Už nevládzem daľej pokračovať

18. sep 2023

Ahojte, neviem čo mám ďalej robiť mam priateľa s ktorým sme spolu 3roky ale nikde sme sa ešte nepohli…
Stále je v práci mysli len na prácu ale na mňa nie a aj keď áno ale viem že robota je viac pre nho dôležitejšia ako naš vzťah, dáva mi to na javo…Pracuje v zahraničí je tam 4 -5tyzdnov a doma ostane len týždeň a ide naspäť. Co sa týka toho že pracuje v zahraničí mi az tak nevadi, veď pracovať treba. Skôr mi vadi to že má stále zanedbáva a nič mu vôbec nerobím skôr ho podporujem a chcem od neho malicskoti len aby sa mi venoval keď príde domov a aby sme si niekam išli na výlet alebo si oddýchnuť ale jemu sa nič nechce proste sľúbi mi niečo a nedodrží to… Stále mu to poviem ale stale si niečo vymysli a snaží sa má oblbnúť je proste typ chlapa nie je zly alebo žeby má podvádzal, náhodou je zlaty aj mýli ale je skôr workoholik a ja potrebujem aby sa trosku venoval mi a išiel somnou niekam na výlet alebo na dovolenku… neviem čo mam očakávať od toho vzťahu. Otazka je či ho mam nechať alebo pokračovať v takomto vzťahu? Btw: keď som ho raz nechala tak mi nedal pokoj stale mi vypisoval otravoval ma a volal mi a plus aj mojim rodičom volal že ma lubi tak som mu dala druhu šancu ale stale nič… ja už naozaj nevladzem ten vzťah je hrozný a nebaví ma to s nim a ani sa necítim pri nemu šťastná

melanta
18. sep 2023

Čo máš očakávať do tohto vzťahu? No predsa nič. Teraz prdí na teba, keď budete mať dieťa, bude prdieť na teba a dieťa. Už si mu to veľa krát povedala a nič. Už si sa aj rozišla a dala druhú šancu a nič. Tak je načase, aby si konečne zapojila hlavičku a pochopila, že sa nezmení. Buď budeš hlúpa a budeš takto žiť celý život, sama a potom aj sama s deťmi, alebo nebudeš hlúpa a ukončíš to raz a navždy. Povenuješ sa sebe a potom si časom nájdeš niekoho, s kým budeš mať taký vzťah, ktorý ti bude vyhovovať. Nevenuj svoj život niekomu, kto ho nevenuje tebe. Nedávaj ďalšie šance niekomu, kto si nevážil už tú prvú.

bajka16
18. sep 2023

Tak jasné, že keď príde domov na ten jeden týždeň po 4-5 týždňoch, nechce sa mu nič. Mne by sa tiež nechcelo bola by som rada, že som doma aj keď je to strašne málo. Bohužiaľ, máloktorý vzťah toto obstojí. Ak by som nemala s takýmto chlapom deti, ani žiadne iné záväzky asi by som hľadala šťastie inde.

zuza265
18. sep 2023

A v akom kontakte ste, ked je odcestovany v praci? Lebo viem si to predstavit trojako. 1. Nepise ti pocas pracovnej doby a ozve sa ti vecer, ked pride z prace 2. Nepise ti ani pocas prace, ani ked pride vecer z prace domov a v podstate sa bavite len ked docestuje domov a pocas toho ked je prec o sebe neviete 3. Ozve sa ti priebezne aj aj ale chces viac.

januska12323
18. sep 2023

Veď si len píšete, nikam nechodíte, občas sa u teba vytrasie a ide zase preč. Kde tam je vzťah?

janetinka27
18. sep 2023

ahoj, asi tusis, ze toto nema vyznam, ze pre teba nic neurobi.

seahorse27
18. sep 2023

A co robi, ked je tyzden doma? Spi a pozera telku?

deti95060810
18. sep 2023

s týmto sa nepohneš najbližších 10 rokov...

simona1306
18. sep 2023

moja otazka je , ci sa planuje vratit na slovensko ? rozpravate sa o buducnosti ? pretoze, moj muz tiez pracovat v zahranici 4 roky .. pracoval najskor po europe, chodil tiez tak na 5 tyzdnov a domov chodil na tyzden ... neskor sa dostal do ameriky, tam chodil na 3 mesiace, a potom opat 10dni doma ... ked prisiel domov, tiez sle nikam nechodili ... bol rad, ze je doma, isli sme pozriet jeho rodicov, mojich rodicov, vzdy sme jeden vecer chodievali von s jeho kamosmi , a inak sme cas travili prevazne doma ... ale my sme mali buducnost poriesenu, on pracoval aby zarobil pre nas , preto som ho do nicoho netlacila a uzivala som si cas snim tak, ako chcel on ... dnes sme vyse 4 roky manzelia, mame postaveny dom bez uveru, on ma super pracu na slovensku , ja som na materskej s nasou dcerkou... takze autorka, skor, ako das na rady cudzich ludi na internete, sa porozpravaj s priatelom o vasej buducnosti, o tom, co planujete, alebo co planuje on, a uvidis 🙂 nikde nie je napisane, ze tam bude pracovat cely zivot, alebo ze na teba kasle ....

siska53
18. sep 2023

A nechces si najst radsej niekoho ineho? Toto nejak nema zmysel.

maryetta
18. sep 2023

Ono roky utekaju a… bud ist za nim a tam byt spolu kolko sa da… toto nie je vztah. Ale akoby kamaratstvo. Ze pride domov tak sa stretnes ale “daj mi pokoj”.
Co by bolo neskor ked by boli deti? Ty sama nonstop s detmi a on je kde?

autor
18. sep 2023

@bajka16 samozrejme súhlasím s tým že sa mu nič nechce nikto mu nebráni si oddýchnuť…vždy sa o neho staram keď príde domov má navarené má upratané nedovolím mu aby niečo robil ale aby len oddychoval ale keď mu niekto zavolá tak uteká hneď niečo riešiť bez problému ale keď chcem niečo ja a niekam si vyrazit tak to sa mu nechce

stanulienkat
18. sep 2023

@januska12323 Presne to som chcela napísať. Ja tam tiež nijaký vzťah nevidím, nijaká intímnosť, nijaká blízkosť.... Je to cudzí chlap, ktorý príde raz za cas na týždeň domov, vytrasie sa a ide preč. Ziadne spoločné záľuby, žiadne koníčky, žiaden strávený čas spolu, intimita, rozhovory... Tam nie je žiaden vzťah.

autor
18. sep 2023

@stanulienkat čo sa týka intímnosti tak nie je to boh vie ake 🙂 on je typ ktorý nepotrebuje veľmi sex aj keď si ho dáme ale nie je moc na sex

alickapusinka
18. sep 2023

To nie je vzťah. Už len sa zamyslím a len taka vec akou je sex. Myslíš si že zdravý chlap nepotrebuje sex no to iste. Určite tam nejakú má podľa mňa ani nie je možnosť to zistiť. Píšeš bola som preč a otravoval má aj mojich rodičov. Za mňa je to blbec ak si s ak nemu vrátila a je to to iste. Nadobro skončiť. To čo máš s toho nič väčšinu času je preč môže tam mať nejakú. Teba podľa mňa preto chcel aby si sa vrátila aby mal doma rezervu. Toto čo TY máš nie je vzťah ale kamarátstvo pre neho z výhodami. Otázne či sa vráti nazad na Slovensko. Si sama ako píšeš aký je rozdiel byť sama mať s ním vzťah a nemať žiadneho priateľa. Podľa mňa čisto môj osobný názor ani deti mať nebudete lebo nemá čas. ON môže kľudne založiť rodinu v zahraničí a TY čo. Nemala si mu dávať žiadnu šancu nič sa nezmení ako píšu prispievateľky .Skonči to pokiaľ nemáš deti s ním. Ja by som ho nechcela nielen do vzťahu ale ani nikde. Ani by som o neho nezavadila. Načo TI je tak to môžeš byť úplne slobodna bezdetná a nájsť si niekoho tu ktorý bude mať pre teba čas pochopenie a nie taký čo si ťa nevšíma na týždeň že príde domov je nič. Píšeš že sľúbi TI že niekde pôjdete sľub nedodrží tak ako ťa klame v tom že dakde pôjdete tak ťa môže oklamať v ostatných veciach never. Nikdy sa nezmení. Nájdi si tu priateľa s ktorým sa budete stretávať neskôr spolu žiť. Mať spoločne zážitky ktorý bude mať s tebou dieťa a bude chodiť každý deň domov a tešiť sa nielen na teba ale aj na vaše deti a nie budeš čakať do nekonečna a budeš klamaná. Roky TI zbytočne utekajú a nemáš s toho nič iba prázdne sľuby ktoré sú nesplniteľne. Nechcel byť sám nejaký zvyk preto ťa otravoval lenže čo máš s toho vrátila si sa k nemu ale si tam že si tam aj bola. Nič s toho skonči čím skôr tým lepšie. Na týždeň je s tebou čo máš s toho nič. Potrebuješ mať dieťa s chlapom čo by bol večné preč a dieťa poriadne ani nebude vedieť že má otca. TY si deti vychováš a čo načo TI je také manželstvo že budeš sama z deťmi. Odstup s kratšej cesty. A aj keby TI sľuboval hory-doly už sa k nemu nevráť. Je to za mňa zbytočná strata času. Budeš vidieť muža v roku 12 týždňov ak by chodil domov v mesiaci raz na týždeň. To je fakt láska to TI poviem. Toto láska nie je to je kamarátstvo.

patricia255
18. sep 2023

No tak mu daj ďalšiu šancu nech sa teba ďalej serie a potom zase ešte jednu a ešte jednu a potom o rok, dva sa aj tak rozidete

Ak sa mu máš prosiť o pozornosť v jednom týždni z 5 tak to si fakt dopadla...

Čo? Nosí domov pekne peniaze ale pekný život ti to neprinieslo? Ja by som takto žiť nemohla, nie sa niekomu prosila aby si ma všímal

Veď ty mu ani nechýbaš, len nechce aby si ho opustila ale keď s ním ostaneš si mu ukradnutá

karolinakr
18. sep 2023

Ani sex ani čas strávený s tebou.Si si istá,že je do teba paf alebo ste skôr kamaráti? Možno len ty si myslíš,že spolu chodite

ropucha6
20. sep 2023

A toto povazujes za priatela? Chces takto zit najblizsich 10 rokov, mozno aj s dietatom? Na svete mas cca 4miliardy muzov, neverim, ze neexistuje pre teba niekto lepsi.

autor
20. sep 2023

@ropucha6 áno to je pravda

alexandrahaspi
20. sep 2023

Ved on ta len zneuziva, pride domov a ty mu lietas okolo rite a on to hra na chudaka. Ale za inymi lieta, ani ho sexualne nepritahujes, to naco ti je taky vztah? Co ti to vlastne dava??