Vyznal mi lásku, no malo to iný efekt ako som čakala

28. dec 2022

Stretávam sa s chlapom z ktorého som bola totalne nadšená casom keď som ho viac spoznala. Zo zaciatku som ho nejak nevnímala, vela som ho ignorovala a bola taka odmerana. Začali sme ale chodit na stretnutia, volať si, pisat denne a zrazu mi vždy vyčaroval úsmev na tvári. Citila som sa s nim dobre no nebola som celkom pripravená na vzťah. Aj som mu povedala, že si uzivam to že som po dlhej dobe single a vyhovuje mi to. On tiež tvrdil že si nevie predstavit vzťah kvôli tomu, že pracuje v zahranici. No neskor sa zacal správať ako keby sme ten vzťah mali. Chcel sa casto objimat, tulit, volať, rozpraval o mne jeho kamaratom. ja som z neho zacala mat zmiešané pocity a tak som mu teda znovu zopakovala že vzťah nechcem a navrhla som mu, že môžeme byt kamaráti s výhodami.. po nejakom case mi ale povedal, že sa do mna zamiloval ale na mna to ma nejaky opačný efekt bohužiaľ. Ako keby ma to odvtedy s nim prestalo baviť, nejak to zo mna opadlo. Neviem či ma to vystrašilo alebo co ale mam zrazu chut trochu sa stiahnuť. Zároveň som z toho smutna pretože je to super muz a neviem prečo mu tu lasku neviem opätovať

liljana
28. dec 2022

Tak si to predstav v inom garde, ze niekomu vyznas lasku a on ochladne a prestanes ho bavit ... No tak sa asi rad pocuva a vyznal lasku a ty este nie si na rovnakej vlne. A? Ved sa nejdete hned brat, ani zasnubovat. Chlap sa namotal rychlo, ty si nad vecou a chladna. Casom ho to prestane bavit, ochladne ako ty, najde si inu, ty sa zatial namotas a prides sem plakat, ze uz je neskoro.

euka210
28. dec 2022

No ano, vystrasilo Ta to a hladaj preco...coho sa bojis? Nieco z predchadzajucich vztahov? Zla skusenost?...odpoved je v Tebe

miadi
29. dec 2022

V podstate taka o ničom romanca. Jednoducho k nemu necitis lasku. On sa namotal votrel sa ti do zivota ty si onho nemala nikdy extra zaujem len si ai zvykla ( clovek si zvykne aj na sibenicu) moze byt super clovek No nie je pre teba . Nechaj ho ist jeho cestou. Ty vztah nechces len sex bez zavezkou Preco by sa mal stebou zbytocne trapit a Dufat ze sa zalubis a ze budu jeho city opetovane? Jednoducho ukonci kontakt a najdi si ineho co nechce vztah a bude ako ty brat len to fyzicke. Obaja si zasluzite vo vztahu dostat to co ponukate. On chce vztah milovat byt milovany. Najde to niekde inde . A ty zas to co hladas ty. Laska sa neda vynutit prikazat vyprosit kupit rozumom nariadit. Ked budes na nu pripravena tiez ju najdes niekde.

janetinka27
29. dec 2022

ukonci to, nech si moze najst normalny vztah

terezka1947
29. dec 2022

Kamaráti z výhodami...
To je neskutočne slovné spojenie.
Nič nedáť,nič nepozadovat,iba prežívať.
Prestaň sa s ním kontaktovať,nech si nájde niekoho iného.
A ty,keď chces byť single,tak buď single.
Nie kamarátka na voľné chvíle a voľnú posteľ.
Trošku si vaz samu seba.
A nezahrá aj sa s citmi iných,lebo raz môžeš ľutovať.

brembo
29. dec 2022

čo ti napísat. Je to v podstate i tvoja vina,načo si sa s ním stretávala,ked si o neho nemala záujem? Povedz mu,ako sa veci maju a nechaj ho,nech si nájde normálne dievča . Niekoho do postele si vždy nájdeš,len aby si potom nebola v takej situácii,ako ten chlapec. že k nemu niečo budeš cítit a on ti povie,že z jeho strany to bol len sex a tvoje pocity su mu ukradnuté.

liljana
29. dec 2022

https://www.modrykonik.sk/forum/za-dverami-nasich-spalni/preco-su-muzi-taki-3/#post-85763774
Tu mas vlastne pohlad z druhej strany. On chcel iba kamosku s vyhodami, ona nie. Obaja musia byt rovnako naladeni. Bud vztahovo, alebo iba kamaratstvo na sex. Hladaj dalej, len aby si potom nedopadla presne naopak. Lebo aj v tom kamaratstve s vyhodami vacsinou jeden zacne citit viac a spadne na nos. Na buduce to mozno budes ty.

toskanka
29. dec 2022

Prečo si mu navrhla kamarátstvo s výhodami, keď si videla, že je na teba už namotany? Sexom sa to len umocnilo. Toto sa nerobí! Ak nechceš vzťah, zostan single alebo si nájdi muža len na sex. Takých je dosť.

iren88
29. dec 2022

asi by bolo dobré, keby si to ukončila, keď nie si na jednej vlne s ním, lebo myslím, že mu len budeš zbytočne viacej ubližovať. Toto nie je príjemná situácia, keď si videla, že zrejme cíti niečo viacej tak si mala trošku cúvnuť.

autor
29. dec 2022

@iren88 ale ja som bola v tom, že tiež nechce vzťah. To že sa chcel objimat a tulit som brala tak že mozno mu chyba ten fyzicky kontakt. Ale stale tvrdil že vzťah nechce

laska86
29. dec 2022

No jednoducho prestal ta pritahovat lebo si onho nemusela bojovat..lahko si si ho omotala a prestal byt pre teba zaujimavy..keby ta on odmietal namotala by si sa ty..🤷

terezka1947
29. dec 2022

K čomu sú dobré tie vzťahy s výhodami?
Veď buď viem,čo chcem...a chcem to so všetkým.
Alebo to nechcem a som single so všetkým.
Úplne zbytočne sa tým ľudia zdaňujú,zamotavaju a ubližujú si.
Pre tento to vlastne skončilo ok,ty ostaneš sama. A môžeš hľadať iného chlapa,s výhodami.
A jeho nechaj ísť,aby si našiel vzťah.

7miriam77
29. dec 2022

V dnesnej uponáhľanej dobe je problem najst mileho, dobrého a slušného chlapa. Mozno mas to šťastie a stretla si ho, no chlap sa zamiloval a ak mu ty nechces opätovať lasku, nechaj ho ísť....on tu laska najde inde. Je dobré, ze sa priznal, čo cíti, .....ja uz len tolko....aby si to o krátky čas neolutovala

autor
29. dec 2022

@7miriam77 ja píšem že mi to je luto. Len proste sama som zmätená prečo som teraz taka vyplašená. Myslela som si že keď mi to povie tak budem šťastná. Ale ja som teraz akurat tak taka že mam strach či to nestroskota a nepokazí sa to pekne tým vzťahom..

7miriam77
29. dec 2022

... ked neskusis, nebudeš vedieť. Mozno mas naozaj len strach, ak si zazila predtym sklamanie. No je aj možné, ze toto je ten pravý 🍀🍀🍀. Vies si predstaviť, ze by si sa s nim prestala uplne stretavat?? Ake mas z toho pocity...

autor
29. dec 2022

@7miriam77 mrzelo by ma to ale viem si to predstavit, jednoducho by som fungovala tak ako dovtedy kym som ho stretla.

7miriam77
29. dec 2022

....z tvojej strany to teda láska nie je. Len by si mu zlomila srdce. Ja by som uz v stretavani sa nepokracovala. Inak toto sa stava asi vzdy, ze jeden sa zamiluje....

miadi
29. dec 2022

Ak tvrdi ze nechce vztah a len ta objima to este neznamena ze chce vztah . Proste je taky dotykovy clovek. Mne sa zda ze ty tomu pripisujes vacsi vyznam nez to mà Lebo u teba uz nejake citiky su.

toskanka
29. dec 2022

@autor To, že ti tvrdil, že vzťah nechce, ešte neznamenalo, že to tak necítil. Sama si písala, že sa začal správať tak, ako keby ste vo vzťahu boli. Za muža vždy hovoria skutky, nie slová. A ty si mu v tejto situácii ponúkla kamarátstvo s výhodami. To bola ako voda na mlyn, aby sa do teba zamiloval už úplne. Ak to tak necítis, povedz mu to. Úprimný rozhovor. Najhoršie, čo by si mohla spraviť, je začať sa odmerane správať, aby mu to došlo samému, že ho nelubis.