Už sa nerozprávame ako kedysi

19. máj 2024

Ahojte, priateľ sa už somnou nerozpráva. Nemá rád ani keď sa riešia podobné témy, hovorí že sa s ním stretávam dobrovoľne atď. Veľa pracuje, alebo je na mobile, keď si dáva pauzu a mne sa venuje len večer, aj to zapne seriál a hovorí mi, že ticho, že či má to nebaví a pod.,keď niečo poviem. Popritom sa zhúli. A to je neustále. Včera mi povedal, že nemám vlastné aktivity a nevie ako mi má povedať, že chce byť sám. Hovorím mu, že má ústa a môže mi to povedať a nie to hádzať na mňa. Veľa od neho nežiadam, no začínam prehodnocovať, či náhodou nechcem veľa, ešte zopár slov, komunikácie a pod. Uspokojila som sa s absolútnym minimom, s tým, že viem, že je to dočasne. Skutočne už neviem, čo si myslieť. Či sa snaží o to, aby som odišla ja, alebo mám čakať kým to skončí on. Nerozumiem na čo sa ešte chce stretávať.

lindous
19. máj 2024

A ja zase nerozumiem načo sa ty s ním chceš ešte stretávať 😅

danica2711
19. máj 2024

ty fakt nevieš, čo si o tom máš myslieť? Veď je to nad slnko jasnejšie. Sorry, ale má ťa v paži

enmery
19. máj 2024

Jednu vec by si si mala uvedomiť. Komunikácia je alfa a omega akéhokoľvek vzťahu. Bez komunikácie nie je ani vzťah, ani nemôže a nebude fungovať.

januska12323
19. máj 2024

Už neviem ako jasnejšie ti má povedať nech ideš do preč.

teki1
19. máj 2024

Keď sa zhúli? Toto ti nevadí,ale že nekomunikuje áno? Čo ťa pri ňom drží?

thirstymonk
19. máj 2024

Chceš pravdu? Máš ju mať. Si pre neho sex toy a inak daj pokoj. Sory, ale je to tak.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
thirstymonk
19. máj 2024

Tak ma inu. Mrzi ma to

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lindous
19. máj 2024

Nerozprávate sa, nesexujete, nijak zmysluplne netrávite spolu čas… prečo toto udržiavaš? U neho predpokladám, že to je zo zvyku a pohodlnosti, je príjemne mať niekoho pri sebe, nejakú istotu, ktorá ale veľa nevyžaduje a neočakáva, keby si mal hľadať inú, musí sa zase snažiť a niečo robiť…jemu je vlastne asi fajn… trápi to teba, ty by si s tým mala niečo robiť

mikitilik29
19. máj 2024

Jednoducho asi nevie alebo ešte nie je rozhodnutý ako to s tebou ukončiť.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mikadooo
19. máj 2024

Tak s ním nemá hlbší zmysel, asi je čas tohto týpka ukončiť a začať hľadať zmysluplnejšieho 🤷. Tento nech si huli a pozerá seriály. Posaď vedľa neho gumenú anču, šak si ani nevšimne rozdiel asi... Alebo to bude Win-Win pre oboch...

lindous
19. máj 2024

Ak všetok svoj čas a energiu investuješ do tohto super vzťahu, tak sa ani nečudujem... počúvni ho a začni s nejakými svojimi aktivitami a myslím si, že ťa veľmi rýchlo prestane baviť každý večer iba pozerať seriál s vypnutým dofajčeným týpkom 😅 navyše nikdy nevieš, koho stretneš

domkakvet
19. máj 2024

Nestracaj cas s clovekom, ktory ti je na noc.

domkakvet
19. máj 2024

@domkakvet * nic*

thirstymonk
20. máj 2024

Prestaň sa v prvom rade opúšťať, dobre? Ak to nezvládneš sama, požiadaj o pomoc psychológa, alebo aj psychiatra. To nie je hanba! To sa stáva.

S týpkom sa rozíď, lebo ťa len pripravuje o život a nič z toho nebude, to tu už všetci vidíme...

Nemáte sex, netúlite sa, nemáte sa o čom rozprávať, ani nemáte spoločné záľuby. Asi to bude tak, ako to píšu ostatné ženy - ty mu popraceš, poumývaš riad a inak drž hubu a krok. No. Toto nie je vzťah. Je to strata času, proste hľadaj inde, hľadaj svoje šťastie. Samé od seba ti z neba nespadne.

simca06022011
20. máj 2024

Tebe sa chlap pri seriály zhuli, a teba najviac trápi ze sa toľko netozpravate. Vykašli sa na neho, čo je to za život uspokojovať sa s minimom?? Nič spoločné nemáte okrem iného...

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz