V čom spíte?

1. nov 2022

Mám nový vzťah, predtým som bola zvyknutá spávať v tielku a nohavičkách, no teraz premýšľam, že by som chcela byť viac príťažlivá pre muža. Premýšľam nad nejakou košieľkou, negližé. Len tak mi napadlo dať anketu, že v čom spíte aby ste boli stále atraktívne pre muža (rozumiem, že častokrát je to mužom jedno). A prípadne keď viete dať aj typy na značky kosielok.

petra735
1. nov 2022

Vážne ? Veď aj ty si dala anonyma tak nečakaj že ti ľudia budú odpovedať. Je veľmi čudné že spím normálne v pyžame ? Asi

0silvia0
1. nov 2022

Spim v beznej nocnej koseli, nic extra sexi. Pyzama nemam rada.

diewcatqoo
1. nov 2022

Ja ti asi nepomozem.. spim v zime vo vytahanom tricku a v leginach. V lete mam viac sexi pyzamo 🙂

dzulli1980
1. nov 2022

Som mohla mať košieľok od výmyslu sveta ... pre môjho muža som bola aj tak najviac sexy vo vyťahanom tielku/tričku ... a teraz? Poviem otvorene, je mi to jedno, hlavne, aby mi bolo teplo.

autor
1. nov 2022

@petra735 mne toto nepríde ako neviem aká intímna otázka. Boli tu aj intimnejsie. Normálne ma to len zaujíma.

petra735
1. nov 2022

OK ale prečo si dala anonyma?

patka06
1. nov 2022

Nový vzťah - obaja nahí

viestta
1. nov 2022

Spávam v pyžame a nemá to vplyv na vasen

deti95060810
1. nov 2022

v pyžame... krátky rukáv a 3/4 nohavice...

taga
1. nov 2022

Ja spim v posteli 🤣

kakakina
1. nov 2022

@taga presne to aj mna pri tejto otázke napadlo😜

januska12323
1. nov 2022

Spím v posteli v pyžame, ak chceš chlapa prekvapiť choď spať holá a povedz mu, že nič nebude.

petamich
1. nov 2022

spim v tom, v com sa citim pohodlne a vzdy som tak spala 🙂 dufam, ze pre muza som bola a stale som atraktivna aj bez neglize a v pyzame

sima338
1. nov 2022

mám ako klasické pekné pyžamá ( napr. značka Bruu ), pár aj pekných košielok, potom aj bežné bavlnené pyžamá a aj pár už starších, vyťahaných. Nevytiahla by som ich na začiatku vzťahu s mužom, ale tiež si neviem predstaviť spávať napr. v zime len v sexi negližé a tanga nohavičkách.

miadi
1. nov 2022

Tak na zaciatku som mala sexy top na ramienka babydoll a sortky z La Senza. Ale Moj muz je horuci tak dava klimu studensie nez by som chcela a neznasam ked mi je zima na ramena tak soim v tricku a nohaviciach z Walmartu 100% bavlna 😆mavala som VS pyzama ale zopsuli sa a nerobia 100% cotton. Kludne spi v tielku a gatkach ked ti nie je zima aj to je sexy .. ked tie gatky nemas sto rocne 😉

vanda323
1. nov 2022

Spavam v satenovom tenkom župane a pod ním mám saténové košieľky

anickaaa6aaa
1. nov 2022

Ja v pyžame. Neznášam nočné košieľky a podobne veci. Cestujem v noci po posteli a velakrat perina na zemi. Zamrzla by som.

vroni
1. nov 2022

Ja si obliekam len "bielizeň z náušníc" ako to popísal klasik. Len keď som chorá alebo spime s deckami v jednej izbe na hoteli alebo tak, som ochotná prežiť pyžamo. Nočnú košeľu v nijakom prípade, strašne ich neznášam.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mamamasama
1. nov 2022

Kedy ako. Niekedy mám chuť na košieľku, niekedy nahá a niekedy vo vyťahanom tričku. Na zimu mám dokonca dospelácke "dupačky" 🤣😬

ivangeline
1. nov 2022

Dlhe tricko alebo nocna kosela. Tiez nic extra. :D Cakam 4te dieta. Uz nechcem byt pritazliva pre muza. :DDDDD (Vtip.)

ivik4
1. nov 2022

Nahá

viky173
1. nov 2022

dlhsie tricko a kratasove nohavicky (damske boxerky) :D

nikha2809
1. nov 2022

Či je leto alebo zima musím mať dlhé pyžamo, aj rukávy 😀

bessie12
1. nov 2022

najcastejsie spim naha, obcas v dlhom tricku a ked je zima, tak pyzamo dlhe nohavice a tricko s dlhym rukavom.

jaroe
1. nov 2022

Spím v bavlne alebo v ľane. Umelé vlákno si na spanie predstaviť neviem. Takisto nemôžem spať s holými ramenami, nemáme v spálni 25 a viac stupňov.

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
daniela2202
1. nov 2022

@januska12323 😂😂😂👍👍👍

lulaby1982
1. nov 2022

Tak je iné ,keď je spime sami podľa a iné keď je tam chlap. Taká kosula kotniky nie je úplne lákadlom. Ja napríklad mám trencle a ľahký trikot ,ale pre nový vzťah niečo ženské ,príťažlivé, i keď ste príťažlivá pre toho muža ,môžete mať aj skafander , nemusí to ovplyvniť, isto. Ak tam nie je chémia, môžete byť aj zahalena oparu Chanela a nič s tým neurobíte,tak to hovorila Coco Chanel nie?,nahá a parfum. Celkovo ja vsadzam skôr hygiena ,vôňa,úprava ,handry nie sú aj podstatne, aj ich dáte dole.

henka123123
1. nov 2022

Hola