Trávenie spoločného času s manželom

25. jún 2023

Caute. Ako často ste so svojim manželom? Myslím tým jeden deň v kuse aspoň.

Ten môj stále nie je doma, robí trénera, nevie si vyhradiť jeden posraty celý deň somnou. A ja neviem či už ja som náročná, alebo on ulietany. Hocikedy sa dohodneme že budeme spolu napr nedeľu a v strede dňa mi povie že on ešte ide na dve-tri hodiny do roboty. Samozrejme keď niečo poviem som ja ta zlá, nedajbože vybehnem.

Ďakujem

colsami
25. jún 2023

Mate deti? Ako dlho ste spolu? Bol taky od zaciatku spolocneho zivota/byvania?

Odpoved na Tvoju otazku, sme spolu casto, kedze vacsinu programu mame (si tvorime) spolocny. Okrem aktivit, ktore kde-tu musime/chceme absolvovat s inymi ludmi, praca, kamosi, a pod.

lilyianka
25. jún 2023

My 24/7.. robíme spolu. Takže okrem toho keď idem kaderníčke, na pedikúru,on barbierovi tak furt sme spolu. Niekedy je to na nervy 😄

sima234
26. jún 2023

Snažíme sa aspoň v nedeľu, ale nie vždy to vyjde. Občas aj sobotu, aj nepotrebujem doma upratať, poprať a pod. Máme záhradu, kde manžel chodí v sobotu, kosiť a pod potrebné veci.

barbora19911
26. jún 2023

Skoro stále až mi lezie na nervy 😂😂😂😂😂😂 ..ale nie robi 12-stky takže denná nočná dva dni voľna a vtedy ideme vždy väčšinou na výlety wellness a takto si ja predstavujem šťastné manželstvo ❤️

vikisukik
26. jún 2023

hmnmm to chapem, ale tak musis mu to asi jasnejsie vysvetlit. mal by pochopit, ze proste nechces az tak vela. vztah je o kompromisoch, tak ako ty tolerujes to, ze ma vela prace tak aj on by si mal vyclenit aspon nejaky caspre vas dvoch