Vekový rozdiel 15 rokov

12. aug 2022

Spoznala som muža, kolegu.. mám 24 rokov on má 39 .. je to veľký vekový rozdiel? A ďalšia otázka.. on žije s rodičmi.... A ja sama... A neviem čo si o tom myslieť že v takom veku je stále sám. Mala som už mamickara a bojím sa že tento bude dalsi.... Vraj veľmi vzťahy ani nemal čo som počula v robote... Problém je že je v tej robote milión chlapov a ja som sa zamilovala práve doňho. Bola tam iskra, je tam chémia a ja rozmýšľam či sa teda snim spoznať bližšie a začať niečo viac riešiť...

fairyprincess
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bessie12
12. aug 2022

vekovy rozdiel by mi nevadil. Sama mam starsieho partnera. Ale skor by som ma zaujimalo preco stale zije s rodicmi.

bajka16
12. aug 2022

Tam ani nie je divne že niekoho nemal ale to je divné že býva pod mamkinou sukňou 🤯 to sa nikdy nechcel osamostatniť? Súkromie? Kľud? To je fakt divné.

pribinak
12. aug 2022

Takmer 40 ročný chlap žije s rodičmi…..no neviem ….tam asi nebude všetko super

Za mna 15 rokov je dosť. Si zober ty budeš mat ako on 40, žena v plnej sile, on pomaly 60tku. To je dosť

deti95060810
12. aug 2022

skôr si daj otázku či bude chcieť odísť od rodičov... si ochotná ísť za nevestu?
si mladá , 15 rokov je dosť - môj ex bol starší o dosť rokov a žiarlivosť ho riadne zožierala...

anjelicek26
12. aug 2022

Tak dovodov, preco zije s rodicmi, moze byt milion... moze byt mamickar, alebo proste praktik, alebo jeden s rodicov potrebuje aktivne pomoc kvoli veku ci chorobe... mozno setri na dom, ked aj tak nema zenu, na co by investoval... v robote viete prd o vztahoch, co kolega mal-nemal, zasa urcite na pracovisku nepreberate sexualny zivot kazdeho jedneho do detailov... zamilovala si sa? Spoznaj ho lepsie. Vekovy rozdiel nevadi. To vsetko ostatne si zisti, co a ako je, ake ma on plany do zivota, to sa da celkom jasne zistit uz na prvom rande... len ho nechaj rozpravat a pocuvaj (zeny to vacsinou robia naopak, ale mlcanim sa dozvies dvojnasobok info...)... ved sa nejdete zajtra brat ani deti plodit...skuste par rande a uvidis...

autor
12. aug 2022

@fairyprincess vraj zato lebo mu nedáva zmysel žiť sám, že radšej bude s rodičmi aby nebol sám. A že keby si našiel priateľku tak sa odsťahuje s ňou.. a potom ešte riešil že podnájmy sú drahé a sám hypotéku brat nechcel . No ja sa bojím či nečaká na majetok od rodičov a tym pádom im bude slúžiť dokedy nezomru len aby dostal majetok. Toho sa obávam strašne, lebo toto mi robil ex. Jeho rodičia nám rozkazovali 4 roky a priateľ si to nechal len kvôli majetku.
Ale ja sa nedokážem tak žiť že celý život budem žiť bez vlastného názoru a podľa príkazov iných len preto aby som zdedila majetok na starobu. Mne to nedáva zmysel že do mojej 40tky alebo dlhšie budem len prežívať aby na starobu som dostala majetok, čo mi bude už aj jedno kedze najkrajšie roky ( osobné pre mňa) budú v hajzli..ja chcem žiť hlavne teraz a nie až po 40,tke alebo 50tke...

beata_k
12. aug 2022

Kolko ma nasetrene na hypoteku s vyvolenou. Este chapem, ze nechce byt sam v byte. Ale ked 40 rocny chlap za x rokov aktivnej prace bez hypo ma nastrenych 3000€ ( priklad) tak tu nieco nesedi.

luccija
12. aug 2022

Ked ma u rodicov svoje poschodie ci sukromie asi nemal potrebu byvat sam.Preco uz myslis na majetky?spoznaj ho a uvidis.

autor
12. aug 2022

@beata_k neviem či má niečo našetrené také veci neviem ešte.. len dúfam že mu rodičia nebudú chcieť priespievat veľkými peniazmi lebo toto som už zažila a nechcem zas byť dlžná dokonca života niekomu .

autor
12. aug 2022

A toto že ja mám ešte psa, a preč ho nedám a on niečo spomínal že nemá rád psov. A som sa rozprávala o tom so susedou a mi povedala že som hlúpa že dám prednosť psovi pred chlapom. Že nepremyslam vyzreto :D

beata_k
12. aug 2022

Ja by som sa ozaj porozprava o splocnom investovani do bytu. Vela ti to o cloveku napovie. Okrem toho...15 rokov rozdiel je za mna vela. Ked prizmurim oko, mohol by mi byt otec. 🙄

luccija
12. aug 2022

Tak, ked mas ty dost nasetrene nemusis byt nikomu vdacna🙂riesis hluposti ani spolu nechodite a ty uz rozmyslas ako pred svadbou.

drimonna
12. aug 2022

Moja sesternica má o 13 rokov staršieho partnera. Tiež keď sa spoznali, tak býval ešte s rodičmi. On má práve asi 36 a ona 23. Teraz si kúpili spoločný byt, alebo dom a žijú si šťastne.🙂

autor
12. aug 2022

@luccija no ja našetrené niečo mám a ak by som s mojím budúcim spojila financie, tak by sme na to spoločne mali
A áno premýšľam dopredu, lebo nechcem sa zamilovavat do niekoho zbytočne a potom byť sklamaná. Radšej chcem zistiť vopred takéto informácie aby som vedela či chcem s ním vzťah do buducna. Nie keď už bude neskoro. A popalila som sa už dosť tak možno aj preto.

janka1011
12. aug 2022

To, že býva s rodičmi nemusí hneď znamenať, že je mamičkár alebo neschopák, netreba hneď odsudzovať, keď nič o tom neviete.
Mne by však vadil ten vekový rozdiel, je to veľa. Teraz to ešte možno tak nevidíš, ale prejde 10 rokov, ty budeš mať krásnych 34 a on 50tnik. Je to veľa.

pribinak
12. aug 2022

Dala by som bokom majetok a aj vek a sústredila sa na fakt, že prečo je sám.
Vo veku takmer 40 rokov. Budem asi zlá, ale toto bude nejaký vadny kus

Skôr dávaj pozor na jeho osobnosť, povahu, ako riešiť majetok

bajka16
12. aug 2022

Ono ešte keby mal tých 30 vieš, okey rozvirena doba mladý človek, čert to vem. Ale 39, to je už starý kôň. Nebuď "mladá a hlúpa" za akú ťa asi má, a trošku si ho preklepni. Len tak pre istotu.

columbovazena
12. aug 2022

Rozmýšľas prakticky, čo nie je na škodu, bodaj by som v Tvojom veku mala tiež toľko rozumu..🙄 Ale odhliadnuc od materiálnych veci, ako tu spomína Pribinak, .v takomto veku je zvláštne byť sám ( bez manželky/ partnerky), iba ak sa.tak človek dobrovoľne rozhodne žiť, čo je akceptovateľné, ale v tomto prípade to asi nebude takto; a teda 2x pozor, ktovie, čo sa za tým skrýva. Inak ak môžem otázku, nie ste z východného Slovenska?. Podobného muža poznám ( aj vek približný), takisto tvrdil, že mal malo vzťahov, atd.. A nemôžem tvrdiť, že vyslovene zlý, ale až veľmi zvláštny, a dosť manipulatívny, nikdy človek nevedel, čo hrá,.a.co je pravda. Navonok zlatý chlapec, ale vo vnútri niečo divné. No nemusí byť každý taký,. možno ten " Tvoj" je iný prípad . Každopádne držím palce, nech sa rozhodneš akokoľvek.

gladys_07
12. aug 2022

@pribinak nemusi byt vadny kus, ja mam kamosa 33 rokov, solidna partia by som povedala (super job, smart, zmysel pre humor, aj navarit vie 😂 ) a aj tak je sam. Lebo je nehorazne, ale nehorazne hanblivy pri zenach.

Este jedneho mam, 35+ ten uz ma dake vztahy za sebou ale tiez single. Tiez bez nejakych ocividnych zavad 😂😂

autor
12. aug 2022

@columbovazena som z východného Slovenska. 😀

autor
12. aug 2022

@columbovazena a niekedy rozmýšľam že prečo chce takú mladu. Lebo vieem že muži chcú väčšinou mladé a mňa to odpudzuje pretože ich chcú väčšinou kvôli telu. A na zabavku. Tak snáď ma nechce preto. No uvidíme. Možno premýšľam už negatívne ale dávam si pozor už nechcem zle skončiť.

columbovazena
12. aug 2022

Výborne 😀 Kraj? Možno sa bavíme o tom istom 🤨 Aj keď určite je takýchto mužov na východe viac

columbovazena
12. aug 2022

Áno, tak muži chcú stále mladšie ženy, a čím mladšie, tým lepšie,.lebo oni sú stále mladí 😅 A takisto kalkulujú s tým, že sú ľahšie ovládateľné,. česť výnimkám, a normálnym chlapom. A nie si negatívna, ale opatrná, to je len dobré

pribinak
12. aug 2022

@gladys_07 možno tie závady ako kamoska nevidíš

Kolega k nám priviedol do prace svojho kamosa. Opísal ho v superlatívoch, vzdelaný úspešný športovec sčítaný scestivany vtipný a …. neviem čo ešte všetko. Ale bez priateľky či manželky. Ma už cez 40.
Po odbornej stránke všetko ok v práci. Ale my ženy sme hneď prišli na to, že prečo je sám. Neustále má sexisticke reči, podpichovacky, dvojzmyselné reči a akákoľvek téma konci posteľou

V pondelok s ním šéf absolvuje pracovne raňajky, kde mu jasne povie, že buď sa ukludni, alebo bude musieť zmeniť prácu

Najskôr to bolo smiešne, ale po 3 dňoch je to kazdnej z nás už trápne a už mu dohovárali aj kolegovia
Kolega ktorý ho i nam priviedol - jeho kamoš zo ako kamoš tak nevidí a nevníma

Mizno iné ženy a muži by hneď zbadali závadu na tvojich kamosoch

pribinak
12. aug 2022

@gladys_07 Možno nejakej jednoduchej žienke či mladučkej babe by tie reči a vtipy z tak nevadili, ale každej trosku viac zene na úrovni (a takú partnerku by on chcel) tie reči po 3 dňoch totálne lezú na nervy

tani777
12. aug 2022

@pribinak nemusi byt vadny kus..moj mal 36 ked sme sa spoznali,tiez som najprv nechapala,sympatak,s dobrou pracou,vlastnym bytom,vyzera skvelo,vobec by som mu tolko netipovala...hold,riadne sa sklamal,dlho mal priatelku,casom snubenicu,nedopadlo to dobre..tak sa proste neviazal tak lahko...

Inak je medzi nami takmer 14 rokov rozdiel..momentalne sme 7 rokov spolu,5 manzelia,mame dve dcerky a nikto by nam netipoval taky rozdiel..ale on sa udrziava v riadnej forme,musi aj kvoli robote..vyzera max na 35 a to bude mat 44
Vekovy rozdiel nemusi byt problem..skus ho viac spoznat,uvidis 🙂

pribinak
12. aug 2022

@tani777 júj, ale ty si nepostrehla ZÁSADNÝ rozdiel. Ten tvoj mal priateľku či snúbenicu a títo sú dlhodobo sami

Pekný večer

euka210
12. aug 2022

40r je dost, ma svoje zvyky...bude ochotny ich zmenit?

isis234
13. aug 2022

Vek je len číslo, treba sa spoznať, ísť spolu na obed, poobede sa prejsť, cez víkend na výlet. Komunikácia. Prečo by mal bývať sám? Všetko platiť? Aj tak by šiel pozrieť rodičov. To nie je problém. Majetky- hmm.. na to by som nepozerala.. Oni ešte žijú, nech si užívajú svoje a ak by ste mali spoločné záujmy, budete mať svoje tiež bývanie.. Treba sa spoznať. Neporovnávať s tým, čo bolo. Každý je iný.