Trávenie času s priatelom/manželom

26. dec 2023

Ahojte, ako travite/ako ste travili cas s manzelom, priatelom ked neboli este deti alebo aj ked uz su? Ake aktivity ste spolu robili? Mam pocit ze sme s priatelom ako oheň a voda a naozaj nemame nič spoločne a malokedy mame spolu plnohodnotnu aktivitu

kristinapetronela
26. dec 2023

Šport ,varenie ,spoločenské hry ... Je toho velaaa

terry658
26. dec 2023

Robili sme spolu všetko. Aj my sme každý iný. Ale mali sme radi prechádzky v prírode. Tak sme veľa chodili.

thoughtfulweirdo
26. dec 2023

Keď sme nemali deti, najskôr sa jeden prispôsobil tomu, čo rád robil druhý a potom naopak. Ja som kvôli mužovi začala bicyklovať, hoci som to vždy neznášala a on so mnou chodil do divadla a čítal knihy, ktoré som mu odporučila, aby sme mohli diskutovať 😁 hrali sme po večeroch milión spoločenských hier, existujú fakt rôzne premakane pre dospelých.

gabrielkaa
26. dec 2023

Cestovanie, kultúra , šport aj varenie, ale to už sme mali dieťa

autor
26. dec 2023

@thoughtfulweirdo no ja by som rada robila rozne veci ale mam pocit ze on tie “moje veci” nechce a ja tie jeho robim skoro stale

nenne27
26. dec 2023

S detmi sme chodili na ihriska, do parku, zoo, kina, hokej, hrady , zamky , kupaliska, turistika...teraz mame decka velke, chodime spolu na dovolenky, turistiku, kavu, city breaks, koncerty, zapasy...su aj veci, ktore robime kazdy zvlast - muz denne 2hod cvici, ja chodim cvicit alebo behat so psom, len tak spolu lezime a citame si, alebo pozerame filmy.obcas vybehneme na kavu, drink...cestujeme...obcas kino, koncert ( aj ked tu sa vkusom dost rozchadzame a malokedy ideme spolu :D

marca12
26. dec 2023

My spolu chodime skoro vsade. Mam rada nas spolocny cas. Ci uz len tak prechadzka, divadlo,Kino,koncert,navstevy,bicyklovanie,
turistika a podobne. Ked sme doma,tak si kazdy robi svoje.
Ja citam,on pozera telku. Zvykneme spolu skladat puzzle,hrat karty alebo hry. Ale mame radi aj svoj cas pre seba. Netreba nasilu robit spolocne aktivity.

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dadka1997
26. dec 2023

My sme s priateľom oheň a voda a to doslova, on je vodnár ja som lev, a spolocne aktivity, nemáme žiadne.. ale spoločné si tvoríme, chodíme na prechádzky, pozerame filmy, my sa skor navzajom dopĺňame 😃

martinkatinka
26. dec 2023

Muž si obľúbil moju prácu a ta mi umožňovala navštevovať múzea, galérie, hrady... Takže sme chodili takto po výletoch....

sense
26. dec 2023

Hráme spoločenské hry, chodíme na výlety, šport, pozeráme telku, rozprávame sa atd

babulkomale
26. dec 2023

@dadka1997 Vodnár je vzdušné znamenie 😉

cyberk
26. dec 2023

PC/konzolove hry, kartove hry/doskovky, stolny futbal, wellness, vystupenia roznych komikov, serialy atd.

4stanka4
26. dec 2023

Kým sme nemali dieťa tak sme veľa chodili do kina alebo na wellness, manžel je motorkár tak som sa chodila voziť s ním alebo len tak po výletoch, neskôr sme začali stavať dom tak sme robili spolu na dome co sme vedeli. Bolo toho dosť 🙂 Teraz keď máme dcéru, nemá nám ju kto postrazit tak už len doma inak je mala stále s nami a prispôsobujeme program jej.

salamistka
26. dec 2023

@thoughtfulweirdo vedela by si mi dať nejaký tip na obľúbenú spoločenskú hru ? Ďakujem ❤️

tykat
26. dec 2023

My sme chodili na dlhe prechadzky a kecali. Vysli sme pred dom, jeden ukazal smer a sli sme dlllho predlho.

lauriik
26. dec 2023

Kym sme nemali deti tak restauracie, cestovanie, wellness, turistika, bicykle. S detmi sme obmedzili tie restauracie a wellness ale pridali sme vylety po hradoch, muzeach, spolocenske hry, prechadzky po meste.

zuzuliennka1
26. dec 2023

no, ked si neviete najst aktivity a spolocne veci bez deti, uff no neviem. to je prinajmensom divne.
s dietatom/detmi je to pre bezdetneho cloveka nepredstavitelna a neprenosna skusenost, casu sami na seba a na spolocne aktivity maju manzelia/partneri (dost casto) extremne malo.
ale teda kym sme dieta nemali, tak filmy, serialy, prechadzky, kino, objednali sme si pizzu a hrali spolocen. hry, citali si knihy,…

elizita
26. dec 2023

Oveľa viac sme chodili do kina, to v každom ročnom obdobi. Plus kino a divadlo sem tam. Chodili sme na túry,či už okolie alebo Tatry, často na bike, v zime na lyže. Pred prvým dieťaťom sme pravidelne chodili hrať bedminton 2x za týždeň. Často sme spolu varili. A v začiatkoch bol aj pokus o 🎾 ale to som vzdala 🤣 zo spoločenských sme hrávali kriskros.

koniarova
26. dec 2023

Aké sú tie "tvoje veci"?

autor
26. dec 2023

@koniarova napriklad spolocenske hry, konzolove hry, prechadzky, umelecke veci (malovanie, vytvaranie nieocoho, citanie…), varenie/pecenie, ….

koniarova
26. dec 2023

Nič z toho, čo si napísala nie je ochotný robiť?

autor
26. dec 2023

@koniarova nie, a ked ano tak sa pri tom tvári ako pri mučeni… on aby so mnou travil plnohodnotny čas to by bol zazrak, mobil/ v dielni robenie veci/ spanok/ to su jeho veci ( ma samozrejme aj ine ako sporty ktore ja nemusim ale robim ich s nim ak sa da)

koniarova
26. dec 2023

Podľa toho čo píšeš, to klapať nebude. Ale to len môj názor .

autor
26. dec 2023

@koniarova bohuzial mam rovnaky nazor, problem je ze sme spolu uz dost dlho, na zaciatku to nebolo take, ale nejak zlenivel alebo akokeby stereotyp je tam a nesnaži sa už :/

koniarova
26. dec 2023

Ak mu do dielne pribudnú aj kamaráti, tak amen tma.

autor
26. dec 2023

@koniarova kamarati aspon raz za tyzden su,ale vzdy idem s nim, este sme “mlady” - 24

petra92
27. dec 2023

My sme začali spolu chodiť dosť mladí (17 a 22r), bolo to o športe, hraní pokru, stolného futbalu, kine, sexe 😁V mojich 19 rokoch sme spolu začali bývať, v 20r som otehotnela a naša dcéra sa stala naša najväčšia záľuba 😊teraz s dvomi deťmi a tretí na ceste je to ešte oveľa lepšie. Športujeme, kino, rôzne hry či už spoločenské alebo na PC, stále niečo tvoríme, labzujeme kade tade....

radkaradix
27. dec 2023

my sme spolu stale ako dva cecky, az mi to uz lezie na nervy a sama ho posielam, nech ide aj na bajk trosku sam, lebo ja to nemusim.. moj muz je extremne rodinny typ a chce robit vsetko spolocne :D :D cize vsetky prechadzky, navstevy, vylety, sport, tury, dovolenky, vsetko spolu.. akurat na nakupy oblecenia sa obcas vytratim rada sama :D :D potraviny zas nakupuje len muz sam.. lebo aj vari