Vyzerám ako chlap

10. jan 2024

strasne neviem prijat to ako vyzeram, som nespokojna so sebou a moc s tym nenarobim. mam sirsie ramena a citim sa ako chlap taktiez mam velke lytka a cez tento fakt sa neviem preniest, chcem vyzerat zensky, chcem posobit ako zena ale s mojou postavou sa nikdy nezmierim. pytam sa preco prave ja sa musim takto trapit, preco prave ja musim mat takuto postavu. ziadna dieta ani chudnutie nikdy nevyriesi moj problem. nedokazem sa ani vidiet ako zena. nemozem nosit oblecenie, ktore chcem. strasne ma to obmedzuje. vo vlastnom tele sa necitim dobre.

slovakboy
10. jan 2024

Nehodnoť sa. Neverila by si že sa prave s takou postavou môžeš páčiť nejakému fešákovi. Skús sa prirovnať k nejakej známej osobnosti ktorá ma podobnú postavu. A náís jej meno.Nie všetkým mužom sa páčia krehunké bábiky.

pe_mi
10. jan 2024

Ahoj,úplne ťa chápem,ja mám geneticky dané také hrubé nohy,aj sestra to má.take že hrubé.aj kosti.nevien to vysvetliť .aj lýtka mam veľké.lezie mi to na nervy.
Ale možno by som sa na tvojom mieste nejakého odborníka spýtala ,či sa tie ramená ,lýtka dajú vyformovať ,aby to vypadalo lepšie na celkovej postave..

rybka1987
10. jan 2024

Siroke ramena, alebo sirsie litka sa daju krasne zamaskovat/upravit oblecenim. Dlhe saty, sukne, volne rukavy, jemne farby zenske decentne a podobne. Si na seba velmi kriticka, ziadna zena nie je dokonala kazdej na sebe nieco vadi. Ja mam napr. nechutny nos, ten nemam ako zakryt.

autor
10. jan 2024

@rybka1987 ano daju ale ked si chcem dat niekedy nieco obtiahnutejsie nevyzera to dobre, cize sa musim neustale obmedzovat

rybka1987
10. jan 2024

Upokojim ta - veeeelmi vela zien by tuzilo.dat si nieco obtiahnutejsie, ale zial.nemaju na to postavy 😃 ja medzi nimi, o leginach mozem len snivat. Rozhodne to nie je na depresiu, dokonale figury su len v holywoode. Maj sa rada taka aka si, kazda zena je krasna.

negymama
10. jan 2024

tak vacsina zien ma nejaky svoj nedostatok, ci "kriz" s vyzorom, ci svojimi schopnostami ci vlastnostami.
Ja mam pekne nohy, stihle lytka...ale co z toho, ked mam vitiligo, to su biele skrvny na kozi bez pigmentu. Mam ich na vsetkych klboch...lakte, kolena, narty, pod kolenami, hanky prstov... Mam pokozku co sa lahko opali, ale aj tak si musim kozu chranit jednak pred spalenim, jednak biele skvrny v kontraste s opalenou kozou vyzeraju napadne a zle. V detstve som sa trapila, ako ludia na mna cumeli. Roky nenosim kratke nohavice, ani minisukne, a svoje nohy skryvam. Tiez uprednostnujem dlhy rukav aj vlete. Je to obmedzenie, ale beriem to, ze to je tak, su aj horsie veci a choroby.

elbejo
10. jan 2024

Aj ja mám široké ramená a hrubé lýtka. Pritom pri výške 167 cm mám 59 kíl, takže nič také hrozne.. ja svoje ramená neznášam a toľko vraj úprimných komplimentov som dostala, že mám atletickú postavu, mne sa nepáči, ale vraj len ja to vidím tak čierno. Mám aj hrubé lýtka, to mi prekáža, no našla som veci, v ktorých sa cítim fajn. Ešte mám aj malé prsia a vrásky :D páči sa mi na mne môj zadok a vlasy, ani v tvári to nie je také zlé, tak sa snažím pozornosť upútať tým smerom :D

negymama
10. jan 2024

a tiez mas siroke plecia pri nizkej postave. Ale siroke plecia na stihlej zenskej postave nemusia vyzerat zle. vyzeraju pekne v saku ci bluzke.
s lytkami clovek vela nenarobi, moja svokra ma nohy ako druky, jedna z dcer to zdedila este aj s bonusom ciernych chlpkov. Mala som si vybrat krajsiu svokru 😅

marcellka32
10. jan 2024

Každej z nás niečo na sebe vadí, neporovnavaj sa s nikým, pracuj s tým čo máš...kvalitné dobre sadnuce oblečenie prekryje ramená aj lýtka, čisté upravené vlasy, jemný mejkap a úsmev 🙂

bluka2
10. jan 2024

Každý ma niečo. Koľko máš rokov? Mňa tie lýtka zvykli tiež trápiť, ale keď budeš mať viac rokov a príde suchsia pokožka, kŕčové žily a také specialitky tak zistíš, že mladé štíhle udržiavané ženské telo je vždy krásne 😉

kaia
10. jan 2024

Ja mám tiež veľké ramená a ani ruky nie úplne ženské. Mne sa zase také ramená páčia, dokonca v lete nosím tielka so zapínaním okolo krku, kde ich vidieť ešte viac 😊.
Skús sa na seba pozrieť inak. Si originál, vlastný originál a si jediné, čo v skutočnosti maš. Je skvelé, že Tvoje telo je zdravé. To je najdôležitejšie ❤️.

katka700
10. jan 2024

Nikto nevyzerá tak akoby chcel 😂 Aj topmodelka Cindy Craford vraj povedala že by chcela vyzerať ako (vyretusovana) Cindy Craford z obálky časopisu.
Ak máš ramená širšie ako boky kukni si kresby Karla Lagerfelda. Všetky krásne modely nakreslil pre postavu obrátený trojuholník (širšie ramená, štíhly trup a úzke boky), látka pekne padá z ramien a v oblasti bokov nie je nič čo ruší siluetu. S tvojim typom postavy máš toľko možností pekne sa obliecť. Legíny nechaj ženám čo ich nosia lebo sa nevojdu do nohavíc 😂

reanda
10. jan 2024

ak sa budes zensky chovat, mat zenske vyzarovanie, tak budes posobit zensky aj so sirokymi ramenami a hrubymi lytkami.. ono vzhlad vobec nie je tak podstatny, ako to na prvy pohlad vypada.. ak neposobis zensky, bude to najskor tym, ze sa citis ako chlap kvoli svojmu telu.. teda sama si to robis.. prestan sa na to telo tak sustredit.. a nemusis sa ani obmedzovat v obliekani.. preco by si nemohla mat obtiahnute oblecenie? preco nemoze byt vidno, ze mas sirsie ramena a lytka? kludne nech je to vidno, ved to nie je zlocin.. ked to sama prestanes posudzovat ako nieco hrozne, mas vlastne komplet po probleme

kaia
10. jan 2024

@katka700, tak to musím 100.% súhlasiť, hlavne s tou poslednou vetou 🫣

mane01
10. jan 2024

No a co? Ja mam zadok ako Brazilia a tiez z toho nie som nadsena… moj muz nad nim sice slinta, tak to neriesim, ale ked sa niekedy vidim na fotkach 🤦🏼🙄… kazda nejaka sme… nemozeme vsetky vyzerat ako Claudia Cardinale 🤷🏼‍♀️😉

bluka2
10. jan 2024

@mane01 haha, to sa zas páči aj mne a vlastne aj tie ramena… to sú obojo pekne typy postáv

mamickalisticka
10. jan 2024

Inak mne moja mama závidí tieto ramená ( mam ich po otcovi, on je taký drevorubač 🥴😂) a práve vďaka nim mi sedia šaty, saká, kabáty.. mama ma spustené ramená s všetko na nej vyzerá inak . Skus puff rukávy. Tie to pekne dotvárajú. Samozrejme lýtka mám hrubé tiež, takže som sa v tom úplne našla 🙈 ale mám už v zadku, nosim šaty nad kolená.. nemusí sa nikto na mňa dívať

liusa82
10. jan 2024

no ja mám zas postavu ok som malá chudá aj nohy štíhle.Ale práve tu je ten pes zakopaný mám ruky ako decko už vela ludí mi to povedalo🙂 aj drobné a navyše aj zapästia dosť chudé nemôžem nosiť riadne ani náramky alebo hodinky hocijaké vždy ich nosím tak vyššie na ruke stále mi padajú alebo potom na oblečení.Nikto nie je bez chyby

ankare
10. jan 2024

Daj fotku bez hlavy

thoughtfulweirdo
10. jan 2024

Garantujem ti, že 90% žien vidí na sebe niečo, čo sa im strašne nepáči. A nejaká iná žena zrovna o tom sníva 🤣 fakt je, že na seba sme najkritickejšie a vlastné nedostatky vidíme oveľa dramatickejšie ako tie cudzie. Mne sa napríklad taká "vzpieračská" postava s mohutnými ramenami a hrubými nohami páči. Ako príklad použijem Cibuľkovú, ktorá je aj tu na MK miliónkrát označená za mužatku, tučnú a neviem akú, a ja by som svoju postavu vyžle za tú jej mohutnú vymenila hneď 😍

kitycat
10. jan 2024

Aj ja mam silne lytka, aj tu vnutornu stranu. Otras

buberova
11. jan 2024

Tiež súhlasím že ukáž tu fotku a my zhodnotíme čo by sa s tým dalo robiť a či vlastne len nepreháňaš a ono to vlastne nie je také zlé

negymama
11. jan 2024

@liusa82 presne toto mam aj ja... extremne chude zapastia, mozem vyzerat ako vyzraty pavuk, pribrat... aj tak mi ostanu chude ruky, zapastia, vycivene prsty, ci skor prstiky. V puberte som si navliekala mamine naramky...ale tak, ze som do jedneho vopchala obe ruky 😅 Najhrosie su tie kadejake plastove hodinky na kupaliskach, vzdy sa bojim, ze to niekde vytratim. A normalne hodinky na ruku uz davnejsie nenosim - predtym som si na kazdych musela na remienku pribijat dalsie dierky.

negymama
11. jan 2024

@liusa82 mne to ostalo z detstva, bola som vychrtlina, do skoly som isla s 15 kilami, 7 rocna! 😲 V puberte som pribrala, ale tie chudunke ruky a zapastia mi zahadne ostali.

janulka1802
11. jan 2024

Chápem, veď ktorá z nás by nechcela byť súmerná ako presýpacie hodiny? Ja sama nemám ideálnu postavu, ale som vyrovnaná, spokojná aj so svojimi nedostatkami. Sebaprijatie je veľmi dôležité. Čím skôr sa na seba budeš pozerať inými očami, tým lepšie pre Teba. Iné telo mať nebudeš, tak nestrácaj čas a maj svoje telo rada. Zameraj sa na Tvoje prednosti a upriamuj pozornosť na ne. Vhodné strihy, farby dokážu krásne vykorigovať každý jeden typ postavy k lepšiemu.

sergejj
11. jan 2024

To je len tvoj subjektivny pohlad. Ver ze mnohym musim by si sa pacila aka si. 😛😉

ibatanecnica
11. jan 2024

ženy, prečo sa stále porovnávate a hodnotíte? Každá je istým spôsobom pekná, príťažlivá. Muži na sebe nevidia žiadne nedostatky. Či sú nízki( tí možno niektorí majú komplex zo svojej výšky), vysokí, chudí, tuční, plešatí. Možno to niektorého trochu trápi ale určite sa z toho nejdu zblázniť a nenávidieť, ako to robia ženy. Bolo by lepšie, keby si nemala jednu ruku? Radšej mať postavu takú akú máš a si zdravá. Začnite pracovať na svojom sebavedomí a nie na výzore, hlavne ak niečo nemôžete zmeniť.

@negymama tak tie chudé zápästia mám aj ja. Aspoň niečo mi zostane chudé keď pribereim 😂. Ja som s nimi spokojná.

sergejj
11. jan 2024

@liusa82 mnohym muzom sa taka postava paci. 😊😉 v malych rukach vsetko vyzera vacsie. 😀

negymama
11. jan 2024

@ibatanecnica v tom mas pravdu, muzi svoj vyzor zvacsa beru uplne inak. Nielenze sa posudzuju velmi zhovievavo , ale aj nedostatky beru ako nejake uzasne prednosti.
Bol raz taky vyskum, ze zorganizovali akoze zoznamku, take tie ze kazdy s kazdym sa na cvhilu stretne. A po nej, ukazovali ucastnikom, najprv. zenam, ukazovali krasnych atraktivnych muzov, ze tito ich chcu a maju o ne zaujem. Drviva vacsina zien tomu neverila a hladala v tom nejaky hacik. Potom vybrali z muzov tych najmenej atraktivnych...starsich, tucnych plesatych, zle oblecenych... a ukazovali im fotky atraktivnych zien, ze tieto maju o nich zaujem. A uplne iny vysledok. Vsetci ti chlapi uverili, ze je to pravda! Ze predsa oni su niecim uzasni, su fesaci, dobre vyzeraju, par kil navyse z nich predsa robi krasnych "mackov" a "kus chlapa". Tolko k egu chlapov 😅

ibatanecnica
11. jan 2024

@negymama a v tom je ten problém. Potom sa to odráža aj vo vzťahoch. A to len preto, že ženy o sebe pochybujú a hľadajú na sebe chyby, ktoré v mnohých prpadoch ani nemajú.
A muži , jasné, že oni žiadne nemajú 😉