začali sme spolu bývať, mali sme to naplánované už od začiatku. A nikdy sa nestalo, že by so mnou nekomunikoval viac ako deň, nie to ešte mesiac. Toto nie je vzťah, nemá to perspektívu a o láske pochybujem, keďže mu nevadí si ťa zablokovať a nebaviť sa s tebou celý mesiac. Dokonca bez tvojho impulzu by ti ani nenapísal. Keby sa neozveš, tak by akože tento váš kontakt, vzťahom by som to nenazvala, skončil? Podľa toho čo píšeš má už nejaký vzťah, keď chlap chce a miluje nejakú ženu, tak sa snaží s ňou tráviť čo najviac času. Toto vyzerá, že ťa má len schovanú vo vrecku a nebojí sa ťa stratiť.

Navrhla by som ti neozývať sa, lenže to nedokážeš. Vždy dolezieš a on ťa má teda stále úspešne uloženú vo vrecku, pretože sa odtiaľ nechceš dostať.

deti95060810
4. júl 2023

skús sa mu neozvať a uvidíš ako dlho ešte potom budete kámoši...

ckocka
4. júl 2023

Definícia bláznovstva je robiť stále to isté a pritom očakávať iný výsledok.

kxenia
autor
4. júl 2023

@cocolino234 šak toto je to že sme nemali stanovené žiadne priority do budúcna . A on si len NATO teraz zvykol a má to výhodné. On my stále vyčíta že som nič nespravila pre nás za celé dva roky a pritom som Nikdy nepočula že prídi aj na mesiac ku mne . Vždy len vynadane ako som to všetko krásne ja zničila. Ale uvedomujem si že toto asi láska úprimná nieje ani z ďaleká. Len neviem čo má tak strašne ťahá za ním 😬 ono je to tak že stále dúfam že sa niečo zmení . Len pravdu je že my len roky ubehnú

0silvia0
5. júl 2023

@kxenia a ty si takto v poriadku? Manipuluje s tebou, urazi sa a blokne ta, vynada ti. Tresta ta ako psa, vycita ze ty si nic nespravila pre vztah a pritom on ta nezavola. Ked to ty nevidis, tak ja ti to napisem: vyries si svoju sebahodnotu, lebo ju mas pokrivenu. Za trosku pozornosti a trosku lasky si ochotna skakat ako zapiska takyto pan manipulator. Spamataj sa a hladaj inde.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
danica2711
5. júl 2023

@kxenia prepáč, ale v úvodnom príspevku si to definovala sama: "a ja sprostucka..." Mala by si urýchlene prestať byť sprostučká, pretože toto je vzťah, ktorý ti nič nedáva a nezdá sa, že by smeroval k zlepšeniu

kxenia
autor
5. júl 2023

@danica2711 zo začiatku to bolo iné no sama som si to takto zariadila a už len ťažko sa to zmení keď je človek naučený. On povedal mne že ja mám spraviť ten krok a nečakať len na neho . Neviem ale speje to už Ku Koncu . A problém je to že není ani žiadne riešenie ako byť častejšie spolu . Pretože ja mám deti ktoré sú zvyknuté tu bývať aj chodiť do školy takže to by som im určite nebrala ,no zároveň som takéto niečo ani nepočula od neho že zbal sa a prídi ku mne bývať . A zase on tam má prácu je živnostník a on by sem nešiel bývať . Tak Nikdy sme riešenie nenašli iba hádky sú zato do dnes

kxenia
autor
5. júl 2023

@danica2711 ale zato on píše že ma Miluje🤣 neskutocne moc ale len písmenká dvokaz žiadny

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
stanulienkat
5. júl 2023

To nie je partner. Iba kamarát s výhodami. Raz za čas príde na víkend sa ponatriasať, v nedeľu zje obed odrgne si a ide domov, alebo za priateľkou.

danica2711
5. júl 2023

@kxenia tak to vidíš sama - napriek tým krásnym písmenkám sú to len písmenká a perspektíva žiadna. Zmier sa s tým čo najskôr a choď ďalej

majada35
5. júl 2023

@ckocka Jeej, to je dobree 😊.

peto4376
7. júl 2023

Tak ja som mal vzťah na diaľku a bolo to viac ako 140 km.Ja som bol z Ba a ona z Ke a tak sme fungovali cez 3 roky..nakoniec sme sa rozhodli že sa vezmeme a presťahoval som sa na východ,spolu sme manželia už 16rokov. takže dá sa vzťah na diaľku,ale musíte si vyjasniť čo očakávate od vzťahu medzi vami 👍
A ked nie potom ukonči ten vzťah ,nemá potom žiadnu perspektívu.

kxenia
autor
7. júl 2023

@peto4376 áno dá sa fungovať tak ale nie do nekonečna,a musí tam byť niečo stanovené aby sme vedeli na základe čoho pokračovať . Ale jemu takýto vzťah nezavezni vyhovuvalo komu by to nevyhovuvalo prísť piatok a nedeľu odísť za mamičkou načo by sa viazal ešte viac a ešte ktomu mám deti . Bolo mu dobre takto a nemal záujem nás posunúť ďalej Nikdy ani malý náznak ale tlačiť my do hlavy kaleráby že ma MILUJE TAK TO BOLO KAŽDÝ DEŇ 😆 . NO ZOBUDILA SOM SA A JEMU SA TO UŽ NEPACI KED NEJDEM PODĽA JEHO HRY . ALE POSLALA SOM HO K VODIČKE JA MAM IBA JEDNY NERVY A ZDRAVIE MY ZATO NESTOJI . SOM MLADÁ EŠTE SI NÁJDEM 😁

kxenia
autor
7. júl 2023

@peto4376 vy by ste vydržali bez ženy ktorú milujete aj pár týždňov? Bez jej hlasu bez všetkého?

majada35
7. júl 2023

Muž, ktorý by slová myslel vážne, by v prípade stopky prehodnotil svoje rozhodnutia a ak by mu tá žena ozaj za to stala, nenechal by ju odísť ... Takže slová sa hovoria, chlieb sa je. 🙂 Dobre si urobila...no, čas hrá v tomto prípade podstatnú hru. Ešte stále sa to moze napokon zmeniť...

kxenia
autor
7. júl 2023

@majada35 keď sa nezmenilo nič za 2 roky tak už sa nič nezmení zbytočne čakať na niečo čo sa nikam nepohne. Ja som len čakala a dúfala ale zbytocne

majada35
7. júl 2023

@kxenia áno, je to tak...tento, to vážne nikdy. nemyslel..a už sa pouc z predchádzajúcich chýb a v žiadnom prípade ho nekontaktuj!

peto4376
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
peto4376
7. júl 2023

@kxenia tak vydite vydržali sme tak 3 roky a sme manželia už 16 rokov .takže si musia iní vyjasniť či chcú a čo očakávajú jeden od druhého

peto4376
7. júl 2023

@kxenia áno správne rozhodnutie keď to nikam neviedlo.. určite sa niekto nájde kto bude pri vás stať stále držím palčeky nech je to skoro🙂

kxenia
autor
7. júl 2023

@peto4376 Dakujem vám