Utiahnutý chlap aj po roku vzťahu

kvietok90
21. apr 2020

Baby, mala by som taku prosbu o radu, ako citlivo si pohovoriť s priateľom. Sme spolu pomaly rok, a stale mam pocit, ze je utiahnuty ohladom romantiky, nehy a postele. Viem, že sa vravi, že co od chlapa chceme mame mu to povedat. Lenze mam dojem, že jemu musím vravieť všetko. Mal vzťah predo mnou 10 rokov s jednou, pred tym asi nikoho nemal veľmi. Ma 34 rokov. Keď sa vidíme, na privítanie dostanem pusu taku, že sa ma ledva dotkne, keď spolu ležíme a pozeramé film, on dokaže ležať pri mne len tak sem tam sa ma letmo dotkne, alebo ma lahko pohladka alebo da pusu tiež taku suchu. Keď chcem nežnosti, bozkavanie a dotyky musim mu to povedať. Ale že stále. On mi v tomto pripada, niekedy ako nepobozkany ako sa vraví , začiatočník alebo co. Uz som sa pytala ho na to, aj či nahodou to nie je kôli byvalej priateľke že nechcela nič také alebo čo. Lebo on je skvely co sa týka ako mily je, dobrý je, pracovity je. Ale čo sa týka intímnosti akosi mi niečo chýba. Dakujem

anita6666
21. apr 2020

@kvietok90 buď je taký naozaj,alebo to robí len tebe (z mnohých dôvodov,ktoré pozná iba on) a pri inej by sa možno odviazal viac...ťažko povedať... možno mu je s tebou len tak obyčajne dobre,ale zas tak ho nerajcujes,inak si to neviem vysvetlit

0silvia0
21. apr 2020

@kvietok90 urob experiment, nic mu nehovor, neziadaj neznosti ani sex, kolko takto vydrzi... A od zaciatku to bolo takto?

kvietok90
autor
21. apr 2020

@anita6666 ja hoci sa idem snažiť nejako ho na budiť, vzrušiť, akože klasika ľahnuť si na neho, draždiť pohybmi, on sa akoby usmeje tak čudne akoby si myslel v duchu čo to robís? a keď sa bozkavame a chce sex keď mi povie vyzleč sa, alebo ideš hore či ja? a dotyky su take neskusene niekedy mam dojem z jeho strany. ˇči to može byť tym že mal iba jednu a to 10 rokov alebo mnou. neviem ked to snim riešim tak odpoveď sa ti to zda iba jeho odpoved na vsetko :D

kvietok90
autor
21. apr 2020

@0silvia0 toto ano, čo sa tyka takeho ano, buď dokaže pri mne len tak sedieť bez dotykov alebo ležať. Aj prvu poriadnu pusu som dostala po mesiaci asi? Keď som sa ho samozrejme opytala, či nedosanem normálnu pusu jazyčkovu normalnu, ta povedal že nevedel ci chcem lebo byvala nechcela. sak sa treba opytat a vedel by.

limetka69
21. apr 2020

@kvietok90 nikdy sa nezmeni, je to taky typ a ked ti to vadi, tak sa rozid, pretoze to bude len horsie a fadnejsie.

anita6666
21. apr 2020

@kvietok90 to je na mňa silné kafe,to by som ja neakceptovala...ešte ako sucho ti to oznamuje,ako gumenej anci...nebola by som s nim,hlavne ak bol takýto stále od začiatku...

0silvia0
21. apr 2020

@kvietok90 no fuj, to je uplne nevzrusujuce spravanie, ako taky hromotlk... mne by pri takom sucharovi odumrel aj posledny hormon😳

kvietok90
autor
21. apr 2020

@limetka69 keď mi to pride sebecke, ho nechať kvôli tomu, je mily a dobry a pozorny, poriadny, az na tie intimnosti je akoby začiatocník alebo co...

kvietok90
autor
21. apr 2020

@anita6666 keď mi to pride sebecke, ho nechať kvôli tomu, je mily a dobry a pozorny, poriadny, az na tie intimnosti je akoby začiatocník alebo co...

krisbar
21. apr 2020

Odporucam precitat si knihu 5 jazykov lasky. Nechce sa ni to cele vypisovat, ale mas 5 jazykov, s ktorymi sa voci blizkenu prejavujes a zaroven, ktore ta uspokojuju. Ocenenie, dotyk, dary, ciny a pozornost. Ty si zjavne dotykovy typ, ale on tym jazykom nerozprava. Mate dve moznosti. 1. Precitat si spolu tu knihu a vykomunikovat si to. 2. Akceptovat to a zacat si cenin iny jazyk, ktorym komunikuje.

anita6666
21. apr 2020

@kvietok90 vieš,keby ste boli dlho spolu,to sa dá pochopiť,ale ani žiadne pekné začiatky??? Veď to je to na Tom vzťahu v začiatkoch najkrajšie a ty si nezažila ani to...ja by som s takým nemohla byť,ale to nechaj tak a uvidíš časom,možno sa napokon rozidete pre niečo úplne ine

limetka69
21. apr 2020

@kvietok90 ja nevravim, ze ho mas nechat, urcite su aj zeny, ktore by to tolerovali, lebo im za to jeho povaha stoji a nepotrebuju tak neznosti atd.... Ale ak ti to vadi, tak ti to bude vadit stale, a po 3 tokoch sa rozchadza tazsie, no sama si musis v sebe porovnat ci s takym vies fungovat, alebo nie. Moj muz tiez nie je na take veci, a da sa tak zit a fungovat, proste sa nechovame ako pubertaci zamilovany, mame sex, lasku si prejavujeme inak ako cucflekmi 😜

anita6666
21. apr 2020

@krisbar stále sa tu omiela táto kniha,ok možno pomôže partnerom v krize po rokoch,keď upadnú do stereotypu a trochu sa od seba vzdialia,ale nie po roku,kedy by mal po nej s radosťou a úplne spontánne "poskakat" hocikde a nie sa nudne pýtať, ako to chce....podľa ma ju má v paži,ale lepšie niečo ako nic

remaadja
21. apr 2020

@kvietok90 Vieš prečo skončil jeho predchádzajúci vzťah? Myslím dôvod, prečo sa rozišli? Možno je taký.... Ma malo testosterónu 🙄

kristina2412
21. apr 2020

Uf tak toto by som nedala, navigovat ho ako maleho chlapca,co ma robit😐chapem ze nie kazdy chlap ma skusenosti Dona Juana ale prejav fyzickej naklonnosti ci vasne by mi chybal...

kvietok90
autor
21. apr 2020

@remaadja vraj sa ku koncu poriadne nebavili a ze ked odišla do iného mesta do školy, ze ho podviedla

kvietok90
autor
21. apr 2020

@limetka69 tak cucfleky nepotrebujem nemám 15 :D mam 29 a chcem kus cítiť od neho niečo viac

miiriaam
21. apr 2020

@kvietok90 ty a nechodis s tym co som s nim chodila ja??? 😂 .. mal rovnaku verziu o tom ze ho podviedla byvala..ale tak cudujme sa svete preco asi🙈.. bol to blizenec ale velmi spomaleny a zabrzdeny😂

kvietok90
autor
21. apr 2020

@miiriaam :D on je rak... asi budu dvaja :D on vo všetkom exceluje konečne než ostatný, len tie intímnosti slabotaaaa...

maminuska
21. apr 2020

@kvietok90 nebudeš , to sú také typy mužov . Mnohé ženy s takým žijú, vedia že ich muž má rád a aj prípadné deti , ale horúce vyznania , vodenie za ručičky a tak , toho sa jednoducho nedočkajú . Ten muž to ale prejavuje inak .
Jedno je však takmer istota, že po rokoch spolužitia budete zarovnaní , v tom dobrom sa budete mať radi ale už sa tak po sebe sápať nebudete.

miiriaam
21. apr 2020

@kvietok90 asi je v tej prvej polovici este seknuty s blizencom😃 ja viem sa sa to od toho neodvija ale su si velmi podobni😃..a ty si urcite nejaky zivel ako baran alebo tak,ne?..a skusala si sa s nim o tom rozpravat?

remaadja
21. apr 2020

@kvietok90 keď ho hneď aj podviedla, asi jej niečo v tom vzťahu chýbalo. 🤔

janinah
21. apr 2020

Iný nebude,bud si zvykneš alebo choď " o dúm dál"....a vekom sa to bud ezhoršovať,ak už teraz ho treba nakopávať,tak v 50tke sa nezmôže na nič....

kvietok90
autor
21. apr 2020

@miiriaam panna som... Rozprávala som sa jasne, ale on ma na vsetko odpoveď to sa ti zdá iba :D

jaskolka
21. apr 2020

Sú proste ľudia, čo ten sex nepotrebujú, proste nemajú to v sebe a vôbec to nemusí byť v partnerovi, jednoducho nemajú príliš tuzbu, vášeň a podobne. Čítala som článok o manzeloch,ktorí z viery spolu sex mali až po svadbe, potom sa im narodili tri deti, a styk mali dokopy možno 10 x za celé roky, nebavilo ich to, ale inak boli šťastní, spokojní, všetko klapalo. To bolo vlastne šťastie, že sa našli práve oni dvaja, obom to vyhovovalo. Smola je, keď oveľa častejšie je par, ako tu, ona normálne tuzi po intimnostiach, on zrejme nie. To sa, nezmení, ok, možno on sa prispôsobí kus a ona "zmierni" ale nikdy on nebude taký "kanec". Proste nie, keď ani s ex to nemal, tak nebude problém v autorke, ale on nemá túžbu po sexe.. On to ako problém nevníma, preto aj odpovie, že sa to len zdá

juliet86
21. apr 2020

@kvietok90 mozno je asexual... su taki ludia

pininka1
21. apr 2020

@kvietok90 presne píšeš o mojom mužovi keď sme spolu začali. Rok trvalo kým sme k niečomu intimnemu dosli, už som mu potom aj napísala asi po 4 mesiacoch že zrejme má nechce, že to nefunguje a in že nie, že nech mu dám šancu. Až o veľa rokov neskôr som sa dozvedela od jeho sestry že on predo mnou nemal nikoho, teda žiadny stálu partnerku a poznal iba sport a závodenie. Až do mnou sa vlastne učil ako vyzerá vzťah a že som teda mala zlaté nervy. Ale fakt je že bol vždy max zodpovedný, nikdy som nemusela riešiť to že sa na mňa sapal a bolo mu jedno či ostanem v Tom. Ktovie aký vzťah mal pred tebou, či to nebolo skôr len kamaratske, alebo či ho nezranila tak že sa boji ísť do toho viac. Ja by som to s ním určite nevzdala.

kvietok90
autor
21. apr 2020

@jaskolka praveze on sex chce, vela krat ked nie sme spolu, tak mi napise ze chyba mi tulenie, bozkavanie, mazlenie a milovanie ale ked pride na vec je to take neosobne, suche, malo vzrusujuce... cize uplne nechapem :D ako to mam brat a chapat...

kvietok90
autor
21. apr 2020

@pininka1 tak oni spolu boli 10 rokov, aj dom si spolu kupili, ale mam pocit, že ona asi take veci nechcela alebo nepotrebovala, ked je taky, alebo ako to inac chapat... ked aj prvu pusu pporiadnu jazyckovu mi dal az ked som mu to povedala ze chcem... ta povedal ze jeho byvala to nechcela... kto vie co este nechcela...

kvietok90
autor
21. apr 2020

@juliet86 pravezže on chce sex, on mi vie napisat ako mu chybam a chce tulenie a bozkavanie a milovanie ze mu to chyba uz a pride ku mne a bum nic... sedi pri mne jak cudzí... alebo lezi pri mne jak cudzi ....