Veriace ženy, prečo ste nečakali so sexom do svadby?

28. dec 2023

Som veriaca a myslela som si, ze budem cakat do svadby. Avsak teraz (24 rokov) som si povedala, ze som cakala dost dlho, dlhsie ako vacsina veriacich zien, ktore poznam, a mala som sex s muzom, ktory sa mi paci. Pravdepodobne to nebude muz, ktoreho si raz vezmem, proste som mala sex, chcela som vidiet anatomiu muza nazivo a lakalo ma to vyskusat si to. Stratila som trpezlivost, za moje dlhorocne cakanie mi panbozko neposlal z neba ziadneho princa na bielom koni, a tak som si povedala, ze kaslem na to, zbytocne cakat. Veriace zeny, ako ste to mali vy? Preco ste sa rozhodli necakat do svadby? Ked som bola mlada, vsetky veriace kamaratky vraveli ze budu cakat, teraz väcsina z nich to ma za sebou,. Zaujima ma to, ze preco sa niekto zrazu rozhodne necakat?

barbora0308
28. dec 2023

Neviem, ci ta zaujima aj nazor cloveka, ktory je neveriaci, ale ja osobne by som sa nikdy nevydala za muza, s ktorym neviem, ci nam to bude klapat aj po intimnej stranke!

janicast
28. dec 2023

@barbora0308 súhlas absolútny

veronikaszabova
28. dec 2023

@barbora0308 presne... A po svadbe zistia, ze su v sexe nezosuladeni...

barbora0308
28. dec 2023

@veronikaszabova Tak tak..ono vo vztahu su samozrejme aj ine dolezite hodnoty, ale funkcny intimny zivot je rovanko dolezity pre zdravy manzelsky vztah.

trema
28. dec 2023

Lebo vacsina ludi si vyberiez viery, co im vyhovuje, a ostatne urobia podla seba
Sex pred svadbou zakazany - na to kaslem
Dieta pred svadbou nie - na to kaslem tiez
Svadba v kostole - ano, to musi byt
Pokrstene dieta - ano, tiez povinne
Atd

10zabka
28. dec 2023

ja zas nerozumiem, načo je dobré čakať až do svadby. Ak zistia, že im to v posteli "neklape", čo urobia? Rozvedú sa? Ak sú skutočne veriaci a ctia si manželský sľub, ktorý dali pred Bohom, tak ťažko. Ďakujem pekne za taký "manželský život".

chodec15
28. dec 2023

Co mas okrem dobreho pocitu, z cakania na sex po svadbe? Bobrika odvahy za vydrz? Okrem toho, ze navyse odplasis asi 85% muzov, ktorym zacnu svietit kontrolky, ze ak ti sex nechybal pred svadbou, tak sa ti asi prilis do sexu nebude chciet ani po svadbe a kupuju vlastne macku vo vreci. A vyrazne si zredukujes pocet normalnych napadnikov.

h2
28. dec 2023

Pretože neverím, že čakať so sexom do svadby, je to, čo od nás Boh očakáva a čo by bolo nejakým spôsobom podstatné. Je to výmysel cirkvi, ktorý vznikol za účelom ochrany ženy v minulosti, aby sa jej nestalo, že skončí, ako všetkými odsúdená a odvrhnutá slobodná matka. A ešte na ochranu pred prenosom pohlavných chorôb. Dnes je už však doba úplne iná. Je v poriadku mať sex z lásky, s niekým, s kým chcem prežiť život. Mať sex zo zvedavosti s niekým, koho nemiluješ a nechceš, je už niečo iné. Ale tiež pre to nezhoríš v pekle, neboj.

autor
28. dec 2023

@chodec15 nic z toho nemam, ale tak v kostole stale vravia ze to zaruci stastne manzelstvo...dnes uz tomu neverim ale pred par rokmi som tomu este verila, ze Boh mi do cesty zazracne posle skveleho manzela a budeme mat super manzelstvo, zatial co vsetky zeny co necakali, budu same a nestastne, lebo si ich nikto nevezme, ked uz su "rozjazdene"...ja som tomu naozaj verila, toto realne v cirkvi hlasaju

minenkak
28. dec 2023

Lebo mám rada sex

h2
28. dec 2023

Rozjazdené??? 🤦‍♀️😆 Čiže po svadobnej noci už je rozjazdená aj tá, čo sa vydávala, ako panna?

barbora0308
28. dec 2023

@minenkak 😁 a to si uz tusila predtym, ze si mala prvy pohlavny styk?

domkakvet
28. dec 2023

Podla mna si chlap menej vazi taku zenu, ktora mala pred tym vela sexualnych partnerov.

10zabka
28. dec 2023

@domkakvet zaužívaný názor: muž, ktorý vystriedal viac žien je frajer, žena, ktorá vystriedala viac mužov je štetka. A vraj všetci sme si rovní 😎

minenkak
28. dec 2023

@barbora0308 dobre,tak mám rada telesne potešenie a sex nie je len pohlavný styk

autor
28. dec 2023

@h2 hovorim ze toto hlasaju v cirkvi, nie je to moj nazor, aj ked ako 17 rocna som tomu verila

barbora0308
28. dec 2023

@minenkak Jasne, z mojej strany to bola iba ustipacna poznamka 🫣 plne ta chapem ☺️.

minenkak
28. dec 2023

@domkakvet a toto je taká blbosť,že si menej vážia ženu,kôli viacerým sexuálnym partnerom,ženu si treba vážiť presne preto prečo aj muža,za to aký je človek.

autor
28. dec 2023

@domkakvet tak zas co je vela? 3? 10? 50? Pre kazdeho je vela nieco ine

markusrasford
28. dec 2023

@domkakvet netreba všetko zavesiť chlapovi na nos

yoxinka
28. dec 2023

Ja som čakala do svadby, manželstvo mám skvelé, podľa toho, čo tu denne čítam, máme s mužom v 40tke kvalitnejší a pestrejší sexuálny život ako mnohé 20ročné kočky, ktoré sa tu denne sťažujú na túto oblasť. Manželstvo máme šťastné nie preto, že mi Boh za odmenu poslal zázračného princa (to je inak čo za somarinu), ale preto, lebo na svojom vzťahu ROKY pracujeme a pestujeme ho. Ja poznám kooopec spokojných a pekných manželstiev, kde sa so sexom čakalo do svadby, poznám aj veľmi pekné manželstvá, kde sa so sexom do svadby nečakalo aj také, kde sa čakalo a v tejto oblasti to, veru, nefunguje. S dnešným rozumom by som možno do svadby nečakala, ale rozhodne by som mala sex iba s človekom, ktorého úprimne milujem, s ktorým plánujem a viem si predstaviť budúcnosť a iba v situácii, že viem znášať
následky v prípade napríklad nečakaného tehotenstva. Všetkým ženám, ktoré si myslia, že sex treba nutne mať vyskúšaný pred svadbou, ibak to na 100% bude prúser, len toľko … skvelý sex ti nevyprodukuje super vzťah, ale kvalitný vzťah vie vyprodukovať super sex. Pred pár mesiacmi sa mi rozviedla kamoška, ktorá mala viacero sexuálnych partnerov a podľa jej slov, vydala sa za boha sexu, bol v posteli úžasný … len … bol debil, ale to si všimla až neskôr.

autor
28. dec 2023

@minenkak ano ale niektori takto naozaj rozmyslaju. Viem o com hovorim, pred par rokmi aj muz co mal napriklad 10 partneriek bol v mojich ociach uplny odpad. Dnes uz tak nerozmyslam

markusrasford
28. dec 2023

@ ale čo bolo bolo sú veci ktoré netreba riešiť a treba zachovať chladnú hlavu a byť diplomatom

lucka_ke
28. dec 2023

mne vždy príde divné, že do sexuálneho života a výchovy detí ti hovoria tí, čo sa tohto dobrovoľne vzdali (cirkev)

domkakvet
28. dec 2023

@10zabka tak pre mna urcite nie je taky chlap frajer a ani by som takeho nechcela.

denithestrange1993
28. dec 2023

Ok tak cirkev chce od mladych ludi aby pockali do svadby a knazi maju tolko skandalov,znasilneni a neviem co este a navyse s maloletymi,ze sa mi chce grcat. Ja som cakala pomerne dlho v ramci vztahu,ale nie az do svadby a nevnimam to ako hriech,nakolko to bolo z lasky.

domkakvet
28. dec 2023

@minenkak aky je to clovek, ked ide s kazdym do postele?

domkakvet
28. dec 2023

@markusrasford tak kto nechce mat uprimny vztah,tak nemusi.

domkakvet
28. dec 2023

To ano pre kazdeho nieco ine.

guliver19
28. dec 2023

Ze vidiet anatomiu muza zblizka😀, anatomia pan bozka nezaujima, neprejde ti to 😃😃😃🤣