Túžim po bokovke

27. feb 2024

Ahojte.
potrebovala by som poradiť, mám dlhoročný vzťah, z neho krásne dieťa, s mužom si rozumieme, netrpíme žiadnou krízou, či už partnerskou, sexuálnou alebo finančnou, nehádame sa len tak pre nič za nič, vieme sa o všetkom v klude porozprávať.
Môj problém spočíva v tom, že už dlho túžim po jednom chlapovi on po mne tiež .... Je vydatý má tiež deti.

Strašne ma fyzicky priťahuje, chcela by som ho za stáleho milenca, neviem prečo, kedže doma mám všetko.
Niečo ma k nemu ťahá. Strašne ho chcem. Stále musím nad ním rozmýšlať. Ani neviem prečo, ale ani by mi nebolo lúto, že som podviedla svojho muža.
Nechcem si ničiť môj vzťah, no len chcem sa aspoň raz vyspať s tým neuveritelne krásnym a úplne super chlapom, nehladám u neho lásku ani nič podobné, hladám len sexuálne napätie a možno trochu zmenu....

Ani neviem čo od vás tu čakám, či podporu, či osočovanie, urážanie, nadávky alebo či chcem aby ste mi napísali, nech to mojmu mužovi nerobím, že si to nezaslúži, no potrebovala som sa aspoň takto vyrozprávať niekomu.

Bola by som rada, ak by sa mi ozvala do Internej pošty nejaká baba, čo má milenca, no neplánuje si ničiť rodinu a ostať s milencom, má ho len na postelné radovánky.

amelie2017
27. feb 2024

🍿

tundra
27. feb 2024

"Ked je koze dobre,ide na lad tancovat"🤣🤣🤣

vikiki29
27. feb 2024

Nooo, teraz sa to tu na teba spustí…

sima234
27. feb 2024

Že je vydatý 🤣🤣🤣

blancheporte
27. feb 2024

Od rozkoše sa psi besneju....
Smutné

tttbb
27. feb 2024

Admin sa asi dobre najedol na obed ked toto vyprodukoval :D

aaadkaaa
27. feb 2024

Ludia nie su zvieratka,aby sa bezbreho oddavali pudom, ale kto chce kam, pomozme mu tam....
Co ma ale zaraza je, ze pises, ze doma mas vsetko. Pre mna je nevera otrasna a nepochopitelna, no predsa len, ked to ludom neklape, hadaju sa atd.ale nechcu od seba odist, lebo deti, dom, financie, spolocensky status bla bla., stale je to pre mna otrasne, ale aspon z malej casti pochopitelne...no u teba...
Mozno by bolo na mieste porozpravat sa s muzom, mozno on az taky spokojny nie je....lebo ver mi, ked tebe lieta po rozume iny chlap, niekde doma sa to prejavi ci chces, ci nie....a mozno ked si pohovoris s vlastnym muzom, konecne sa ti otvoria oci....alebo jemu, co za hada si doma hreje na hrudi...

wanduska327
27. feb 2024

Sama si napísala že nevieš čo od nás čakáš.....
To čo ti napíšeme ty sama predsa dobre vieš. Vieš dobre že t

wanduska327
27. feb 2024

@wanduska327 Hop dokončím niečo sa seklo.
Vieš dobre že to není fér.
Ale ty to chceš ....tak čo teda spravíš?

katkati
27. feb 2024

Fér by bolo, aby si to povedala manželovi. Že ti vôbec nebude vadiť, keď si nájde krásnu mladú milenku, lebo ty už vyhliadnutého milenca máš a že mu to dopraješ rovnako ako sebe.

zuzanka.zuzu
27. feb 2024

on je ženatý, nie vydatý 🙈

ibatanecnica
27. feb 2024

netrpíte žiadnou krízou ale chceš sa vyspať s vydatým 😂, troll alebo už úplná chudera? Sorry ale musela som

rozkvet1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petronellla87
27. feb 2024

Od zvieratiek by niektorých z nas malo odlišovať to, že máme nejaké sebaovládanie a nespravame sa pudovo.🤷🏻‍♀️ Ale ak s tým máš problém tak ho opri... možno zistíš že je v posteli nemehlo a prejde ta to😁

minesasubu
27. feb 2024

Ja chcem vidieť tu babu čo sa ti ozve do internej pošty 🤔
potom može mne napisať čisla do športky kedze urcite ma vešteckú gulu

tundra
27. feb 2024

Daj sem foto,ak ziska aspon 100 lajkov,mas to odobrene🤣

viestta
27. feb 2024

Vsak zaloz si sukromnu skupinu pre podvadzajuce manzelky, tam si mozte pohrkutat.

muchacici
27. feb 2024

Podľa mňa veľmi smutné

h2
27. feb 2024

Odpoveď máš v prvej vete svojho príspevku. Máš všetko, nemáš žiadne starosti, v podstate nevieš, čo od dobroty, nudíš sa a vymýšľaš. Chcelo by to naložiť ti nejaké starosti, hneď by ťa blbosti prešli.

tundra
27. feb 2024

@muchacici podla mna to pisal,chlap,zo zvedavosti,ako budu zeny reagovat.

simona1306
27. feb 2024

na tvojom mieste by som sa asi opytala muza, ci mu to bude prekazat ... popripade navrhla trojku, alebo nech si aj on najde nejaku milenku ... evidentne mate super vztah, sama hovoris, ze sa viete o vsetkom v klude porozpravat, tak sup sup, povedz mu, ze mas chut na ineho samca , a co ty vies, mozno ta podpori ....

jaass
27. feb 2024

Autorka ja len jednu otázku. Tebe by bolo Ok keby mal tvoj manžel bokovku a prišiel by domov a spal s tebou? Bolo by ti prijemne, že s vami spáva? Neviem no, niektoré ženy si dobrých mužov nezaslúžia. A samozrejme naopak. Ale na tvojom mieste by som sa hanbila 🙄 ale to je môj názor 💪 rob si čo chceš, ak máš svedomie

ildiko36
27. feb 2024

take male bokovky ukončuju fungujucí vztach! Stoji ti to za to?Keď chlap podvedie svoju ženu podvedie aj teba!!
a potom prídeš o všetko, stojí ti za to?

ildiko36
27. feb 2024

@tundra možno napisal chlap, to je jedno aj chlap príde o všetko lebo časom sa to všetko ukaže a karma je zdarma

muchacici
27. feb 2024

@tundra To áno, znie mi to tiež tak trochu chlapsky 😃 Doma mám síce všetko, ale idem si ešte mimo po extra sexík, všetko pekne oddelene.. no ale aj ženy vedia byť pekne neosobné mrchy 😄

tundra
27. feb 2024

@ildiko36 absolutny suhlas👍

almia
27. feb 2024

Štetka....raz vide pravda najavo ....a k tebe len toľko - štetka!

ibatanecnica
27. feb 2024

aj aj, aj aj, len ten chlap mi chýba 😂

dreamax19
27. feb 2024

kasli na to 🙂 nic, absolutne nic nestoji za rozvrat rodiny, ani chvilkove telesne potesenie. Nezasluzi si to tvoj muz, ani tvoje dieta, na konci by si si trieskala hlavu o stenu aka si bola hlupa. Je to len poblaznenie, nic viac, to skor ci neskor vyprsi a uvedomis si ze si svojich 80%, ktore si mala vo vztahu vymenila za 20. Viem o com pisem, ver mi 🙂

ibatanecnica
27. feb 2024

@dreamax19 a možno stojí, a ten jej chlap - manžel, nájde lepšiu ženu ako má