Ukecaný a tichá

7. dec 2022

Môže fungovať vzťah kde je muz moc ukecaný a žena moc ticha?

nique
7. dec 2022

Moze. Moj brat je extrovert, ukecany, vecny zabavac, manzelku ma introvertku. A maju super manzelstvo. Navzajom sa doplnaju. Dolezita je ucta, nie pocet slov, ktore jeden z partnerov povie.

oli18
7. dec 2022

Podla toho, ci ti to vadi, alebo nie. Mne osobne muzi, ktori su velmi ukecani, vadia. A pritom som sama extrovert. Ale na tych chlapov nemam 😅

yoxinka
7. dec 2022

Závisí od toho, čo presne znamená “ukecaný”, čo “tichá” a aké sú ostatné vlastnosti týchto dvoch ľudí. Môj muž je veľmi uzavretý introvert, ja si všade kde idem, nájdem kamoška, kamošku … občas mu to aj dovlečiem potom domov 😂😂😂😂. Ja nejako intuitívne vyberám ľudí, ktorí sadnú aj jemu, čiže takto cezomňa stretne fajn ľudí a má ich rád, nebyť toho, vystačí si s jedným kamošom z gympla, s jedným z vysokej a tam by skončil jeho socializácia. Máme 13 ročné manželstvo a všetko funguje super. Pekne sa dopĺňame.

veronikaszabova
7. dec 2022

Ja som s muzom cez 16r - on introvert ako vysity, ja extrovert 🙂 a vsetko klape

svokrinjazykmonika
7. dec 2022

Jasné, podľa mňa by bolo horšie keby sú spolu dvaja ukecaný alebo dvaja tichý 😄

retatka
7. dec 2022

Ono záleží aj od toho ,či ten ukecaný extrovert nebude potrebovať viac byť v spoločnosti ,tým padom ho nebude často doma.Tichy introvert toto moc nepotrebuje.Môže sa sem tam prekonať ,netvrdím a isť s ním .Len teda,či to bude mužovi extrovertovi stačiť .Iné je žena extrovert ,tá má deti,domácnosť na starosť ,tam už nie sú také možnosti .No chlap extrovert lubi utekať z domu alebo je v kuse na mobile a vykecáva .Poznám dva také páry ,jeden ,už sa rozvádzajú a druhý pár ,on radšej trávi čas v spoločnosti ,takže sa odcudzili .Za mňa nie.

evulincula
7. dec 2022

Pravdaze moze, nikde nemas napisane pravidla, co sa moze a co nie :D Ber to tak, ze sa aspon mozete navzajom doplnat🙂

lauriik
7. dec 2022

Moj muz je extrovert, vsade je ho plno a ja introvert a mame celkom harmonicke manzelstvo 😉 Myslim, ze to neni o tomto.

maminecka266
7. dec 2022

podla mna moze. ako nepoviem, ze to niekedy nemusi byt tazke, no da sa na to zvyknut a bud niekto bude menej hovorit alebo sa zas ten tichsi moze rozhovorit. no nie nadarmo sa podla mna hovori, ze protiklady sa pritahuju

radacak
7. dec 2022

Manžel je ukecany.. nemá problém ani medzi cudzími ľuďmi..Ja som zas opak,som tichej povahy.. nevravím že doma nerozprávam ale skôr medzi cudzími som taká utiahnutejsia..Ale celkovo nie tak ukecana ako môj muž...A sme spolu už takmer 15 rokov a sme šťastní

mandzula
7. dec 2022

Dolezite je najst si spolocne temy.

evica17
7. dec 2022

U nás muž extrovert a ja introvert a zatiaľ v pohode. Len to ze mne je najlepšie doma, alebo s ľuďmi čo dlho poznám,čiže moja rodina. Jeho rodinu neviem ešte tak brať medzi svojich a teda som tam ticho poväčšinou a nerada chodim po návštevách ( ale aj po mojich vzdialenejších príbuzných nerada chodim po návštevách,)