Venušine guličky - skúsenosti

katchov
4. mar 2021

Ahoooj, ktorá používa venušine guličky? 🙂.. ako dlho ich používate? aj na prechádzku alebo tak?? ... Ja som ich raz mala s mužom na prechádzke a ako som si ich chcela dať preč tak som ťahala za šnúrku a nešlo vytiahnuť, potom som ich musela tlačiť a ťahať :D stalo sa to niekomu? teraz sa ich bojím dať :D a môžem ich používať hocikedy? po menštruaci, tesne pred menštruaciou ? je to jedno ? chcem znova si ich dať a bojim sa zaseknutia

bobacik88
4. mar 2021

@katchov nic sa neboj,kludne mozes pouzivat aj vonku,do obchodu,kde chces.nic sa nezasekne len trocha sa treba uvolnit a pojde to.prides na to rychlo,neboj

columbine
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bobacik88
4. mar 2021

@columbine tak tak,presne.urcite to stoji za ten zazitok👍

july0
4. mar 2021

možem sa spýtať že načo to je ?

bobacik88
4. mar 2021

@july0 ale nieee,to vazne?ved si daj venusine gulicky a najdes na nete plno o tom.ludovo povedane,robi to dobre,hmm

july0
4. mar 2021

tak viem že to je sexualna pomocka a to je asi tak všetko , či to ma aj nejaký iný význam neviem

bobacik88
4. mar 2021

je toho viac,ale hlavne sa to pouziva na privodenie pekneho pocitu,hlavne pri chodzi

july0
4. mar 2021

dakujem za odpoved

bobacik88
4. mar 2021

@july0 za malicko,treba vyskusat,uvidis

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bobacik88
4. mar 2021

@zazvorka87 ale nie,co si,preco by vypadlo,preco ako transka,hihi,ved bude mat nohavicky,jedine zeby nenosila,ked bude teplo

columbine
4. mar 2021

@july0 nie som odbornik ale vraj su dobre na kegelove cviky, cvicenie po porode a problemy s inkontineciou.. lepsie vam to povie google ;)

@zazvorka87 a tampony vam snad pri chodzi vonku vypadavaju? 🤷‍♀️ preco by mala vyzerat ako transka? 🤦‍♀️ Viete vobec kto je transexual?🤦‍♀️

bobacik88
4. mar 2021

@columbine ako tiez ma prekvapilo,ze transka,hihi.ale treba vyskusat na vlastnej kozi,mozem odporucat iba

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bobacik88
4. mar 2021

@zazvorka87 no teda,toto by ma nenapadlo,tak asi bude treba kupit väcsiu velkost.jaj,preto ta transka,jasne,ja ze kvoli comu,ze spod sukne bude vidiet alebo co

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bobacik88
4. mar 2021

joj no,to zase az take velke treba?ved su rozne velkosti alebo aj ine ,,hracky,, aj na vonku a este aj s dialkovym ovladanim,to je este lepsie,lebo polovicka potom sa moze tiez pohrat a uzit si

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bobacik88
4. mar 2021

inac gulicky su super efektne zvlast,ked sa chodi vo vysokych topankach

bobacik88
4. mar 2021

@zazvorka87 no vazne,na dialkove,je to taka sranda,zapinas,menis intenzitu,este lepsie ako gulicky

july0
4. mar 2021
bobacik88
4. mar 2021

treba vyskusat,mozem odporucat iba,ale ako pisem,gulicky su najlepsie s vysokymi topankami

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
coronaut
4. mar 2021

Manzelka ich chcela tak som jej ich zakupil, velmi si pochvaluje. Pouzivaju sa na cviky panvoveho dna (nie nema inkontinenciu). Taktiez sluzia na navodenie vzrusenia ale nie kazdej zene to vzrusenie sposobuju. Zalezi od typu aky kupis. Pre tento ucel odporucam gulicky ktore maju este jednu gulicku vo vnutri a pri chodzi sa vnutorna gulicka pohybuje a sposobuje "vibracie". Ak chces nejake kupit tak treba kupit take, ktore maju viac guliciek v sade (rozne vahy a velkosti aby si mohla vyskusat rozne priemery a vahy) a hlavne len zo silikonu. Ten nieje porezny ! Pozri si napr. gulicky od Je Joue AMI, Pipedream Fantasy alebo Svakom Nova.

bobacik88
4. mar 2021

@zazvorka87 ty si cislo,fakt.no teraz som sa fakt zasmial.ono ked si to tak zoberie,kupis si 4 sady a rozkos bude mega a bude to akurat

bobacik88
4. mar 2021

@zazvorka87
tieto maju napr 4cm a su na dialkove

bobacik88
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bobacik88
4. mar 2021

tieto

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bobacik88
4. mar 2021

@zazvorka87 ale co si,fakt 4cm,ved si hovorila,ze velke ti treba😀😝