Viber online a vraj tam nie je

21. nov 2022

Ahojte s mužom komunikujeme cez Viber a poslednej dobe je väčšinou online on mi tvrdí že tam není a ani nebol myslíte že ten výber ukazuje nezmysly?

bloger
21. nov 2022

Neviem ako tá aplikácia presne funguje. Nemyslím si ale, že to ukazuje nezmysly.

syslik81
21. nov 2022

ano ukazuje .. aj fb .. mne staci ze som na mobile a hned som vsade online .. dokonca fb som mala sta vypnuty aj na telefone aj na pc a aj tak som svietila celu noc

aurorastone2
21. nov 2022

Presne všetky tie mesengre fb Ig a iné chobotiny ukazujú totálne blbiny, stačí ze si zasvietis obrazovku a už si online, s mužom sme to skúšali, položil mobil na stol a 2 hodiny bol online aj keď ho ani do ruky nechytil

viestta
21. nov 2022

Viber beží na pozadí, či ho používaš ci nie a kým je zariadenie zapnuté, tak svieti, že si prihlásená.

queen_mary
21. nov 2022

Mne sa zda ze viber sa ukaze online, len ked tu aplikaciu realne otvoris, tak isto ako whatsapp

jan510
21. nov 2022

viber ukazuje dobre, aspon mne, ked je otvorena aplikacia az.

queen_mary
21. nov 2022

@jan510 jj, ja som s tym tiez nemala nikdy problem. Autorka, ale mozes.skusit s nejakou kamoskou resp na dvoch telefonoch pozriet

nika11103
21. nov 2022

Viber a whatsapp neofajas …. Tie ti zasvietia online len keď tam reálne si . V momente ako zavries zminimalizujes tak už online nie si . čiže ak si na týchto dvoch aplikáciách online , máš ich reálne otvorené .
Čo sa týka messengra , tam to má každý inak . Tam by som ruku do ohňa nedala , ale podľa mna to ukazuje reálny čas online +- pár minuz , že dotyčný ešte svieti online ale už nie . A zrazu ti to skoci že bol aktívny pred piatimi minútami . ( áno toto mám ešte z čias pubertaleneho stalkovania frajerov haha ). Ešte by som si aj ICQ pamätala či jaka to bola appka haha

bezmena7
22. nov 2022

@viestta a to si sa kde dočítala… Viber je prehľadnejší tam vieš pozrieť kedy bol dotyčný presne naposledy .Stačí si otvoriť komunikáciu a pod menom ti svieti či je online,píše alebo kedy bol naposledy 😉 neplatí to pre skupiny tam sa to da iba ak si ju otvoris na účastníkov a tam ti presne tiež výpise posledné prezeranie Môžeš si to vyskúšať ak si myslíš že je to inak

ketrint
22. nov 2022

Tiež mám skúsenosť, že viber a whatsapp ukazujú dobre 😉

queen_mary
22. nov 2022

Plus ak to budes muzovi kontrolovat 😅 tak viber ma funkciu skrytych chatov, cize ak by mal nejaky skryty a chcela si ho objavit, tak musis prejst ceky telefonny zoznam a kontakt po kontakte otvorit. A ked ti pri jednom vybehne ze zadat heslo, tak ten je skryty. To len, keby nahodou 😀

sisulia
22. nov 2022

@ketrint asi tak nejak. Povedala by som, ze je to este presnejsie a lepsie hlavne ako pri samotnom messengeri napriklad

queen_mary
22. nov 2022

@sisulia urcite je. Messenger nefunguje vobec, ale viber a whatsapp ukazu online vzdy, ked si realne online a mas appku zapnutu.

thoughtfulweirdo
22. nov 2022

No mne teda Viber ukazuje chobotiny. Prišla mi správa a Viber spokojne tvrdil, že odosielateľ bol naposledy prihlásený pred mesiacom. Asi mi to Kasper
tej chvili odpísal 😜 takisto ma nedávno ukazovalo zelenú do 3 rána, kým som ja už sladko spala 🤷🏻‍♂️

queen_mary
22. nov 2022

@thoughtfulweirdo viber ukazuje na zeleno, ked si online?

thoughtfulweirdo
22. nov 2022

@queen_mary Myslím, že nie, nevedela som to lepšie pomenovať 😂 online je slovo, ktoré som asi hľadala 🤭

majlo112
24. nov 2022

Pozdravujem. Je to tak, už druhý deň som online, aj keď nie som...ako keby som bola na viberi 5x za hodinu, čo nie je pravda... nevie niekto pomôcť, čo s tým? Nestretol sa niekto s naburanim účtu? Nemôže to byť to?

tequelinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
huginko
9. dec 2022

@viestta to nie je pravda. Online si len vtedy, keď aplikáciu používaš...

majlo112
12. dec 2022

:D :D :D

mkiki
23. dec 2022

@queen_mary prosím vás a dá sa na viberi písať aj s takým číslom ktoré nieje uložené v mobile a priamo v aplikácii?

queen_mary
23. dec 2022

Da sa tam pisat s barskym, kto ma appku v telefone, ale musis vediet, na ake cislo chces pisat.

Inak taku blbu otazku som velmi davno nedostala.