Upravujete sa na videochat s partnerom?

23. mar 2022

Ahojte zienky,upravujete sa na videochat ked idete s partnerom telefonovat? Myslim tak ze mate cerstvo umyte vlasy,pekne oblecene,mozno aj nalicene...no urcite to vyzaduje cas ak chceme vyzerat aj na videochatu ako krasky.Ako to mate Vy?Dakujem za Vase nazory.

mimka1402
23. mar 2022

Nikdy som to nerobila ak to bol partner ak to bol niekto s kým som sa predtým osobne nestretla tak iba som sa upravila nech nevyzeram, že som práve sa zobudila. Inak nie. 🙂

kikka95
23. mar 2022

Nie, len niekedy si prečešem vlasy, keď ich mám moc strapaté :D

autor
23. mar 2022

@kikka95 ja osobne poznam aj taky pripad,co sa na videochat este aj navonavkuje a licenie uplne take ako ked sa ide von-teda komplexné.🙂

sense
23. mar 2022

Nie.

zmrzlinka2021
23. mar 2022

NIKDY!
Nech vidi,ze som supacka 😉

alanko20
23. mar 2022

@zmrzlinka2021 🤣🤣🤣👏

luckajanko
23. mar 2022

Podľa toho ako dlho ste spolu..my 18 rokov takže sa na video chat práveže odmalujem nech si nemyslí že si to doma užívam a mám veľa voľného času 😂

somtunovaa
23. mar 2022

Ja sa líčim denne, či volám videohovor alebo nie, rovnako sa snažím mať vlasy v pohode (nosím v cope, takze veľa námahy nepotrebujem). Proste som upravená stále, však aj keď som cely deň doma, môže prísť poštárka, kuriér, sused atd.
A áno, pri videochate sa snažím kameru natočiť tak aby som vyzerala dobre, nebudem sa hádam dobrovoľne zhoväďovať.

mirkava
23. mar 2022

No to by záležalo od toho, ako dlho by sme sa poznali, ako by mi na nom záležalo. Ak je to partner o ktorého mám záujem a chcem ho "baliť" tak si dám aj nové spodné prádlo. Pre manžela po 20tich rokoch ani obočko nevytrhám 😁...

somtunovaa
23. mar 2022

Doplním ešte, sme spolu 12 rokov.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aurora33
23. mar 2022

Ja sa upravím hneď ako ráno vstanem 🙂

diewcatqoo
23. mar 2022

Sme spolu 15+ rokov. Videli sme sa navzajom uz v tak trapnych a oku nelahodiach situaciach, ze nad nejakym stylingom specialne kvoli videohovoru fakt nepremyslame 🤷‍♀️

emm_i
23. mar 2022

Nemusíš sa nalíčiť, dnes stačí zvoliť pri videchate filter 😂

koniarova
23. mar 2022

Mňa by ani nenapadlo robiť videochat. 😁😁😁 By mi to divné pripadalo. 😁My si len telefonujeme.

poopsie
23. mar 2022

My si voláme akurát tak zo spálne do kuchyne 🤣🤣

panelacikova
23. mar 2022

ani by mi to nenapadlo 😀 jednak celkovo sa nelíčim - nevidím v tom proste zmysel, buď ma ľudia berú takú, aká som, alebo nech idú do predele a jednak to fantasticky, ako vždy (klobúk dolu), vystihla
@viestta a vnímam to rovnako. 😀

panelacikova
23. mar 2022

@koniarova môj muž robí v zahraničí. spočiatku sme si len telefonovali, ale priznám sa, omnoho lepší a príjemnejší je videohovor. aj sa mi viac akoby "vryje do pamäti" 🙂 sme radi, že sa vidíme na obrazovke, lebo chodí na 2 týždne. je to také osobnejšie, než telefonovanie. ale nelíčim sa 😀

koniarova
23. mar 2022

@panelacikova jasné. To je iné,keď sa tak dlho nevidíte.👍

koniarova
23. mar 2022

@poopsie sumy.😁😁😁 Ja aj deckám na poschodie volám.😁😁 Hnilá som chodiť.

tomikejt
23. mar 2022

Môj muž ma videl už aj chorú, grcajucu, strapatu ma vidí každé ráno, takze naozaj dáke líčenie a obliekanie na videohovor neriešim 😄

petkasaurus
23. mar 2022

Podla mna si nejaka mlada žaba, slobodna.. Budes sa na to pozerať casom inak.. A ano, ine je ak chcem niekoho zbalit a ine uz v normálnom vztahu..

tosomja
23. mar 2022

Ja sa upravím hneď ráno keď vstanem, učím to aj deti. Neupravovala by som sa len kvôli videohovoru. Voláme každý deň, pracuje v zahraničí 6t a 1t je doma..stane sa, že zavolá ráno ako budíček a vidí ma strapatú, otlačenú. Ako keď je doma a spí vedľa mňa. Prirodzene. Mne skôr vadí keď zavolá a syn mi vezme mobil, a ukazuje mu aký bordel mame 🤣🤣🤣

elementissa
23. mar 2022

Nooo ja sa nejako extra neupravujem ani na pracovné cally... Trochu pricesem vlasy a hotovo. Už sme si počas korony zvykli na naše prirodzené ja, do Officeu chodila každá vymaľovaná, nahodená, doma keď sme a máme iba online cally, tak vyťahané tričká, pyžamové gate, všetci zavalení v dekách, nikto sa neunúva maľovať sa... Trochu prehrabneme vlasy, nech nie sme ako po zásahu bleskom, ale keď dokazem bez problémov ukázať svoju prirodzenú tvár svojim kolegom, prečo by som ju neukázala svojmu partnerovi/manzelovi? Navyše, môj muž ma videl už v toľkých nelichotivých situáciách a v takých stavoch, že rozhodne je omietka na ksichte to posledné na čom mu záleží. Sem-tam mi povie "Lásočka, mohla by si sa aj niekedy namaľovať" na čo mu odpoviem "A byť potom vyhádzaná ďalší týždeň? Zabudni, keď pôjdeme do divadla, tak sa namaľujem, ale na doma sa ja isto maľovať nebudem" mám citlivú pokozku, zo všetkého sa vyhádžem, potom pinda, že som flakata :D a už sa mi teda ani maľovať nechce. Keď som bola mladá standa 20-22 rokov, každé ráno som sa machlila aj pol hodiny (asi som nemala čo lepšie so životom). Teraz ma už nejaké líčenie vôbec netankuje, páčim sa sama sebe aj bez líčenia, nepotrebujem na seba nacapat omietku, pekná som aj bez toho :D :D :D ale to asi človek musí dospieť do toho bodu, keď je sám so sebou spokojný a vyrovnaný so svojím vzhľadom a nepotrebuje sa skrývať za make-up

estrella5
23. mar 2022

Nevolávame cez videochat - ja práveže vidím výhodu vo volaní v tom, že ma druhá strana nevidí 🤣 tak načo to kaziť videohovorom 🤷‍♀️🤣
Ale aj keby voláme, tak sa nijak špeciálne neupravím. Snažím sa byť upravená každý deň. Kým nemám upravené vlasy a tvár, tak mi nezačal deň 😁, ale aj keby spolu voláme hneď ráno po zobudení cez video, tak mi to neva. Však je to môj partner, videl ma neupravenú už xykrát 🤷‍♀️

aurora33
24. mar 2022

@elementissa no u mňa je to naopak. Keď som bola mladá som sa absolútne nelicila a teraz keď mám po 30tke tak len ráno vstanem hodím sprchu a naličim sa. Zase nie nejako prehnane, ale zvýraznim to čo je na mne pekné. A privstanem si, že aj dieťa do škôlky odovzdám už komplet nalíčená 😃 manželovi sa páčim aj taká aj taká ale pre môj lepší pocit jednoducho musím 🙂