Vraj nevie, či chce mať vzťah

3. feb 2023

Písala som si s jedným mužom, párkrát sme sa stretli. Obaja sme si vzájomne veľmi sympatickí, vyznal mi city, funguje medzi nami aj chémia. Sex sme nemali, ale napätie medzi nami je.. z ničoho nič sa však stiahol. Píšeme si stále dennodenne, volá mi, ale nechce sa stretnúť. Vraj nevie, či chce mať vzťah, lebo si zvykol na to byť sám. Som z toho veľmi nešťastná, neviem, čo si mám o tom myslieť. Povie mi, že má má veľmi rád, že je šťastný, že ma stretol, že som úžasná. Ale nevie, čo chce. Čo mám robiť? Skúšala som aj neodpisat mu, nedvihnut mu telefón, ale nakoniec sa mu vždy neskôr ozvem. Ja myslím, že som sa zaľúbila...

mirkava
3. feb 2023

Kašli na neho 😉. Nedovol mu sa s tebou zahrávať...

moonlight1210
3. feb 2023

Urob to, co muzi. Zacni si popri nom pisat s dalsim. Stretni sa. Tam to mozno nakoniec aj zafunguje.

Tu budes cakat, davat X moznosti, hladat si vysvetlenia, preco robi toto, pise tamto,… budes stracat cas, lebo si sa zalubila. A kludne zistis, ze on nevie, co chce, lebo ma aj inu a nevie sa medzi vami rozhodnut ako somar medzi dvoma kopami sena.
A dokonca vas nechal sukromne sutazit, ktora sa o neho budete snazit viac (odpisovat, udrziavat kontakt, snazit sa prehlbit kontakt i napriek jeho nerozhodnosti).

micusa2222
3. feb 2023

nestrácaj čas, určite si nájdeš partnera, ktorý ti bude za to stáť, tešiť sa na Teba, ale keď ti chlap povie, že si zvykol byť sám, to je zlé...

amiaja
3. feb 2023

Jednoducho z teba nie je az tak paf. Inak by ti nepovedal ze je zvyknuty byt sam a omacky okolo.
Kasli na neho, hladaj dalej.

hilda08
3. feb 2023

Naco ti je vztah, ktorý este ani nezacal, a ty uz si nešťastná.

romi0310
3. feb 2023

Tam nic ine nepomoze, iba to, ze sa stiahnes aj ty. Proste ziadny kontakt. Ak bude mat zaujem, tak sa zlakne, ze ta ,,stratil" a bude sa snazit. Pokial taky velky zaujem o teba nema, tak bude s tebou stale hrat hry a drzat si ta v zalohe. Je normalne, ze pocas spoznavania sa jedna strana moze stiahnut. S tym treba ratat a preto si v zaciatkoch nerobit zbytocne iluzie a svojho napadnika si idealizovat. Je to dost obsirna tema a je dost mozne, ze chlap ma vyhybavu vztahovu vazbu a s takym nikdy nemozes ocakavat laskyplny vztah, plny objati a otvorenych konverzacii. Vyskusaj stiahnut sa a uvidis. Neviem, ako dlho sa poznate, ale ak ste sa stretavali tak mesiac dva, normalne otvorene mu povedat, ze ty hladas nieco stale, co bude mat perspektivu. Pokial to on tak neciti, ze to respektujes a podla toho sa zariad. Ja som si par rokov dozadu zazila nieco podobne a zo strachu, ze ho stratim, som pristupila na jeho trapne hry a cakala som, kym zmeni nazor :D nakoniec som pri nom len prekrocila svoje hranice a s nim to pohlo len vtedy, ked som ho mala u riti. Akonahle som si myslela, ze sa posuvame dalej, stiahol sa znova. Prestalo ma to bavit asi po troch mesiacoch. Typek mal odo mna este jednu ,,partnerku" slobodnu mamicku, za ktorou si chodil len vrznut. Ona chuda namotana, davala si ho do storiek, ze aki su stastni a on nemal ani gule priznat pred okolim, ze s nou nieco riesi. Mal ju tiez len ako zabavku. Ona sa ale chuda nechala skoro tri roky takto. Takito muzi velakrat su sami, pretoze im to vyhovuje a malokedy sa to zmeni. Skus si naatudovat vyhybavu vztahovu vazbu, ci sa to na neho hodi 🙂 drzim palce

panelacikova
3. feb 2023

párkrát ste sa stretli a vyznal ti city? 😀 tak mu ani "nedávaj". šlo mu o sex. takéto bláboly chlap nenapíše cez písmenká a po pár stretnutiach 🙂 leda ak by mal tak okolo 20-25 rokov, vtedy možno ešte áno

simca06022011
3. feb 2023

Ja by som povedala, že ok chápem, ale stretávať sa môžeme a uvidíme kam to.dojde. Ak nemá záujem, tak by som si s ním prestala aj písať. Škoda času, nech so zahrá nejakú pc hru a nezabija iným čas🙂
A môže.byt ako píše nado mnou, že už má inú, ktorá mu hneď skočila do náruče:D a stretava sa s niu, ty si náhrada. A moze mat takto.rozpracovanych žien veeeela.

dadis
3. feb 2023

Baby pisu spravne. Nemusis ho hned blokovat alebo mu cokolvek vypisovat, nie si povinna voci nemu nic, ale zacni randit s inymi. Nechaj si ho rovnako v zalohe, ako si nechava on teba. Nie je z teba az tak paf, nebud z neho paf ani ty. Ked budes randit, mas sancu stretnut takeho, ktory hned bude vediet..

lucylaw
3. feb 2023

Bohužiaľ,proste ťa nechce..Mala som presne takú skúsenosť,stretávala som sa s jedným chlapom,na jednej strane už pomaly plánoval,ako sa zosťahujeme aj s našimi deťmi a či by som chcela bývať v dome atď a na druhej strane stále sa držal akoby krok vzad,že nevie,či je ešte pripravený na vzťah a bla bla..Potom sa mi 12 dní neozval,ja som ho nijako nekontaktoval a čo z neho nakoniec vyliezlo? Že má inú a už je do nej aj zamilovaný..Takže proste mal nás rozpracované obe a u mňa ňu očividne niečo chýbalo..Byť tebou,vykaslem sa na neho,nestojí to za to..

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
viestta
3. feb 2023

Kulantne ti oznamil, ze ty nie si ta prava. Ako s tym nalozis je uz na tebe, ale tu je asi zbytocne stracat cas

danica2711
3. feb 2023

možno nevie, čo chce, ale zjavne nechce teba. Nech je to z akýchkoľvek dôvodov, musíš to rešpektovať, nič iné ti nakoniec ani neostáva. Hlavne sa mu nedoprosuj, nestrápňuj sa, po pár stretnutiach si sa predsa nemohla zaľúbiť tak, aby ti to stálo za to robiť zo seba chuderu

apolka77
3. feb 2023

Tak možno má rodinu a hodil spiatočku

kassandra25
3. feb 2023

Ty patris medzi tie, co po pomyselnych 3 vydarenych rande uz by si svadobne zvony s fararom zdobila

bodka70
3. feb 2023

Je to veľmi jednoduché, počúvaj čo ti muž hovorí a hlavne ako sa správa. Áno znamená ano. Neviem znamená nie. Nie znamená nie.

ahhola
3. feb 2023

Keď nevie on, tak vedz ty. Vymazať, zablokovať, nassrat. Muž má dobíjať ženu, nie naopak. Nech sa opýta mamičky, debilko. 🥀

cippi
3. feb 2023

nemusi nechciet moze chciet, ale neciti sa a nechce sa vzdat este volnosti, kvoli jednej zene, toto byva casot dilema u muzov, byt volny a spoznavat slobodne aj dalsie alebo mat vztah a stratit moznost spoznavat slobodne dalsie zeny 🙂. Niekedy ta tuzba spoznavat spobodne je silnejsia ako vztah, aj ked dajme tomu ta dotycna sa nam paci 🙂

danielle16
3. feb 2023

Maj ho ako kamarata na pisanie a pritom hladaj dalej.

simona2001
3. feb 2023

Určite ho nechaj. Ak ti povie toto na začiatku ze si nie je istý tak si nebude istý nikdy. "Ze mu vyhovuje byť sám ze si na to zvykol" tak potom prečo si niekoho hľadá? Radšej naňho zabudni a hľadaj inde. Stretnime sa s niekym iným a uvidíš ze nájdeš toho pravého

barborachors
3. feb 2023

No co, manželka mu na to prisla….alebo nevie ci ta chce tak sa vykrúca, ako z toho von. Nic menej nic viac.

modrykonik33
3. feb 2023

Nemá záujem 😀 nechápem že na jednej strane chladných chlapov bavia také recicky 😀 úplne trápne, pozeraj sa na to čo robí, nie to čo hovorí

flavica
3. feb 2023

keby chcel tak sa stretne, tak bude mat aspon nejaku snahu niecoho, telefonovanie a pisanie je k nicomu, to proste nestaci na to aby dvaja ludia mali vztah, takze by som mu narovinu povedala, ze takto to pre teba nema zmysel 😉

zmrzlinka2021
3. feb 2023

Nestracaj s takych clovekom cas - on sam je nevyrovnany, a hadam nechces mat takeho partnera.

neboj, zalubenost rychlo prejde 😉

nnnuuunnn
3. feb 2023

Nechce mať nič s Tebou. Ľahšie sa povie "neviem či chcem teraz vzťah" ako "nechcem mať vzťah s tebou".

jaond19
3. feb 2023

Chlap ked ma o zenu realny zaujem tak takto nemlží. Toto je nejaky vychcálek co ma mozno rozohrané na viacero strán....

silvia_pekna
3. feb 2023

presne tak, nerob si zbytocne nadeje a iluzie🙂 nemaj privelke ocakavania a nebudes sklamana. ocividne nema zaujem, tak by som ho istotne neriesila. vykasli sa nanho, mas na lepsieho🙂

mirco50
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marca12
3. feb 2023

Co mas robit? Ist dalej. Ulavi sa ti a aj jemu,lebo zjavne ti nevie narovinu povedat a tak to zaobali do rozpravok,aka si uzasna. Neprinutis ho do vztahu. Mam takeho znameho. On si uz zvykol byt sam. Nema nudzu o zeny,zeny sa mu same ponukaji do postele,tak naco by si hladal stalu priatelku,ked je neustale obletovany a takyto chlap sa uz nezmeni.

katarina220
3. feb 2023

Ak sa mozem vyjadrit z vlastnej skusenosti. Moj teraz uz manzel sa podobne vykrucal. Bol dlhsie sam jed sme sa stretli. Sklamany predoslym vztahom a vladtne vsetkymi co mal. Trvalo mi dlhooo kym sa rozhybal. A ani sa nerozhybal kym som si ho nezobrala na vaznu debatu. Tam dostal jasnú otazku kde existovali iba 2 odpovede ano a nie. Logicky bez emocii dostal na tanieri ciste fakty a chrobaka do hlavy a nech sa rozhodne on. Ja som rozhodnuta bola. tiez sa vykrucal ze si musi rozmysliet atd. Dostal cas 3 tyzdne. Uz ked som sa chystala zno u ho s tym konfronto at ze teda cakamna tu odpoved tak(najeho šťastie) s tou temou prisiel sam.Riskol to. Mali sme vztah zasnuby svadby a teraz aj dceru. I ked kym sme sa dopracovali k svadbe chcelo to vela intervencnych rozhovorov 😀 Niektory chlapi su v tomto pribrzdeny.
Kazdy chlap je sice iny a ine nanho funguje. Ale podla mna otvorenostou clovek najviac dosiahne. Nalejte si "cisteho vina" a uvidis co bude.stratit nemas co.