Všetko perfektne klape okrem sexu

1. jún 2020

Ahojte, s partnerom som vyse roka. V Oktobri som bola tehu ( neplánovane) kedže som dia.. vedela som, že to nebude ľahké. V 13tt prišiel missed (bábätku nebilo srdiečko). Po zákroku, zotavení a príchode prvej ms sme mohli mať znovu sex .. samozrejme sme mali. No potom to bolo zase po pár týždňoch, a potom po mesiaci v marci.. odvtedy nič. Všetko funguje, milujeme sa, dokazuje mi to, veríme si jeden druhému .. viem že nikoho nemá ( sme spolu doma, kvoli terajsej situacii) nakoľko si dvôverujeme a mobil chytí do ruky raz za den na par minút. proste to mega všetko funguje. Na Valentína som si kúpila sexi prádlo, šampanské, jahody .. proste spravila som dokonalú romatiku .. a on nič. Dal mi čokoládku povedal že ma strašne miluje .. a tam to skončilo. Každý deň večer čo večer sa lubkáme mojkáme ale tam to končí. Bozky, dotyky vášnivé on tvrdy ja cela mokra .. ale ... Raz mi aj povedal, láska nemôžme lebo ty pri tom veľmi kričíš a deti sú doma má synov s predch. Manželstva. Ako to že mu to dovtedy nevadilo ? Mali sme sex hocikedy ked prišla chuť .. a zrazu povedal že je to problém keď sú doma :/ .. ale nie vždy tu sú .. teraz sme boli 2 tyzdne sami a nič .. čakala som ho v posteli povedala som mu par peknych slov ze ho cakam atd .. a nič prišiel, lahol, pobozkal ma a povedal dobru nocku .. neviem či ja robím niečo zle či moc chcem .. ale je to prirodzené mať chuť na sex :( neviem si dať rady .. vravieť mu to nechcem aby som nevy olala zbytočnú hádku .. na začiatku vzťahu a vlaste do neplanovaneho tehu sme mali sex aj 5x do tyzdna .. stale proste ked prisla chut .. 2-3x za noc .. neviem si to vysvetliť prečo to zrazu je takto ..

majulino
1. jún 2020

mozno sa este obava po tom MA, ze mu to velmi ublizilo, ja by som sa s nim porozpravala kludne bez kriku a bez emocii

ivkazba
1. jún 2020

Vravieť mu to nechceš... no komunikácia je základ zdravého vzťahu. Schopnosť povedať si, čo nás trápi a hľadať riešenie. On nemusí vedieť, čo ty cítiš a ty nevieš, prečo je on skutočne taký aký je. Pokiaľ o tom nebudete hovoriť, nevyrieši sa to. A hovoriť o tom nemusí predsa hneď znamenať hádka. Treba hovoriť o pocitoch a túžbach a nie o výčitkách. Ak mu na tebe skutočne záleží, tak o tom hovoriť bude. A ak nebude chcieť, tak potom si už ty sama musíš odpovedať, či takýto život bude pre teba okej. Mne partnerský vzťah úplne bez sexu nepríde normálny, veď to je súčasť toho, že niekoho miluješ, je to prirodzená súčasť života. A ak niečo prirodzené nefunguje, tak treba hľadať príčinu. V kľude, bez emócií, bez výčitiek.

vilma7
1. jún 2020

Tak asi sa bojí že otehotnieš, nechce s tebou dieťa, keďže on už svoje má.

sunny8
1. jún 2020

Možno sa bojí že otehotnieš a zasa dieťatko stratíte. Alebo dieťa mať vôbec nechce. Alebo jednoducho nemá chuť .. možno je unavený vyčerpaný (z ochorenia alebo zo stereotypu) možno ho niečo trápi ..

pininka1
1. jún 2020

Aj u nás bolo to isté po potrate. Musela som sa.az začať vyhrážať rozvodom, aby sme sa dopracovali k ďalšiemu dieťaťu. Ale našťastie to prešlo a potom už to bolo ok. Nemusí o Tom hovoriť, ale zjavne to nemá spracované.

daganov
1. jún 2020

ja mám z toho pocit, že on sa na dieťa s tebou až tak necíti, najmä ak už dve deti má. Má ich vo svojej starostlivosti? Koľko majú rokov? Ste spolu niečo vyše roka, mne osobne sa to zdá aj skoro. Boli ste v októbri spolu vlastne pol roka, keď si otehotnela, ak som to dobre pochopila. Máte vyriešenú bytovú otázku?Finančnú? Možno sa zľakol toho, že budeš na MD neskôr na RD a on bude živiť troch ľudí, plus svoje dve deti. je tu veľa otázok, ale odpovie ti na ne len on sám. Nemyslím si, že by mu tak náhle klesla potreba sexu. Môže mať jeden z páru úplne odlišnú potrebu frekvencie, ale nie zrazu, najmä keď píšeš, že je všetko ostatné OK

katkati
1. jún 2020

@daganov Píše, že on vzrušený je, len nech sex.

autor
1. jún 2020

Bábätko chce ;) a veľmi hlavne dievčatko ;) ... bývame spolu uz rok. Finančne sme na tom dobre .. nemá byť s čoho unavený, bežné práce okolo domu - teraz nakolko sme doma este kvoli covid.

katkati
1. jún 2020

Oprava "nechce sex"🤭

sashabb
1. jún 2020

Viditelne dieťa nechce. Pokiaľ by dieťa chcel, tak by sex neodmietal. Zrejme si až teraz uvedomil, aké je to reálne a že to vlastne nechce.

daganov
1. jún 2020

@katkati veď to sa nevylučuje

katkati
1. jún 2020

@daganov Máš pravdu. Zvláštne sa správa sa ten muž.

daganov
1. jún 2020

@katkati netvrdím, že je to pravidlo, ale väčšinou ženy spoločné bábätko berú viac po tej citovej stránke, tak je to zrejme aj prirodzené, maľujú si to ružovými farbami, ako budú kočíkovať, dieťatko bude zlaté, usmiate....muž to berie väčšinou prakticky - klesne nám príjem, ale pribudnú výdavky. Čo ak prídem o prácu a žena na RP? Čo ak sa narodia deti dve? Ako to dám, keď budú deti staršie, budú chcieť študovať? Čítala som to tu vo viacerých témach, kde ženy chceli tretie alebo ďalšie dieťa a muž s tým nesúhlasil. Netvrdím, že to musí byť určite tak aj v tomto prípade, to nevie na 100% nik, len on, ale to, čo napísala, tomu nasvedčuje.

katkati
1. jún 2020

@daganov Je veľmi smutné aj to, že manželka sa bojí opýtať muža na podstatu odmietania, boji sa hádky a pritom hovorí, že sa majú veľmi radi. Už dávno mala vedieť, prečo je to tak.

daganov
1. jún 2020

@katkati máš pravdu, aj keď ona myslím nie je manželka, no na veci to veľa nemení, ale keď spolu čakali dieťa, tak by medzi nimi mala byť dôvera.

bluka2
1. jún 2020

Najprv by som posunula vzťah do úrovne, že sa dokážete porozprávať o všetkom a až potom dieťa

mondolina
1. jún 2020

Už len výraz " strašne miluje, mojkáme, ľúbkame" vo mne evokuje niečo nezrelé.
Narovinu sa opýtať prečo odmieta sex. A vybavené.

lenuliatko84
1. jún 2020

Vzťah bez sexu neexistuje. Je to le tolerancia

euka210
1. jún 2020

Treba to odkomunikovat, inak sa nepohnete dalej. Podla toho mojho mm co o nom viem, aj ja typujem ze je v tom strach, strach o Teba. Mne zakazdym pomohlo povedat co citim a ako to vnimam, on povedal svoj pohlad a bolo ok.

autor
1. jún 2020

Áno komunukácia je základ .. komunikujeme o všetkom otvorene len toto je téma, o ktorej sa ťažko rozpráva teda aspoň mne .. tabu .. hmm.. jedno dieta je takmer dospelé a druhé bude amť 12r. ... naše dieta bolo neplánované a preto to dopadlo tak ako to dopadlo a bolí to .. a veľmi .. neviem či si niektrá z Vás tím prešla ( neidem tu nikoho súdiť) ale skúste sa vžiť do niektorých žien, ktré prišli aj o tie vytúžené aj vo vyššom štadiu ... ja na neho netlačím s dietatom
.. viem že ho chce .. povedali sme si že to nejdeme riešiť 24hodinovým monitorovaním, ovuláciami atď ... o moj zdravotný stav sa bojí a patrične sa stará .. finančné probl. nemáme, a ani mať nebudeme som dosť finančne zabezpečená aj ja aj on .. ďakujem mám 28 len som to chcela napísať "zaujímavejšie" .. nečakala som takéto odpovede .. skôr by som asi chcela podporu alebo spontánosť a názor na danú vec .. myslím že mnohé z Vás sú flustrované maminky, čo nevedia nič iné iba vypisovať na koníku ako aj pozerám iné fóra a opakujúce sa "prezívky" .. prepáčte ako som Váš drahocenný čas minula na prečítanie môjho príspevku 🙂

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzanka.zuzu
2. jún 2020

@mondolina prečo nezrelé? veď to je celkom milé 🙂 ak si to hovoria doma, nie na verejnosti... moja kolegyňa (45) s manželom (55, spolu 25r) keď si mysleli, že v robote už nikto nie je, tak sa takto k sebe mojkali a slovníček to bol taký sladký až sa divím, že ich k sebe neprilepilo 😀

miadi
2. jún 2020

Viem ako sa citis ..rodila som v 18tt .. chlapi to tak nepreživaju ako bol prvy koment nejak neverim tomu ze nespracoval MÀ. Skor verim ze ho zaskočilo to neplanovanè teho a teraz nechce sex aby sa to neopakovalo Lebo nechce dalsie dieta. Vies chlapi nie su az tak uprimni a otvoreny vo vztahu ako ženy. Za nich viac hovoria činy ako slovà. Uz len to že by chcel dievcatko ( kedze uz 2synou mà) je znak že dalšie dieta nechce aspon nie na 100% .Musiš z neho vytlačit uprimnu odpoved na tvoju otazku - preco nechce sex a ci ozaj chce stebou mat dieta ( Lebo bez sexu to nepojde) ono je dost možne že sa citi na babatko “ stary” Lebo uz mà skoro dospele dista a 12r uz sa mu mozno nechce opakovat ten kolotoč okolo maleho dietata. Ked ide len o ten sex mozes mu navrhnut rozne formy ochrany aby ste nesplodili dieta kym sa veci medzi vami neujasnia .

mam1na
2. jún 2020

Vo vhodnej situácii sa s ním porozprávaj. V zdravom vzťahu nesmie viaznuť komunikácia. Dohady a mlčanie vzťah zabíjajú...
Ja si skôr myslím, že po tebe túži, chce ťa, ale ešte nespracoval, čo sa stalo a je to pre neho príliš čerstvé... No, to sú iba dohady...
Porozprávajte sa. Naozaj otvorene. Priamo. Čo ťs trápi, daj von a nech sa ti aj on sám zdôverí...
Držím vám palce!

mondolina
2. jún 2020

Nemyslím, že sa jedná o fRustráciu, tiež sme prišli o nenarodené dieťa, a milovať sme sa začali hneď ako to bolo možné. Bola to možno aj určitá forma terapie.
Takže keby ma môj muž odmietal bez toho aby som vedela príčinu, bez dialógu by to nešlo.

janickacrazy
2. jún 2020

nemusíš sa hned urážať, ked odpovede nie sú také, aké si čakala, každá žena napíše svoju skúsenosť, ja si tiež myslím, že tvoj chlap proste dalšie dieťa NECHCE, teda aspon v tomto momente jednoducho nechce, lebo bud si uvedomil, ked to prišlo, že toto nie je to, čo chcel alebo sa bojí, že tehotenstvo zase može zle dopadnúť, ty budeš smutná, atd. Moj bývalý mal tiež 2 deti svoje, ja som chcela samozrejme bábo, on tvrdil, že áno, aj on chce. Ked mi meškali krámy asi 2 týždne, povedala som mu, že som asi tehu, ale ešte neviem isto. On sa vobec netešil, skor bol vydesený, to ma veľmi sklamalo. Nakoniec som tehu nebola a on sa potom začal sexu vyhýbať, rovnako ako u vás. Náhoda? Nemyslím si. Nakoniec sme sa rozišli, priznal sa mi, že on dalšie dieťa proste nechce, ale to som musela na neho fakt už vrieskať ako nepríčetná, aby mi povedal pravdu. Takže toľko moja skúsenosť. 😇

simca06022011
2. jún 2020

No ja vidim moznost ze sa ho to tehotenstvo nejak dotklo a mozno nechce, aby sa to opakovalo. Je dost mozne, ze necakal, ze budes tehu a dalsie dieta nechce. Alebo naopak sa boji o teba apripadne komplikacie, alebo ... ale to musis prebrat v prvom rade s nim. Ak mu doteraz nevadilo, ze vrieskas, tak neviem preco by to zrazu bol problem a hlavne neriesitelny.. tak sa budes krotit no a nebudes hlucna pri tom. Ale odmietat partnerku je pre mna cez.. prave to riesim doma a bude to riesene uz drasticky. Nakolko ono ked je to mesiac-dva tak ok, sranda.. ale ked je to dlhsie, uz si k sebe s partnerom ani nevieme najst cestu, ani chut... a flustrovani sme obaja, aj ked on sa tvari, ze nie "kvoli tomu", ale kvoli hocicomu inemu ;)

iwesska
2. jún 2020

Ako moze byt v partnerstve,ked sa tak milujete, lubkate a snazite o dieta, sex tabu? Sex moze byt tabu,ked sa o tom rozpravas s mamou,alebo so susedom a nie s partnerom predsa. Je tvrdy,chces, aby ho do teba zasunul a bojis sa ho opytat,preco nechce? 🤔 Ked ti povie,ze pri tom kricis a deti su doma,ale ty vies ze nie su,viac sa nepytas?🤔Myslis,ze zeny tu ti lepsie povedia aky ma on dovod na to,aby ste to nerobili? My tu mozeme akurat tak hadat. Ak sa to zmenilo potratom,tak mozno si len uvedomil,ze tvoje zdravie mu je prednejsie ako dieta a boji sa o teba.

baska_nice
2. jún 2020

mozno sa boji toho, ze aj ked zostanes tehotna, ze znovu to dopadne tak ako naposledy. treba sa s nim o tom rozpravat a asi cakat.

daganov
2. jún 2020

ty prepáč, že sme ti nenapísali to, čo si chcela čítať, ja som o dieťatko prišla, takže chápem, ako ti je, ale partneri, ktorí sú si skutočne blízkymi, nemajú problém sa rozprávať na akúkoľvek tému. Pekne ti to napísala
bluka2
Najprv by som posunula vzťah do úrovne, že sa dokážete porozprávať o všetkom a až potom dieťa