Úzkosť vo vzťahu

3. aug 2023

Ahojte baby, mam problém. Asi sama so sebou. Mam priateľa, ľúbim ho, bývame spolu, sme spolu pol roka. Mam pri ňom uzkost a strach z toho či má chce, či má lubi, či sa mu páčim, či somnou chce byť, či sa nechce rozísť. Bojím sa ze oňho prídem... nemám asi nejako opodstatnený strach ale mam tieto myšlienky. Je nám spolu fajn, dokonca skúšame či by vyšlo bábätko. Len tie moje myšlienky ktoré ma zožieraju zažíva.

tuippo
3. aug 2023

nie asi, ale určite máš problémy so sebou a so sebavedomím. Ak chceš môžeš navštíviť psychologičku

vanilkovazmrzka
3. aug 2023

Ako hovori @tuippo a pokym to nevyriesis, o dietati ani nepremyslaj.

colsami
3. aug 2023

Asi by som si najprv poriesila seba a potom skusala babatko. Nie je to normalne ale to asi vies aj sama... A ste spolu len pol roka, mas psych.problemy ktore zatial neriesis a uz skusate babatko? Hormony Ti potom vobec nepridaju...

t1nusa
3. aug 2023

máš dôvod si také veci myslieť? nedáva ti dostatočne najavo že ťa ľubi? píšeš že skúšate či by vyšlo bábätko - nerob to pokiaľ si nie ste obaja istí že to chcete, dieťa nie je hračka, podľa mňa ste spolu krátko na to aby ste mali dieťa… človek by si mal byt 100% istý že chce bábätko s niekým s kým žije, ak máš pochybnosti tak sa do toho nepúšťaj a najprv sa dostatočne spoznajte a vyskúšajte si dlhšie aké je spoločne bývanie

januska12323
3. aug 2023

Tvoje podvedomie ti napovedá, že na dieťa je ešte čas. Počúvaj ho. Spoznávať sa môžete aj bez neho.

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
0silvia0
3. aug 2023

prosím ťa pekne, neblázni. Máš úzkosti vo vzťahu, pravdepodobne to nie je ten pravý, inak by si toto necítila a chceš aby "vyšlo" bábätko? To myslíš vážne? Po pol roku? A keď sa bábätko podarí, potom sa zastaví celý svet a celý svet ti bude pomáhať a ty sa zázrakom zbavíš úzkostí a tvoj frajer ťa začne ešte viac milovať a zostane s tebou až do smrti? Fakt neblázni.

roja01
3. aug 2023

Ked das tymto negativnym myslienkam volny priechod, budu sa nabalovat a tahat ta dole. Do strachu a komplexov. Uvedom si ake mas pozitivne vlastnosti, schopnosti a hodnoty a na tych stavaj. Ved nikto nie je iba "cierny alebo biely".

mikadooo
3. aug 2023

Po pol roku o tom druhom nevieš poriadne nič, sorry, nič v zlom. Je možné, že úzkosti ti spôsobuje tvoja intuícia, ktorá vníma niečo, čo si ty ani neuvedomuješ a myslíš si, že je všetko v poriadku. Alebo druhá možnosť je, že máš naozaj nejaký problém. V oboch prípadoch nie je zlé vyhľadať psychológa, pomôže ti zistiť príčinu. A po polročnom vzťahu bábo NEPLÁNUJTE!!! Prvotná zamilovanosť môže trvať aj dva roky, až potom zistíš, koho máš SKUTOČNE po svojom boku...

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marsmykkok
21. aug 2023

Ja si myslím, že my ženy máme intuíciu veľmi silnú. Ak máš pochybnosti, tak to má dôvod. Som čerstvo po rozchode v kratučkom vzťahu-3 mesiace len, chalan jazdil za mnou nosil mi darčeky, chcel pomôcť, racionálne princ na bielom koni. Ale vždy som sa na neho tešila a ako ho uvidela,.ostala zablokovaná, bez energie, uzavretá, hoci city tam boli. Časom sa začal ale vyfarbovat a svoju pravú tvár ukázal po rozchode, samé výčitky voči mne. Teda už viem, že tie pocity pri ňom to nebola nejaká moja "chorá hlava" , ale intuícia. Určite s ním neplánuj dieťa ani iné spoločne veci ako hypotéka a tak keď to cítiš takto.

yonce
21. aug 2023

podla mna ma taketo pocity raz za cas kazdy, no treba ich vediet tak povediac ukocirovat, lebo ak ta pohltia, vies prave tym o ten dany vztah prist. mozno vsetko v tom vztahu neklape tak, ako by si chcela, ak mas taketo pocity